Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Michniewicz: Pracujemy ciężko nad powrotem na ścieżkę zwycięstw

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Nie widzę niczego niepokojącego w zachowaniu zawodników. Widzę ogromną mobilizację, chęć podnoszenia swoich umiejętności oraz rywalizację na treningach. Jeśli chodzi o stronę mentalną, to nic złego się nie dzieje. Oczywiście na końcu jest mecz i wynik - on powoduje, że drużyna zaczyna wierzyć w siebie. Pracujemy ciężko nad powrotem na ścieżkę zwycięstw. Najważniejsze dla mnie jest to, że polecenia i sposób prowadzenia zajęć jest akceptowalny dla zespołu. Widzę to, czuję i jestem dobrej myśli - mówi Czesław Michniewicz przed starciem z Zagłębiem.

- Psychika zabija dynamikę. Wszystkie rozważania czy ktoś ma siłę, czy nie, zaczynają się od głowy. Jak zawodnik jest w dobrym stanie emocjonalnym, wierzy w siebie i nie przejmuje się zbytnio otoczeniem, to odzyskuje pewność siebie. To powoduje lepszy efekt na boisku. Nad tym pracujemy, rozmawiamy z zawodnikami i tłumaczymy, co i jak chcemy robić. Pozytywne jest to, że zawodnicy wracający z reprezentacji są podbudowani. Rozmawiałem z "Vako" i "Mladenem" - opowiadali mi o swoich odczuciach z reprezentacji. Michał Karbownik też zagrał w meczach pierwszej reprezentacji, to spowoduje, że oni zaczną szybciej i lepiej myśleć.

Zagłębie rywalem na przełamanie?

- Oglądałem Zagłębie na żywo w meczu z Lechem, gdzie wygrali 2-1. Byli bardzo skuteczni, mimo że Lech przeważał. Bardzo dobrze grają skrzydłowi i mają dobre stałe fragmenty gry. Starzyński potrafi zacentrować piłkę dokładnie w to miejsce, które chce. Musimy skoncentrować się na grze obronnej, stałych fragmentach gry i zabezpieczeniu się przed kontratakami.

- Sami mamy dużo atutów i chcemy pokazać pełnię swoich możliwości. Zagłębie jest w innym położeniu psychicznym niż my. Ostatnie mecze mieli zwycięskie, co dodaje pewności siebie, ale nic nie trwa wiecznie. My też potrafimy grać w piłkę i chcemy to pokazać w niedzielę.

Jaka pozycja dla Karbownika?

- Filip Mladenović jest lewym obrońcą i nie ma potrzeby zmieniać mu pozycji na pomocnika. Widziałem próby ustawienia "Mladena" na pozycji skrzydłowego w Lechii Gdańsk i nie wyglądało to najlepiej. Dla Michała Karbownika też znajdziemy miejsce. Jest w dobrej formie i chcemy wykorzystać jego entuzjazm po pobycie w reprezentacji.

6 meczów w 3 tygodnie

- Przed nami seria spotkań w krótkim odstępie czasu. To olbrzymi wysiłek dla zawodników, ale są do tego przygotowani - nie mam co do tego wątpliwości. Obserwuję ich na treningach. Na pewno będą rotacje wynikające z założeń taktycznych lub zmęczenia. W centrum treningowym mamy doskonałe warunki do monitorowania zmęczenia, poziomu przygotowania i robimy to na bieżąco. Bezpośrednio przed meczami będzie decydował organizm zawodnika. Pracujemy z zawodnikami w taki sposób, by w razie kontuzji było zastępstwo. Nie dotyczy to stoperów, którzy są w trudnym położeniu, bo mamy do dyspozycji tylko Lewczuka i Jędrzejczyka.

Stadiony bez kibiców

- Nie jest to miłe, ale okoliczności są, jakie są i nie mamy na to wpływu. Już przed meczami reprezentacji nie było wiadomo, czy zagramy z kibicami, czy nie. Musimy tę sytuację zaakceptować. To nie może być żadna wymówka i okoliczność łagodząca. Graliśmy już bez kibiców, więc jest to nam znane. Trzeba się do tego przystosować i zmienić w atut. Będzie możliwość podpowiadania sobie i korygowania błędów. Trzeba skupić się na indywidualnych umiejętnościach, które mamy wysokie i zaprezentować się jak najlepiej.

