fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

W okrojonym składzie i strugach deszczu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po dwóch dniach wolnych we wtorek drużyna Legii wróciła to treningów. Zawodnicy rozpoczęli zajęcia w Legia Training Center godzinie 11. Wzięło w nich udział 16 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Trening pod nieobecność Czesława Michniewicza prowadził Marek Saganowski. Dziś trener Legii poprowadzi ostatnie spotkanie kadry narodowej do lat 21, a od jutra będzie pracował tylko z mistrzami Polski.

Ze zdrowiem nie ma już problemów Artur Jędrzejczyk, który tydzień temu opuścił zgrupowanie kadry. Kapitan trenował w pełnym wymiarze czasowym.

Na treningu nieobecni byli kontuzjowani: Jose Kante, Mateusz Wieteska, Mateusz Hołownia, Kacper Kostorz, Cezary Miszta, Wojciech Muzyk, Vamara Sanogo i Marko Vesović oraz kadrowicze: Walerian Gwilia, Michał Karbownik, Filip Mladenović, Maciej Rosołek, Bartosz Slisz. Indywidualnie ćwiczył William Remy.

Obecni na treningu: Andre Martins, Domagoj Antolić, Inaki Astiz, Artur Boruc, Mateusz Cholewiak, Radosław Cierzniak, Artur Jędrzejczyk, Josip Juranović, Bartosz Kapustka, Igor Lewczuk, Luis Rocha, Luquinhas, Tomas Pekhart, Rafael Lopes, Paweł Stolarski, Kacper Tobiasz, Joel Valencia i Paweł Wszołek.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z zajęć:

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
quad74 - 14.10.2020 / 19:20, *.chello.pl

Chyba w strugach łez...

odpowiedz
Deszczu strugi - 14.10.2020 / 18:15, *.chello.pl

A co im tak wesoło? Walczyć, trenować!!!!!!

odpowiedz
Apgap - 14.10.2020 / 17:16, *.t-mobile.pl

Po co trzymac tego Sanogo jak on od 2 lat zagra 5 minut i kontuzja. Ile on kasy zgarnia za siedzenie jako kontuzjowany. MIODUSKI TY TEGO NIE WIDZISZ ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.10.2020 / 12:23, *.centertel.pl

Chcialem zwolnienia Vuko. Za te wszystkie kompromitacje, zwlaszcza na konferencjach. Ale jaki byl sens zwalniania go teraz? Powinien zostac do konca roku. W miedzy czasie nalezalo wytypowac trenerow, przeprowadzic z nimi rozmowy i wybrac najlepszego. Wybrano kolejnego z lapanki. Ale po co w Legii wlasciwie ktokolwiek? Mamy wspanialego, wszystko wiedzacego wlasciciela, ktory powinien zatrudnic sam siebie, na kazdym stanowisku w klubie. Rowniez na boisku...

odpowiedz
Arek - 14.10.2020 / 13:32, *.master.pl

@Leśny Dziadek: vuko nigdy nie powinien być "trenerem" Legii tak samo jak Michniewicz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.10.2020 / 00:49, *.centertel.pl

@Arek: Masz racje, ale skoro zrobiono blad, nie powinno sie robic kolejnego, podobnego. Zreszta juz czwartego, albo piatego, niewazne, bylo ich mnostwo. I zadnych wnioskow.

odpowiedz
Miodek amatorek - 14.10.2020 / 11:52, *.47.62

Nie ma drużyny
Jest zlepek piłkarzy
Czy będzie im się chciało chcieć?!

odpowiedz
Warszawiak1234 - 14.10.2020 / 09:28, *.chello.pl

Powiem wam teraz cos przewrotnego. Koledzy zaciagneli mnie na pierwszy mecz w 1976, czekanie na Mistrzostwo tyle lat to byla meczarnia. Inne teraz mamy czasy. Inne realia. Prezesi mijaja, pilkarze sie starzeja, a my jestesmy zawsze. Powiedziec Legia to My jest truizmem. Wzywam wszystkich do opamietania sie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.10.2020 / 12:24, *.centertel.pl

@Warszawiak1234: Powtorze za Pulkownikiem Zubkiem - figlarz z ciebie Kwiatku...

