Kontuzjowany Wieteska schodzi z boiska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Urazy Wieteski, Martinsa i Kapustki

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Cracovią kontuzji doznało trzech piłkarzy Legii. Spotkanie przedwcześnie zakończyło się dla Mateusza Wieteski, Andre Martinsa oraz Bartosza Kapustki.

Wieteska zszedł z boiska już w 23. minucie, po starciu w środka pola. Kapustka spędził na boisku niecałą godzinę, natomiast Martins 77 minut.

- Wietesce odnowiło się stłuczenie biodra. Kapustka miał problemy ze skurczem mięśnia z powodu przeciążenia, natomiast Martins po jednym ze starć nie mógł kontynuować gry. Myślę, że wszystkie te urazy nie są groźne - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Marek Saganowski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
herakles - 11.10.2020 / 19:26, *.orange.pl

Kapustka do Legii II - tam sa mniejsz przeciazenia - powinien powalczyc. 4 liga polska to mniej wiecej jego poziom sportowo-atletyczny.

odpowiedz
Darek - 10.10.2020 / 23:03, *.t-ipconnect.de

Dwa mecze w miesiącu i to w niepełnym wymiarze czasowym i przeciążeni.

odpowiedz
Zbyszek - 10.10.2020 / 22:35, *.plus.pl

Przeciążenie !!! Litości po czym

odpowiedz
(L)1916(L) - 10.10.2020 / 19:10, *.tpnet.pl

To teraz L4 czas zacząć.

odpowiedz
dakota - 10.10.2020 / 19:01, *.tpnet.pl

nie mogąc być podbudowanym wynikami swojego kubu ,choć wasze osiągnięcia trzymają mnie w ,,normalności,,

odpowiedz
atmosferic - 10.10.2020 / 18:43, *.orange.pl

ich urazy to wmocnienia Legii - jeszcze jakby Valencia i Pekhart zlapali to bysmy zaczeli wygrywac.

odpowiedz
bronek49 - 10.10.2020 / 18:29, *.chello.pl

Wieteskie to już powinni popędzić z Legi to szklany zawodnik który w starciach zaraz łapie kontuzje a to stoper który powinien być twardzielem a nie mięczkiem


odpowiedz
Sss - 11.10.2020 / 00:49, *.chello.pl

@bronek49: On nie jest mięczakiem on jest piz'ą

odpowiedz
Hiszpan - 11.10.2020 / 13:19, *.telnaptelecom.pl

@Sss: Aparacik na zeby go uwierał. Trzeba mu go naprostować ...

odpowiedz
PLBBOY - 10.10.2020 / 17:10, *.play-internet.pl

Ten ciągły szpital w Legii, świadczy o tym, że ktoś tutaj nie ogarnia tematu. Jak to jest możliwe, że facet gra w innym klubie kilka sezonów bez kontuzji, przychodzi do Legii i po chwili musi leczyć kontuzję? Jak to jest możliwe, że jak już ją złapie, to sprawa ciągnie się wieczność? Może to Warszawa i jej życie nocne, mają taki wpływ na piłkarzy.

odpowiedz
(L)ukasz - 11.10.2020 / 01:14, *.mm.pl

@PLBBOY: Może niekoniecznie nocne życie. Wywiad z Novikovasem daje sporo do myślenia w kwestii kontuzji, ich leczenia itp. Za dużo ostatnio w Legii tych "szklanych" zawodników. Zresztą poziom przygotowania fizycznego na tle innych zespołów daje odpowiedź moim zdaniem...

odpowiedz
Maniek - 10.10.2020 / 16:45, *.chello.pl

No i się zaczęło, jak kopanie piłki nie idzie, zostawiając za sobą wstyd, hańbę. To zaczęły się qrwa urazy. Jakie to jest żałosne.

odpowiedz
Hiszpan - 10.10.2020 / 16:42, *.telnaptelecom.pl

Nasze dziewczyny mało trenują stąd te ciągłe urazy.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.10.2020 / 16:20, *.play-internet.pl

Qrwa,racy to pożyją."Kontuzje" co drugi mecz,a kasa leci.Że też człowiek nie został piłkarzem-oj jak ja bym się poopier...lał.

odpowiedz
Wiskitki (L) - 10.10.2020 / 14:50, *.vectranet.pl

kapusta nie ma siły - oo jakie wzmocnienie

odpowiedz
Wolfik - 11.10.2020 / 12:31, *.mm.pl

@Wiskitki (L): No tak. Po 3-letnim kopaniu piłki na treningach lub pod garażem miał przyjść i wprowadzić Legię co najmniej do LE. Dokładnie chyba w ten sam sposób myślał Kucharski i Michniewicz. Gratuluję rozeznania.