Pożegnanie z kadrą

- To był wspaniały czas ze wspaniałymi ludźmi. Momentów lepszych było zdecydowanie więcej. Przyjemnie było pracować z tą grupą młodzieży pod egidą PZPN. Zostałem zaproszony przez prezesa Bońka na pożegnanie - 6 listopada na spotkanie z zarządem. Dzisiaj jestem w fantastycznym miejscu i będę robił wszystko, by te odczucia, które towarzyszą mi przy rozstaniu z reprezentacją, towarzyszyły mi, gdy będę odchodził z Legii. Chciałbym to zrobić oczywiście jak najpóźniej, ale wiem, że w Legii wszytko potrafi szybko i diametralnie się zmienić. Jestem jednak na to przygotowany. Zdobywałem doświadczenie w wielu klubach, by móc je pokazać tutaj. Na tym się koncentruję i niczym innym się nie przejmuję.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (89)

+dodaj komentarz
kwadratura koła - 18.10.2020 / 15:52, *.vectranet.pl

Nie jest moim idolem ale należy życzyć mu powodzenia bo jego sukcesy będą również sukcesami naszej Legii

odpowiedz
Kasztan - 18.10.2020 / 12:09, *.47.62

Nikt wam juz nie wierzy
Jesteście zerami bez umiejętności i ambicji
Wszystkiemu winien właściciel-prezes parodysta Mioduski.
Tylko pusty stadion
Miodek WON

odpowiedz
Jacek L. - 18.10.2020 / 10:47, *.chello.pl

Dajcie Facetowi czas!

odpowiedz
Gosc - 18.10.2020 / 10:44, *.chello.pl

Legia musi wrocic na zwycięska ścieżkę, czyli telefony się nieurywają i przyjdzie niemały rachunek za telefon..

odpowiedz
grzesiek - 18.10.2020 / 10:27, *.centertel.pl

Chcesz wrocic na zwyciesska sciezke???
Czlowieku nigdy na niej nie byles. Przegrales wszystkie mecze. Jak mozemy mowic o jakiejs zwycieskiej sciezce to dokonal tego Vuko a nie ty

odpowiedz
Hiszpan - 18.10.2020 / 01:53, *.telnaptelecom.pl

Chciałbym zobaczyć Mosóra jutro. Niech się młody ogrywa. Dziadzia Igor na trybuny!!!!

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.10.2020 / 01:03, *.amazonaws.com

Mr Mioduski,jedna ostatnia rada,musisz pan codzień wałkować temat kocie ruchy ze znanej cultowej komedii ,inaczej na zawsze zostaniesz dla wielu zwykłym pudlem lub szopenem i nie ma szans na wygraná walke z kibicami.

odpowiedz
Loslobos - 18.10.2020 / 00:50, *.play-internet.pl

Do kiedy Karbo jest w Legii ???????? A co póżniej łatanie dziury ??????

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.10.2020 / 00:15, *.amazonaws.com

Mr Mioduski jeśli czyta komentarze,niech natychmiast za kaźde pieniádze zciága trenera Rakowa.Trenera co kibicuje Legii od dziecka,trenerowi na prawdziwe Lataaaa

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.10.2020 / 00:01, *.amazonaws.com

Match of Day,leci teraz na bbc1 ,coś nieprawdopodobnego jak naaza piłka jest daleko od tutejszej...

odpowiedz
Poprawka - 18.10.2020 / 00:06, *.amazonaws.com

@Super⚽️Coach : Match of the Day.

odpowiedz
Popraw - 18.10.2020 / 02:38, *.amazonaws.com

@Super⚽️Coach :Nasza piłka,nasza Legia.

odpowiedz
KAT - 17.10.2020 / 23:54, *.chello.pl

Czuje, że drużyna w tym sezojie to będzie miała pier...lnięcie na miarę Pana Kazia . Już czwarty rok słyszę ,że drużyna ciężko trenuje . Tyle lat treningu to coś musi byc na rzeczy. Tak samo jak z indianami co cztery lata chrust na zimę zbierali....

odpowiedz
Krzysiek - 17.10.2020 / 23:18, *.centertel.pl

Trzymaj się zdrowo Legio Warszawa.

odpowiedz
Bbk - 17.10.2020 / 22:30, *.comcast.net

Tlumacza im roznawiaja z nimi bo chlopcy sobie psychicznie noe radza to przedszkole czy Legia ??

