Czesław Michniewicz od środy znów jest obecny w LTC - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót trenera

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę pierwsza drużyna Legii trenowała o godzinie 17. Podobnie jak we wtorek w zajęciach wzięło udział 16 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Do Legia Training Center wrócił Czesław Michniewicz, który przez ostatnie 9 dni przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski U21.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Woytka

Pierwsza połowa treningu to praca nad mocą i dynamiką. Łukasz Bortnik wraz z Piotrem Zarębą koordynowali kolejne ćwiczenia wśród których było podnoszenie ciężarów, skoki przez płotki, biegi na linie ze zmianą kierunku. Po ok. 40 minutach piłkarze przeszli do zajęć z piłkami. Najpierw rozgrywali akcje skrzydłem z podaniem po ziemi w pole karne, a zadaniem wbiegającego gracza było pokonanie jednego z trójki bramkarzy. Następnie Przemysław Małecki zabrał wszystkich na drugą stronę boiska doskonalone były strzały z okolic 16 metra. W części piłkarskiej nie wziął udziału William Remy, który dość powoli wraca do normalnego treningu.



Ostatnim akcentem ponad półtoragodzinnych zajęć były 3-minutowe mecze 4 na 4 na mocno skróconym i zwężonym boisku. Za liniami boiska ustawieni byli gracze rezerwowi, do których można było podać piłkę na jeden kontakt. Obejrzeliśmy sporo bramek, choć Artur Boruc i Radosław Cierzniak prezentowali wysoką formę między słupkami.

Żółci: Boruc - Wszołek, Cholewiak, Jędrzejczyk, Lewczuk, Stolarski, Juranović, Luis Rocha, Tobiasz
Fioletowi: Cierzniak - Astiz (Mucha), Andre Martins, Luquinhas, Valencia, Kapustka, Pekhart, Rafael Lopes, Antolić

Niestety treningu nie dokończył Inaki Astiz, który złapał się za biodro po jednym ze starć. Jego miejsce w drużynie fioletowych zajął Jan Mucha.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Thor - 15.10.2020 / 17:18, *.centertel.pl

On taki Poznaniak jak połowa na tym forum Warszawiaków...

odpowiedz
HOP - 15.10.2020 / 16:18, *.knc.pl

Czy jest jakikolwiek polski "trener" który pracuje w jakiejkolwiek liczącej się lidze świata ?

Wszystko w temacie.

odpowiedz
lob - 15.10.2020 / 16:25, *.chello.pl

@HOP: Szkółka podlaska ma się bardzodobrze. Wypuszcza w "świat" samych fachmanów.......

odpowiedz
Zgred - 15.10.2020 / 22:07, *.as9105.com

@HOP: dokładnie nadają się na lekcje włefu

odpowiedz
Rafal - 15.10.2020 / 15:03, *.orange.pl

Mam pytanie czy ktoś wie kiedy wróci do treningów Vamara Sanogo? Dziwna cisza a to zawodnik z dużym potencjałem już wracał po kontuzji zdobył bramkę i cisza.

odpowiedz
Steffe - 15.10.2020 / 14:15, *.tele2.se

Az podskoczylem bo pomyslalem ze wrocil Pan Stanislaw Czerczesow.

odpowiedz
Arek - 15.10.2020 / 16:46, *.master.pl

@Steffe: tyle dobrze, że nie powrót serbskiego "trenera"

odpowiedz
Student_L - 15.10.2020 / 14:10, *.play-internet.pl

Dajcie mu przegrać coś na swoje konto (po jakimś czasie) . Na razie ma rozwalonalą drużynę. To że go nie było to świadomie Pudel akceptował.

odpowiedz
Żmija - 15.10.2020 / 13:22, *.vectranet.pl

Skoro już musimy brać kogoś umoczonego to może Wdowczyk? Przynajmniej nie wyśpiewywał głupot i te panienki w naszych koszulkach wziąłby za ryj...

odpowiedz
Stan - 15.10.2020 / 13:59, *.vectranet.pl

@Żmija: Też bym go brał ,z drugiej strony każdy ma szansę do poprawy a nie tylko kubel pomyj

odpowiedz
Markowal - 15.10.2020 / 21:08, *.centertel.pl

@Żmija: ????????????

