2020-10-09 | Legia Warszawa - Cracovia, Inaki Astiz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Astiz: Nie pozwoliliśmy Cracovii na wiele

Wiśnia, źródło: Polsat Sport

- Myślę, że ogółem nie pozwoliliśmy Cracovii na zbyt wiele. Wiedzieliśmy, że ten mecz nie będzie dla nas łatwy. Nasi rywale bazują na agresywności i dobrze się odnajdują w takiej grze. Staraliśmy się rozgrywać nasze akcje w ofensywie, ale nie wyglądało to tak jak powinno. Mamy jeszcze trochę czasu na pracę, żeby lepiej prezentować się w lidze - powiedział po meczu o Superpuchar Inaki Astiz.

- Traktowaliśmy ten mecz jak dobrą okazję do pokazania się. Chcieliśmy złapać nieco pewności siebie i powoli wracać na właściwe tory. Od początku wiedzieliśmy, że trener Michniewicz nie będzie z nami na tym spotkaniu. Rozmawiał z nami na ten temat. Zostaliśmy z Markiem Saganowskim oraz Przemkiem Małeckim i z nimi przygotowywaliśmy się do Superpucharu. Na treningach wiedzieliśmy, co mamy robić - dodał obrońca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Loslobos - 11.10.2020 / 00:22, *.supermedia.pl

To był puchar ? Ta tacka na kielichy hm... Jaka gra taki puchar tylko się nawalić i zapomnieć

odpowiedz
Hiszpan - 10.10.2020 / 20:11, *.telnaptelecom.pl

W kazdym normalnym klubie taki kaleczniak nie mial by szans na grę.

odpowiedz
bronek49 - 10.10.2020 / 18:32, *.chello.pl

Astiz co ty bredzisz pozwoliliście Cracowi na zbyt wiele dlatego tego meczu nie wygraliście

odpowiedz
Juri - 10.10.2020 / 18:01, *.inetia.pl

Inaki krakusy też wam nie dali pograć.

odpowiedz
Cyniek - 10.10.2020 / 17:09, *.play-internet.pl

To chyba inny mecz oglądałem

odpowiedz
ech - 10.10.2020 / 13:58, *.vectranet.pl

Dobra gra Astiz, Ty i Lui dajecie rade.

odpowiedz
M-Ochota - 10.10.2020 / 12:33, *.chello.pl

To przecież prawda, co mówi Astiz, szkoda, że i Cracovia nam na wiele nie pozwoliła

odpowiedz
Loslobos - 10.10.2020 / 12:17, *.supermedia.pl

Astiz ty drewniaku masz gó..o do powiedzenia. Nic nie pokazujesz byłeś dno i pozostaniesz .

odpowiedz
PPU - 10.10.2020 / 11:50, *.centertel.pl

Inaki , serio tam myślisz czy tylko jaja sobie robisz?

odpowiedz
SEBO(L) - 10.10.2020 / 10:03, *.centertel.pl

Po raz pierwszy od dawna kapitan drużyny wypowiedział się po meczu. A że akurat wypadło na 153 letniego Astizs,to już inna sprawa. A on przez tyle lat bycia w tej lidze i drużynie opanował te wszystkie pomeczowe truizmy. "Mecz,do pokazania się "... no to się Panowie Piłkarze znowu pokazali...

odpowiedz
ben - 10.10.2020 / 15:51, *.inetia.pl

@SEBO(L): do tej pory graliśmy bez kapitana.

odpowiedz
Maka - 10.10.2020 / 09:27, *.supermedia.pl

Brawo jest super bedzie jeszcze lepiej. I pierwszy zespol gra super i rezerwy mkna do 2 ligi....

odpowiedz
jarekk - 10.10.2020 / 09:06, *.metrointernet.pl

To tłumaczenie przypomina mi taką rozmowę
- I znowu panu hrabiemu w lesie w..lali.
- Eee tam taki zagajnik

odpowiedz
Arecki - 10.10.2020 / 08:52, *.com.pl

Astiz co za BREDNIE wygadujesz, CZESIEK TAK CI KAZAŁ MÓWIĆ. POSZLI WY WSZYSCY W......

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.10.2020 / 08:17, *.orange.pl

Czy piłkarze mogliby przestać deprecjonować mecze o stawkę? To był mecz o tytuł - miano najlepszej drużyny w Polsce, która zostaje wyłoniona w spotkaniu pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami najważniejszych rozgrywek w kraju, czyli MP i PP.

A co mówi Hiszpan? "Dobra okazja do pokazania się". "Trochę czasu na pracę, żeby lepiej prezentować się w lidze". Co to ma być? Właśnie przegraliście trofeum, które powinno być waszym celem. Zerowe ambicje i to jeszcze mówi Astiz, swego czasu Pan Piłkarz i kolega Sagana z boiska. Co się stało z tymi piłkarzami...

odpowiedz
Klakier - 10.10.2020 / 14:50, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: Czy Ty na poważnie traktujesz Polską ligę i jej tytuły? To, jak wiele są warte, widziałem niejednokrotnie podczas rozgrywek europejskich.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.10.2020 / 10:12, *.orange.pl

@Klakier: Oczywiście.

Jeżeli Ty nie traktujesz to nie wiem co tutaj robisz. Jeżeli piłkarze nie traktują to nie wiem co robią na boisku.