odpowiedz
Aa - 17.10.2020 / 21:58, *.plus.pl

Dobra już powiedziales głupoty odejdz z klubu

odpowiedz
gutek - 17.10.2020 / 20:55, *.t-mobile.pl

obiecanki cacanki a głupiemu radość

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.10.2020 / 20:53, *.centertel.pl

Ja od 4 lat nie widze nic niepokojacego u zawodnikow. Chlopaki usmiechnieci, zadowoleni, kasa sie zgadza. Ruch w interesie jest - jedni przychodza, inni odchodza. Podobnie z trenerami. Mamy ciagle tego samego wlasciciela, czlowieka wesolego, dowcipnisia, ktory ma wizje, eurowizje i mega super wizje. Ale jak to powiedzial Staszek Tym pociagajac za spluczke w kiblu (gdy zawalil sie palac) - to sie odbuduje...

odpowiedz
Siema - 17.10.2020 / 20:49, *.18.56

Ścieżkę to ty chyba wciongnoles że takie bzdety Słowiku piepszysz

odpowiedz
12kufli - 17.10.2020 / 20:40, *.orange.pl

Michniewicz odejdź wstydu oszczędź!!

odpowiedz
Wawa - 17.10.2020 / 20:23, *.124.248

Vuko bredził
Ale
Czesio jest jeszcze gorszy
Co loczek w nim widział
To jest
Pytania

odpowiedz
Tomi - 17.10.2020 / 19:46, *.inetia.pl

(L) Michniewicza to już nie ta(L)

odpowiedz
K - 17.10.2020 / 17:13, *.t-mobile.pl

Jaka ścieżka? Zwycięstw?

odpowiedz
tomiacab - 17.10.2020 / 15:47, *.virginm.net

Nie przeciążaj ich na treningach, bo cię zwolnia

odpowiedz
Zagłębiak - 17.10.2020 / 15:03, *.chello.pl

Jutro nie macie co myśleć o zwycięstwie, Zagłębie w mega gazie, Sevela zrobił z nich prawdziwą drużynę. Defensywa to monolit, w środku i z przodu sporo jakości i w każdym meczu coś wpadło, tyle, że dopiero po meczu z Rakowem zaczął grać w środku Simić, dzięki któremu nie tracimy bramek.

odpowiedz
eLo - 17.10.2020 / 16:43, *.chello.pl

@Zagłębiak: morda wieśniaku

odpowiedz
kermit - 17.10.2020 / 16:55, *.chello.pl

@eLo: odczep się od Zagłębiaka. Wszedł kulturalnie, wyraził opinię (swoją). Ma prawo.

odpowiedz
Alan - 17.10.2020 / 18:08, *.t-mobile.pl

@eLo:
Zawsze Mnie uczyli ze wies to stan umysłu a nie pochodzenie.... i w twoim przypadku to sie sprawdza w 100 %

odpowiedz
Kibolek - 17.10.2020 / 23:03, *.telefonica.de

@Alan: wieś czy nie wieś chu.. z tym . Jutro Zagłębie kompromituje po raz kolejny tą zbieranine przeplaconych parodystów LICHWIARZA MIODUSKIEGO. Jestem ciekaw ile jeszcze będziemy znosić okradanie i poniżanie naszego klubu przed tego pudla od kulczyka

odpowiedz
tekken (L) - 17.10.2020 / 14:07, *.chello.pl

Czesiu tu trzeba zbudować zespół.

odpowiedz
Normalny człowiek - 17.10.2020 / 12:52, *.chello.pl

Wy sobie lepiej Czesiu odpocznijcie. Nie ma co się forsować. Chłopcy, zamiast te ciężkie ćwiczenia wykonywać, niech lepiej pójdą do fryzjera, do kosmetyczki, na pazurki. Co wy się będziecie przemęczać! Szkoda czasu na treningi. Szkoda zdrowia. A jak któregoś nóżka rozboli? To co? Daj im Czesiu wolne. Zasłużyli. I ty też Czesiu odpocznij. Pośpiewaj, podzwoń, zobacz co tam w twoim ukochanym klubie słychać

odpowiedz
(L) 3mon - 17.10.2020 / 12:40, *.tpnet.pl

W moim przekonaniu w Legii sprawdzi się trener o silnej osobowości. Taki jak nieodżałowany Stanisław Czerczesow. Na naszym podwórku kimś takim byłby Marek Papszun. Bo pierwsze i najważniejsze zadanie dla trenera to wyczyścić legijną "szatnię Augiasza". Postawić na profesjonalizm, powyrzucać wszystkich " derektorów" i pseudokierowników, bez względu na minione zasługi.