odpowiedz
... - 12.10.2020 / 22:12, *.chello.pl

@Wolfik: gratuluję rozeznania. Vuko a nie michniewicz

odpowiedz
Bortnik OUT!!! - 10.10.2020 / 14:06, *.centertel.pl

To co wyprawia ten pseudo trener od przygotowania fizycznego, zakrawa na sabotaż. Polecam sprawdzić konta tego gościa, od kogo dostaje przelewy. Czy oby nie z Wronek??!

odpowiedz
Vuko - 10.10.2020 / 12:28, *.centertel.pl

Wieteska to cwaniak. Widział co się szykuje. Tam na wy kontaktu nie było. A tak może powiedzieć ze on zszedł przez kontuzje.
Idz w ta fife grać

odpowiedz
hehehehe - 10.10.2020 / 11:50, *.chello.pl

Michniewicz w ksiedze rekordow Guinessa, dwa oficjalne (kluczowe) mecze przegrane jednego dnia, nikt tak nie potrafi

odpowiedz
:) - 10.10.2020 / 16:29, *.chello.pl

@hehehehe: memiarzu wyloguj się do życia, słońce świeci idz do Łazienek chociaż na dziewczyny popatrzyć zamiast sucharzyć

odpowiedz
Zielarski - 10.10.2020 / 10:32, *.co.uk

Od pewnego czasu mam wrażenie że jak przychodzi ktoś z ławki z zachodu to pierwszy rok ma dobry, bo jest po prostu lepiej przygotowany od naszych panienek w rytmie meczowym Po roku wpisuje się w zespół i cała szybkość znika

odpowiedz
wrt - 10.10.2020 / 10:23, *.play-internet.pl

Kapustka przeciążony bo nagle zagrał więcej niż przez parę lat , po co go odbudowywać ? To pomył Mioduskiego , pamiętam jak mówił publicznie ,że zapraszamy itd , tak nie może postępować prezes , ogólnie to co się teraz dzieje, doprowadziło mnie na skraj obłędu , naprawdę lepiej żyć w świecie równoległym bez Michniewicza , to nie może być prawda , boję się ,że wyląduję w Drewnicy , bo skoro nie ma tam Mioduskiego w izolatce , to chyba ja jestem chory .

odpowiedz
atmosferic - 10.10.2020 / 18:50, *.orange.pl

@wrt : mioduski zrobil z Legii przytulek rehabilitacyjny - "nie grasz, jestes nieudacznikiem, nikt cie nie chce w klubie - zadzwon do Legii tam ci dadza szanse i dadza ci zarobic."- takie powinno byc haslo przed wejsciem do tego klubu. Osrodek wypoczynkowy SPA - Legia Warszawa S.A.

odpowiedz
PLBBOY - 10.10.2020 / 09:58, *.227.22

Żenada.

odpowiedz
Pawel - 10.10.2020 / 09:34, *.net.pl

Ilosc przeroznych urazow w Legii na tle innych polskich druzyn jest w moim przekonaniu co najmniej dziwne. Non stop odnawianie sie po raz kolejny tych samych uraz u tych samych pilkarzy... Chyba cos jest na rzeczy o czym wspominal Novikowas

odpowiedz
Czaszka - 10.10.2020 / 12:33, *.centertel.pl

@Pawel: Dokładnie o tym samym pomyślałem. Jak tu ktoś złapie kontuzje, to można uznać, że wróci co najmniej po dwa razy dłuższym czasie niż powinien w normalmalnych okolicznościach. Strach pomyśleć kiedy Veso wróci i na jak długo :/

odpowiedz
Warka80 - 10.10.2020 / 18:27, *.net.pl

@Czaszka: Dobrze że Veso się leczy u siebie w kraju????

odpowiedz
meter - 10.10.2020 / 09:28, *.t-mobile.pl

Budowanie siły eksplozywnej w sportach drużynowych się kłania.Ci kolesie będa padać jak kawki bo oprócz fatalnej metodyki treningowej,słabego materiału genetycznego dochodzi zerowa ambicja,która pomogłaby zniwelować braki...

odpowiedz
Tomasz - 10.10.2020 / 09:01, *.orange.pl

Dziewczyny...

odpowiedz
Le Ja - 10.10.2020 / 08:24, *.orange.pl

Jakbyśmy nie mieli wystarczająco dużo problemów...

odpowiedz
Zenek - 10.10.2020 / 08:16, *.t-mobile.pl

Przeciążenia? O losie za mało wolnego mieli.

odpowiedz
Vander - 10.10.2020 / 09:18, *.plus.pl

@Zenek: dobrze powiedziane

odpowiedz
grzesiek - 10.10.2020 / 16:16, *.centertel.pl

@Zenek: i tak i nie. Zauwaz ze jak zawodowym spprtowcem zacznie zarzadzac idiota . Tzn bedzie przesilał niektore treningi. Innych treningow z kolei znowuz nie bedzie wcale. To pilkarz latwo lapie uraz. Zrezta nie tylko fizyczny ..

odpowiedz