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 15.10.2020 / 12:54, *.co.uk

OD KIEDY ZAKLAMANY SPRZEDAWCZYK = TRENER???? I DLACZEGO KTOS UMOCZONY W KORUPCJE JEST ZATRUDNIONY W LEGII??????

odpowiedz
xxx - 15.10.2020 / 12:19, *.tpnet.pl

człowiek zamieszany w korupcję nie powinien być trenerem (L). wszystko inne jest drugorzędne...

odpowiedz
grzesiek - 15.10.2020 / 13:11, *.centertel.pl

@xxx: to maly pikus. Najgorsze ze to słowik poznanski!

odpowiedz
Przemo - 15.10.2020 / 12:04, *.201.80

Przyjechał się pożegnać...

odpowiedz
scout - 15.10.2020 / 11:24, *.t-mobile.pl

Niestety Michniewicz ma trudne zadanie, ma z tej zbieraniny zrobić drużynę, która ma grać jak Lech z "zębem" i walczyć o każdą piłkę. Jak mu się to uda, to wygra Mistrzostwo a jak nie to... Miodoustny powie Miśiowi papa

odpowiedz
(L)uki - 15.10.2020 / 11:22, *.25.60

powrót trenera ? wrócił Czerczesow ? ? bo chyba nie mówimy tu o tym Panu co latał na mecze U-21 ?

odpowiedz
Redzi - 15.10.2020 / 11:20, *.206.116

712 numer wykręcił prezes zatrudniając tego bajkogawędziarza. A kompetentny swojak Papszun nie brany był pod uwagę. Przyjedzie z klubem z miasta świętej wieży i pokarze kartoflowi futbol.

odpowiedz
Singspiel - 15.10.2020 / 11:42, *.plus.pl

@Redzi: ten parodysta nie jest pyrą, tylko śledziem

odpowiedz
grzesiek - 15.10.2020 / 11:00, *.centertel.pl

Miodzio i tak juz kase z LM spieniezyl jak chcial. Mozemy go pocalowac w dupe. Zostawi klub z poteznym dlugiem i bedziemy zaczynac od ligi oktegowej jak widzew polonia itp

odpowiedz
WarszawskaOchota - 15.10.2020 / 10:17, *.orange.pl

Tego człowieka nie da się zaakceptować w Legii.

odpowiedz
grzesiek - 15.10.2020 / 09:25, *.centertel.pl

Mysle ze Vuko niedlugo znajdzie nowego pracodawce. I moge sie zalozyc ze z Warszawy zawsze bedzie wyjezdzal z kompletem punktow.

odpowiedz
Arek - 15.10.2020 / 16:48, *.master.pl

@grzesiek: haha.. kto zatrudni tego partacza?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.10.2020 / 08:52, *.chello.pl

A ja myślałem, że po to jest LTC, wybudowane za kredyt z BGK i państwowe/samorządowe dotacje, by piłkarze pojawiali się w nim ok. 7 AM, jedli wspólnie śniadanie sprofilowane indywidualnie przez dietetyków, potem odbyli trening odpowiedni do cyklu przygotowań, potem szkolenia taktyczne, kolejne posiłki, zajęcia integrujące, trening, odnowa i ok. 7PM, do domu, do znudzonej wędrówkami po galeriach WAG-a. To co się od.....a teraz na Legii, to żart.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 15.10.2020 / 08:01, *.play-internet.pl

3 minutowe mecze? Juz wiemy skad pochodzi meczowy dryg naszych pilkarzy, a potem 87min jezdzcy bez glowy.

odpowiedz
Raf - 15.10.2020 / 02:27, *.play-internet.pl

Czytając sam tytuł posta liczyłem, że Mioduski w końcu zatrudnił fachowca. A tu taki kiepski news. Szarlatan wrócił...

odpowiedz
Super⚽️Coach - 15.10.2020 / 01:36, *.amazonaws.com

Żałosne te treningi...nie lepiej zabrač ich na ścieżke zdrowia?

