REKLAMA

Debiut flagi FC Łuków

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na piątkowym meczu Legia - Cracovia o Superpuchar Polski na Żylecie zadebiutowała flaga legijnego fanklubu z Łukowa. Na płótnie widnieje herb naszego klubu, herb Łukowa oraz nazwa miasta, z którego kibice od wielu lat regularnie wspierają Legię na większości meczów, zarówno tych rozgrywanych w Warszawie, jak i na wyjazdach.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
pytanie do zorientowanych - 12.10.2020 / 10:30, *.chello.pl

Czy Czarek Kucharski jeździ na wyjazdy z ekipą?

odpowiedz
zorientowany - 12.10.2020 / 14:07, *.vtelecom.pl

@pytanie do zorientowanych:
Tak razem z Lewandowskim

odpowiedz
Fcm - 11.10.2020 / 23:30, *.centertel.pl

LLU ;)
Lulki gonić tam na swoim terenie tych frajerów z Radzynia.
Flaga spoko. Warto przypomnieć, że z Łukowa pochodzi były napastnik Legii C. Kucharski.

odpowiedz
adamo - 11.10.2020 / 15:36, *.t-mobile.pl

I tak najlepsza flaga to FC Biała Podlaska

odpowiedz
wtsk - 11.10.2020 / 08:41, *.tpnet.pl

Gratulacje. Widoczna, czytelna tak 3mać

odpowiedz
Darek - 10.10.2020 / 22:58, *.t-ipconnect.de

Kiedyś flagi się woziło i trzeba było ich bronić.Dzisiaj zapewne jest tak że pojawia się nowa flaga i zostaje w magazynie klubowym ze wszystkimi flagami.I to jest różnica miedzy dzisiejszym czasami a tymi z przed 20 lat.

odpowiedz
zp - 11.10.2020 / 05:22, *.centertel.pl

@Darek : Darek jak Ty ześ mi teraz zaimponował wiedzą

odpowiedz
(L) - 10.10.2020 / 21:47, *.ilabs.pl

Krytykują Ci no nigdy flagi nie uszyją ani nie powiesza .nie mówiąc o zdobyciu czy bronieniu....

odpowiedz
Miły pan - 12.10.2020 / 09:52, *.orange.pl

@(L): Łatwa do uszycia i do zdobycia

odpowiedz
Witam - 10.10.2020 / 20:36, *.inetia.pl

Prosta, ładna.

odpowiedz
Luk - 10.10.2020 / 20:04, *.orange.pl

Grafik się nie wysilił. Najprostsza czcionka i brak barw

odpowiedz
Jasio - 10.10.2020 / 19:13, *.telkab.pl

Flaga? No jest.

FC Biała Podlaska, ten to ma flagę!

odpowiedz
Msn - 10.10.2020 / 16:41, *.chello.pl

Poważnie?

odpowiedz
Jasio - 10.10.2020 / 16:17, *.centertel.pl

Każda flaga na jedno kopyto ... to tak jak z grafitti , beznadziejne wszystkie i słabo wykonane ... lepiej juz nie robić wogule albo ..kopiuj wklej, kopiuj wklej :)

odpowiedz
Frugo - 10.10.2020 / 19:46, *.cyfrowypolsat.pl

@Jasio: Jasiu ucz się j. polskiego, myślałeś że od poniedziałku zdalne, a tu lipa... Wogóle o gustach się nie dyskutuje.

odpowiedz
oLaf - 10.10.2020 / 19:54, *.vectranet.pl

@Jasio: graffiti zgoda, a flaga fajna (kolejny ciekawy herb - tym razem Łukowa) - czytelna i taki przekaz ma być!!

odpowiedz
Zdzisław - 10.10.2020 / 20:04, *.centertel.pl

@Jasio: masz lepszy pomysł, twoja ekipa ma lepszą flagę?! Weź się lepiej za ortografie tępy kasztanie.

odpowiedz
Bródno - 10.10.2020 / 22:36, *.chello.pl

@Jasio: do książek tumanku

odpowiedz
C - 11.10.2020 / 01:32, *.virginm.net

@Jasio: dokladnie! Mam od dawna takie samo zdanie

odpowiedz
Pawciu - 10.10.2020 / 15:30, *.net.pl

W prostocie sila

odpowiedz