odpowiedz
Donek - 17.10.2020 / 08:35, *.chello.pl

Byłem w 2004 na pucharze. Nie zapomnę, znajdź se chorzysto - wuefisto inny klub

odpowiedz
soprano - 17.10.2020 / 00:18, *.231.253

Barany co Wy piszecie o trenerze. Taki Mourinho trenował prawie wszystkie najlepsze kluby w Anglii i co... Zawsze poważali go kibice gdy wygrywał, tak więc Nasz trener ma w czym się wykazać... tylko L!!!!!

odpowiedz
Pepe - 17.10.2020 / 10:17, *.chello.pl

@soprano: To powiedz "znawco", który z tych klubów był przez niego obrażany?

odpowiedz
Super⚽️Coach - 16.10.2020 / 23:05, *.50.103

Pier dole nie o s z o P e nie....@&£!?

odpowiedz
Misza_Praga - 16.10.2020 / 23:04, *.plus.pl

Mój głos jest jeden,WYPIE......J z LEGII!!!nigdy za to co śpiewałeś o moim ukochanym klubie nie zaakceptuje, To że mamy bałagan w Klubie i to że nasz Prezes jest na poziomie Amator i chwyta się czego może my jako PRAWDZIWI LEGIONIŚCI wiemy jaką masz przeszłość,WYPIER...J z LEGII

odpowiedz
Grimmer - 16.10.2020 / 19:52, *.chello.pl

czasami są tacy ludzie którzy nie pasują do Legii wizerunku

odpowiedz
Jaro - 17.10.2020 / 09:47, *.jmdi.pl

@Grimmer: niektórzy kibice

odpowiedz
Lemoniak - 17.10.2020 / 13:21, *.chello.pl

zgadza się - również jak panowie Hajto, Reiss, Peszko

odpowiedz
Jestman - 16.10.2020 / 19:51, *.chello.pl

taka ciekawostka - Sadam Sulley gra obecnie dla SV Ried (Austria) - pamiętne boje w Lidze Europy w 2012 roku

odpowiedz
Sebo(L) - 17.10.2020 / 10:40, *.master.pl

@Jestman: Poniosła Cię kolego trochę fantazja.Sulley tak samo gra w Ried jak grał w Legii.Sama jego obecność w szerokiej kadrze drużyny o niczym nie świadczy.

odpowiedz
Alan - 16.10.2020 / 19:03, *.t-mobile.pl

Nierozumiem tych co nie dają Trenerowi szansy nawet na wstep tzn. kilka miesięcy spokojnej pracy bez krytyki i jeszcze te transparenty które wypominają jakies sprawy sprzed 20 lat, jakoś Carlitos śpiewał i zostało mu wybaczone, a tutaj widze jakies inne kryteria sa stosowane, naprawde przestańmy udawać takich prawych i idealnych jako kibice.

odpowiedz
LewLegia - 16.10.2020 / 19:40, *.net.pl

@Alan: to, że 711 razy umawiał się z fryzjerem też masz w dupie?

odpowiedz
Misza_Praga - 16.10.2020 / 23:14, *.plus.pl

Trenerowi?co Ty tutaj piszesz !IDIO....TO, jak Ci pasuje ubliżanie twojemu klubowi to jesteś śmieć nie Kibic,to tak jakby twój sąsiad wydy.....mał twoją żonę A Ty byś z nim się witał na klatce, HONOR to rzecz dla Ludzi z CHARAKTEREM

odpowiedz
Alan - 17.10.2020 / 05:22, *.t-mobile.pl

@Misza_Praga:
Nie spinaj się tak bo ci zylka pęknie - jeszcze raz napisze Carlitosowi jakos bylo wybaczone a wiec ? Odnies sie do tego merytorycznie a nie o sąsiadach piszesz plus ubliżanie sprzed kompa a jak już podajesz takie przykłady z kosmosu to oki z Radomiakiem tez kiedys byl pojazd a teraz ? Wiele jest takich przykladow i klubów gdzie wczoraj bracie dzisiaj wrogu i na odwrót....