odpowiedz
SEBO(L) - 15.10.2020 / 00:01, *.chello.pl

Gdy jako jeden z pierwszych krytykowałem jego zatrudnienie - działkowicza kasy w autokarze i maniaka połączeń komórkowych...ależ wielu było krytyków,że mu wypominam, że dobre CV,trofea... Gdzie po tych kilku tygodniach jesteście? Jesteście...Tak wystarczająco cicho...

odpowiedz
vuko = pinokio - 15.10.2020 / 00:44, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): 711 zgłoś się.. ciekawe czy już miał rozmowy bez limitu :p

odpowiedz
SEBO(L) - 15.10.2020 / 11:54, *.centertel.pl

@vuko = pinokio: W tamtych czasach można było mieć z jednym, dowolnie numerem w danej sieci... ;)

odpowiedz
Krzeszczu - 15.10.2020 / 12:01, *.bredband2.com

@SEBO(L): nie byles w tym sam.

odpowiedz
Lolek - 14.10.2020 / 23:41, *.chello.pl

Telefonisto nigdy nie będziesz Legionistą

odpowiedz
Jaro - 14.10.2020 / 23:18, *.tpnet.pl

Powrót poznańskiego fra... yy no słowika.

odpowiedz
(L)egia - 14.10.2020 / 23:12, *.virginm.net

Ciekawe jak podejdą do meczu z Lechem.

odpowiedz
AdamJ - 14.10.2020 / 22:47, *.chello.pl

Myślałem, że wrócił trener Vuković, a nie ten poznański wieprz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.10.2020 / 22:38, *.centertel.pl

To jest sekcja podnoszenia ciezarow? To oni teraz mase robia?

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.10.2020 / 22:34, *.vectranet.pl

Czesiu tu nie ma co trenować! Może już czas dzwonić!?

odpowiedz
Legion - 14.10.2020 / 22:42, *.chello.pl

@Sputnik 44: Nudny już jesteś.

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.10.2020 / 23:15, *.vectranet.pl

@Legion: a to ciekawe bo o Cześku wypowiadam się może ze 3 raz... A nudna to jest obecna gra Legii. Gdyby jeszcze była skuteczna to nie byłoby problemu. A trenejro cały czas nie wytłumaczył telefonów do fryzjera. Pomysły na fryzurę z nim konsultował!?

odpowiedz
M-Ochota - 14.10.2020 / 22:09, *.chello.pl

Trener powrócił i od razu piłkarzom miny zrzedły...

odpowiedz
ben - 14.10.2020 / 22:07, *.inetia.pl

Gruby czesiek wrócił po drona. Inaki dużo zdrowia !

odpowiedz
Normalny człowiek - 14.10.2020 / 22:06, *.chello.pl

Jakiego trenera?

odpowiedz
Pawciu - 14.10.2020 / 22:03, *.net.pl

Wstyd ze osoba zamieszana w korupcje jest wogole zatrudniana przez zwiazek i to jeszcze na trenera reprezentacji,zreszta Andrzej Wozniak to samo :(

odpowiedz
Jaki - 14.10.2020 / 22:29, *.t-mobile.pl

@Pawciu: związek tacy trenerzy

odpowiedz
L - 14.10.2020 / 21:53, *.chello.pl

711 won z Legii

odpowiedz
Chris - 14.10.2020 / 21:50, *.lycamobile.pl

Skończenie bialopodlaskiej akademii nie znaczy że jest się trenerem. Tytul obowiązuje tylko w Polsce a reszta świata się śmieje.

odpowiedz
Zdzicho - 14.10.2020 / 21:49, *.tpnet.pl

Tylko po co?

odpowiedz
Goclaw - 14.10.2020 / 21:45, *.centertel.pl

Chyba powrot PSEUDO TRENERA !!!!

odpowiedz
Wojtek86 - 14.10.2020 / 21:38, *.chello.pl

Czekajcie, czekajcie. Powrót kogo ?

odpowiedz
Pawel - 14.10.2020 / 21:19, *.net.pl

Trenuje to sie na zachodzie,u nas jedynie druzyny spotykaja sie zeby pokopac w pilke

odpowiedz
Jaro - 14.10.2020 / 23:21, *.tpnet.pl

@Pawel: no po każdym meczu dwa- trzy dni wolnego, żyć nie umierać i jeszcze jaka wypłata... No ale nikt nad tym nie panuje

odpowiedz