Metro - Legia - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Metro Warszawa 2-3 Legia Warszawa

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 4. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-2 z Metrem Warszawa. Spotkanie trwało aż dwie godziny i 16 minut. Legioniści mogli zakończyć spotkanie w czterech setach, ale w jego końcówce pozwolili wyjść na jednopunktowe prowadzenie rywalom. Serwis piłki setowej dla Metra szedł w aut, ale niestety piłkę odbił jeden z legionistów i konieczne było rozegranie seta piątego. W nim przewaga Legii nie podległa dyskusji. Nasi zawodnicy szybko prowadzii 6-1, i później powiększyli jeszcze tylko przewagę, tak że końcowa wygrana ani przez moment nie podlegała dyskusji.

Przed tym meczem zarówno Legia, jak i Metro miały na swoim koncie po dwie wygrane. Kolejne spotkanie "Wojskowi" mają zaplanowane na przyszły weekend. Rywalem będzie drużyna Bestios Białystok. Bardzo możliwe, że jeszcze w najbliższy czwartek, nasz zespół zagra awansem wyjazdowe spotkanie z MOS-em Wola.

II liga: Metro Warszawa 2-3 Legia Warszawa
Sety: 25-21, 20-25, 12-25, 25-23, 6-15

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Super⚽️Coach - 18.10.2020 / 00:52, *.amazonaws.com

Czas budowač Hale Warszawy-Stolicy!Polski!

odpowiedz
arnie - 17.10.2020 / 19:59, *.lukman.pl

Brawo. Czekamy na powrót do elity.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.