odpowiedz
Krzysiek - 14.10.2020 / 08:50, *.centertel.pl

Życzę piłkarzom wszystkiego dobrego.
Wierzę,że zaczną lepiej grać.

odpowiedz
Zgred - 14.10.2020 / 04:41, *.as9105.com

Po co było zwalniać vukovica? jak teraz treningi prowadzi Sagan, który powinien beknąć na współudział przy złym przygotowaniu drużyny do sezonu

odpowiedz
Papa pinokio - 14.10.2020 / 13:37, *.master.pl

@Zgred: pozbycie się go z Legii to była dobra decyzja prezesa.

odpowiedz
??? - 14.10.2020 / 16:27, *.t-mobile.pl

@Papa pinokio: chyba jedyna dobra

odpowiedz
L - 14.10.2020 / 00:26, *.as13285.net

Co to za wolne dni. Halo, tu Ziemia !!

odpowiedz
Jaro - 13.10.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Nie może być tak że po każdym meczu mają po trzy dni wolnego a potem każdy się dziwi dlaczego tak kiepsko grają i nie umieją zrobić akcji, oni powinni mieć treningi po dwa razy dziennie, tyle zarabiają a na boisku się nie przemęczają...

odpowiedz
mG - 13.10.2020 / 23:16, *.101.2

@Jaro: 100% racji

odpowiedz
SEBO(L) - 14.10.2020 / 00:02, *.chello.pl

@Jaro: To jest specjalny cykl przygotowawczy: przerwa - wolne - odpoczynek. Oni trenować nie muszą, wszystko umieją i wszystko potrafią. Tacy artyści jak oni tylko wychodzą na scenę i grają koncert... po góralach.

odpowiedz
ben - 14.10.2020 / 11:57, *.inetia.pl

@Jaro: to są mikro przygotowania

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.10.2020 / 22:30, *.orange.pl

Kasa wpływa na konto, co drugi dzień wolny. Właściciela nie ma, trenera nie ma. Konkurencji praktycznie żadnej. Panie Maksiu my to mamy jakby raj...

odpowiedz
OSA(L) - 13.10.2020 / 23:40, *.15.207

@Leśny Dziadek:
i zamiast seksmisji przydałaby się eksmisja Niektórych... ;)

odpowiedz
Super ⚽️ coach - 13.10.2020 / 22:00, *.amazonaws.com

Powinni spać w wojskowych namiotach I każdego ranka o 6 rano sen o Warszawie na dzieńdobry I na donranoc ,tylko dyscyplina wojskowa ich nauczy bo wszyscy piłkarze I sztab sà leniwi,kiedyś był to wojskowy klub,polskie wojsko powinno mieć coš do powiedzenia w Legii ‘

odpowiedz
Jaro - 13.10.2020 / 22:33, *.centertel.pl

@Super ⚽️ coach: panienki tylko myślą co sobie kupią jak do galerii na zakupy pójdą, no masakra

odpowiedz
Wawa - 13.10.2020 / 20:41, *.124.248

Michniewicz to
Nie
Trener
To
Parodysta

odpowiedz
Arek - 14.10.2020 / 16:30, *.t-mobile.pl

@Wawa: taki sam jak pinokio

odpowiedz
go(L)op - 13.10.2020 / 20:26, *.shlnet.pl

zrobić im zamykany dach, bo zaraz znowu ze 3 kontuzje, przecież pada hahaha. Jak robol idzie do pracy za najniższą krajową to pracodawca ma to w dupie czy pada czy nie... sory taki mamy klimat... a lu błazny biorą pod 200 tysia miesiecznie.. a i ciagle są zmęczeni zapomniałem...Obudźcie się panowie jak na razie panowie amatorzy...

odpowiedz
Elquatro - 13.10.2020 / 20:23, *.chello.pl

Jędza zażartował że jeszcze z Pucharu Polski trzeba odpaść to będziemy mieli jeszcze więcej wolnego.

odpowiedz
gazza - 13.10.2020 / 18:43, *.inetia.pl

Ofermy roku !
Powinni codziennie trenować w strugach deszczu !!!