Gra się o zwycięstwo, o trofea, o szacunek, o pasje, o kibiców, o pieniądze, o radość i wiele innych rzeczy. Nie ma związku między wartością krajowego trofeum, a postawą w rozgrywkach europejskich. Jest natomiast związek między szacunkiem do samego siebie, zespołu i kibiców a ambicją, profesjonalizmem i dążeniem do celu.

odpowiedz
Pawel - 10.10.2020 / 08:04, *.vectranet.pl

Panowie nie obrażajcie Astiza, na tle innych grajków mimo wieku i tak grał nieźle

odpowiedz
M. - 10.10.2020 / 09:36, *.net.pl

@Pawel: dokladnie.

odpowiedz
Loslobos - 10.10.2020 / 13:10, *.supermedia.pl

@Pawel: Nie no bez jaj ten facet nic nie pokazał typowy kółek

odpowiedz
Pawel - 10.10.2020 / 15:44, *.vectranet.pl

@Loslobos: wszyscy zagrali tragicznie ale akurat Astiz na tle tej padaki grał na tyle na ile wiek pozwala bo reszta dno totalne

odpowiedz
Obcy - 10.10.2020 / 07:08, *.t-mobile.pl

Wybaczcie Panu piłkarzowi. To ze starości tak bredzi.

odpowiedz
(L)1916(L) - 10.10.2020 / 06:26, *.tpnet.pl

Tyle,że oni wam też na dużo nie pozwolili.

odpowiedz
Bocian - 10.10.2020 / 05:19, *.shawcable.net

K***a Wy nie macie nie pozwalac innym tylko ich napier***ac szczegolnie jak gracie u siebie o puchar. Sukces k***a bo przegraliscie dopiero w karnych. Jakby mieli troche ambicji to nie byloby tak kretynskich wypowiedzi, a ich cieszy to, ze bramki nie stracili w regulaminowym czasie. Choc patrzac na ostatnie mecze to faktycznie sukces

odpowiedz
Kokos - 10.10.2020 / 05:03, *.centertel.pl

ZASKOCZYŁ MNIE! Po każdej klęsce (a od wiosny mamy nieustanną ich serię) gadają wyuczoną regułkę "musimy patrzeć w przyszłość i skupić się na następnym meczu", "odpadliśmy z el. LM, musimy się skupić na el. LE, odpadliśmy w el. LE musimy się skupić na lidze i pucharze Polski i za rok pokazać w euro pucharach.. i kończy się jak zawsze. Te przepłacane gamonie od lat nie są wstanie zakwalifikować się do Ligi Europejskiej, pucharów które w erze Leśniodorskiego już nam się przejadły i ambicje parły na czystsze awanse do LM! Gdzie my teraz jesteśmy?! Piłkarska katastrofa gdzie trudno wskazać wartościowego kopacza, gwiazdę na polskie warunki. Wcześniej mieliśmy Rado, Dudę, Niko, Prijo, Vadisa i paru innych, w okół których można było budować siłę zespołu. Kogo mamy dziś?! Bezwartościowy ale grubo przepłacany szmelc!!! Legia tonie pod względem finansowym i znów będzie powtórka jak z czasów ITI czyli spłacanie tak ogromnych długów wobec właściciela. Wtedy nawet gdy jakiś klub da się nabrać, że któryś z tych kaleczniaków umie prosto kopnąć piłkę i go kupi... pieniądze wyparują na spłatę długu. LEGIA W RUINIE!

odpowiedz
Zgred - 10.10.2020 / 02:22, *.as9105.com

Wieteska jak bioderko nadal boli? Nosz kurde byki albo jest się twardym albo mjentkim

odpowiedz
Real deal - 10.10.2020 / 01:18, *.virginm.net

To sa wlasnie glowni bohaterowie teatru.Pozniej trenerzy dostaja kopa, itd.Od tych pajacy ,amatorow zaleznych jest tyle wyplat( pracownicy klubu itd),oraz stanowisk pracy.A oni maja w......ne,centralnie.Problem to ich mentalnosc,brak profesjonalizmu,za ktory my wszyscy placimy,nerwami,czasem oraz pieniazkami.

odpowiedz
wwy - 10.10.2020 / 00:58, *.it4polska.com

nilomu nic nie dajecie a wszyscy was wala w dupe!

odpowiedz
WarMaster - 10.10.2020 / 00:55, *.165.49

Cyrk trwa w najlepsze ...

odpowiedz
... - 10.10.2020 / 00:27, *.master.pl

Astiz proszę skończ grać !!!

odpowiedz
peŁKSa - 10.10.2020 / 00:25, *.play-internet.pl

Nie pozwoliliśmy na wiele a puchar nam niepotrzebny niech go Craxa ma

odpowiedz
L - 10.10.2020 / 00:05, *.plus.pl

Nie da się Czytać tych bredni

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.10.2020 / 00:05, *.play-internet.pl

Qrwa,ci piłkarze zawsze traktują "ten mecz,jak dobrą okazję do pokazania siebie".Kiedy w końcu zaczną grać???.

odpowiedz
Adi - 10.10.2020 / 00:01, *.orange.pl

Na litosc...co macie takie głupoty gadać to moze rzeczywiście lepiej żebyście zamilkli...

odpowiedz
Pjoter - 09.10.2020 / 23:55, *.amazonaws.com

Nie pozwolili Cracovii na zbyt wiele?O curva...o czym on gada???

odpowiedz
Marian - 09.10.2020 / 23:54, *.plus.pl

No dokladnie,w meczu po 90 min. było 0:0,niezły wynik.A karne...a kto będzie o nich pamiętał za miesiąc

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.10.2020 / 23:49, *.centertel.pl

Czy ta wypowiedz miales przeczytac z kartki, otrzymanej od Dariusza? Wszyscy osmieszacie ten klub. To jest dno dna pod dnem...

odpowiedz