odpowiedz
Jarek - 13.10.2020 / 18:30, *.play-internet.pl

Jacy oni znowu szczęśliwi. Co mecz to łomot a na treningach mordy śmieją się od ucha do ucha. Dziady nie piłkarze !

odpowiedz
M-Ochota - 13.10.2020 / 20:30, *.chello.pl

@Jarek: nie no bez przesady, może jeszcze mają założyć worki pokutne...

odpowiedz
magoo - 13.10.2020 / 17:22, *.tpnet.pl

właściwie można by się założyć o każde pieniądze, że gdyby w kadrze meczowej pojawił się Pan Marek Saganowski, byłby najlepszy na boisku.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.10.2020 / 22:37, *.orange.pl

@magoo: Mioduskiego nie stać na zatrudnienie takich zawodników. Będą transfery z Mongolii, Uzbekistanu i Lichtensteinu...

odpowiedz
lob - 13.10.2020 / 15:18, *.chello.pl

Te kontuzję to chyba hemoroidy od siedzenia i leżenia, a Remiego to powinni do sanatorium wysłać. Potańczył by na wieczorkach i zaraz by wyzdrowiał.........

odpowiedz
Obiektywny - 13.10.2020 / 15:02, *.icpnet.pl

Jedrzejczyk i 200 koła/mc wytłumaczy ktoś jak mozna sie nabrac na taki kontrakt?

odpowiedz
Tak Ja - 13.10.2020 / 16:27, *.vectranet.pl

@Obiektywny: ktoś kto się nie zna na piłce ludziach ,Pan Mioduski na ten przykład ,choć troszke może pomogłem ,Pozdrawiam

odpowiedz
Vuko WON - 13.10.2020 / 16:43, *.play-internet.pl

@Tak Ja : to jest sprawka leśnego

odpowiedz
Tak Ja - 13.10.2020 / 19:13, *.vectranet.pl

@Vuko WON: razem zapoczątkowali ten syf

odpowiedz
Komentator - 13.10.2020 / 14:59, *.vectranet.pl

Trzeba przyznać ,że to trochę haniebne.. Wielka Legia bez trenera bo ten na kadrze U21.
Jak mozna dopuszczać do takich akcji właśnie w Legii.

Faktycznie Mioduski jest oderwany od rzeczywistości.

odpowiedz
Obiektywny - 13.10.2020 / 14:55, *.icpnet.pl

W deszczu? jak to w deszczu, no bez przesady przecież przeziebią się, to jest nie fair, żeby zmokły nasze cukiereczki kochane. Skandal jak mozna tak katowac tych biednych ducha winnych chłopaków, mam nadzieję ze pudelek po treningu rzucil kazdemu z 300 pln zeby sobie jakis ciuszek kupili na pocieszenie przynajmniej i mam nadzieje, że zreflektuje się i da im wreszcie kilka dni wolnego, przeciez jak oni biedni... tak bez przerwy... bez wytchmienia ... badz człowiekem

odpowiedz
Maniek - 13.10.2020 / 15:07, *.centertel.pl

@Obiektywny: Dobre, Brawo ????

odpowiedz
Hiszpan - 13.10.2020 / 16:44, *.play-internet.pl

@Obiektywny: 300 zł , na różowe leginsy i bluzki z cekinami styknie. Szpilki 12 cm muszą kupić we własnym zakresie.

odpowiedz
Raf - 13.10.2020 / 14:46, *.play-internet.pl

Trzeba było odwołać ten trening. Jeszcze zmarzną i przemokna nam dziewczyny...

odpowiedz
wkz - 13.10.2020 / 14:43, *.esabdns.pl

Jędrzejczyk pojechał na kadre i jak zobaczyli w jakim jest stanie w jakiej formie to kazali mu się wynosić. Żeby jakoś wyjsc z sytuacji ogłosili kontuzje. Dziś trening i juz jest zdrowy.

odpowiedz
Warka80 - 13.10.2020 / 14:27, *.plus.pl

Co z niebecnymi? Długo jeszcze się będą leczyc? Mam na myśli przede wszystkim Kante, cos więcej można by napisać, Miszta wrócił w zeszłym tygodniu do treningów i co znowu kontuzja? Remy tydzien ćwiczy indywidualnie - długo jeszcze?

odpowiedz