odpowiedz
SEBO(L) - 17.10.2020 / 07:05, *.chello.pl

@Alan: Co on,Carlitos, mógł, ku.wa,śpiewać?! On zdania po polsku nie potrafił wypowiedzieć,a co dopiero śpiewać? Jeśli była w ogóle taka sytuacja, to na "małpę" powtarzał rytmiczne sylaby,które słyszał,fonetycznie i bez pojęcia nawet,o co chodzi. Teraz rozumiesz? A czy Ty śpiewasz w języku hiszpańskim? Znasz z 5 słów?

odpowiedz
On L - 17.10.2020 / 19:37, *.25.51

@Misza_Praga: wiz czlowieku zamilcz, patologia z honorem. Nie osmieszaj sie.

odpowiedz
123leg - 16.10.2020 / 18:18, *.chello.pl

Czesiu jakos nie brzmi to wiarygodnie, na jaki czas masz umowe o prace? bo juz Vuczko bierze kase za siedzenie w domu

odpowiedz
grzesiek - 16.10.2020 / 17:11, *.centertel.pl

Poznanski slowik.

odpowiedz
Darek - 16.10.2020 / 17:07, *.t-ipconnect.de

Wybiegajac w przyszłość.
Jest niedziela i konferencja prasowa Czesia chórzysty 711 po meczu z Zagłębiem.
Wiemy gdzie popełniliśmy błędy.Wiemy nad czym mamy pracować.Wyciagniemy wnioski z tego meczu.

odpowiedz
MARKUS - 16.10.2020 / 16:40, *.t-mobile.pl

chcieć a zrobić WIELKA różnica jedna jaskółka wiosny nie czyni tu nie ma czasu na eksperyment należy grać I wygrywać mecz za meczem to jest LEGIA i nie ma innej alnetratywy

odpowiedz
Arecki - 16.10.2020 / 16:35, *.com.pl

Do Warszawska Ochota-Kolego MAM TAK SAMO!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Czesiu ja pitole - 16.10.2020 / 16:31, *.centertel.pl

Czesiu jak nie spadnięcie to się upije haha

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.10.2020 / 16:17, *.orange.pl

Wracamy na ścieżkę zwycięstw? Cóż, drużyna może i wrócić, jeśli się postara, natomiast trener żadnej takiej ścieżki nie ma. Powinien zatem raczej powiedzieć, że chce w końcu zacząć wygrywać zamiast zakłamywać rzeczywistość.

odpowiedz
NZW - 16.10.2020 / 16:04, *.chello.pl

spóźniony słowik na piechotę szedł bo wieczór był zbyt piękny

odpowiedz
jarekk - 16.10.2020 / 15:25, *.metrointernet.pl

Akurat psychikę wkłady mają dobrą. Nigdy specjalnie się nie przejmowali porażkami. Zawsze analizowali i skupiali się na następnym meczu jak pamiętam ich wypowiedzi .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.10.2020 / 16:22, *.orange.pl

@jarekk:

!00% racji.

Po każdej porażce pełna motywacja, żeby być lepszym nie tylko od rywala, ale również d dyspozycji dnia, przypadkowych błędów, poziomu sędziowania, rytmu meczowego, pecha, przypadku, jednej kontry, głupiego faulu, nieodgwizdanego karnego, przypadkowej czerwonej kartki, itd. Pełen profesjonalizm.

odpowiedz
Czesław - 16.10.2020 / 14:40, *.208.233

I najważniejsze odzyskałem notes ze wszystkimi kontaktami bedzie dobrze

odpowiedz
Jaro - 16.10.2020 / 13:53, *.centertel.pl

Nie wiem jak oni to pogodzą 6 meczy w 3 tygodnie bo teraz średnio po każdym meczu jest 3 dni wolnego to najwyższej bez treningów będzie albo ewentualnie jeden treningpomiędzy meczami żeby najemnicy Miodka nie byli zmęczeni...

odpowiedz
SEBO(L) - 16.10.2020 / 14:25, *.centertel.pl

@Jaro: mecz-przerwa-mecz-wolne-mecz-odpoczynek-mecz-wolne-mecz-odpoczynek-mecz-przerwa... Czego nie wiesz...? ;) Ich ulubiony grafik. No,gdzieś się wciśnie czasem jakieś rozbieganie...

odpowiedz
J3:16 - 16.10.2020 / 13:47, *.as43234.net

Zaglebie gra skrzydlami wiec odpowiedzia bedzie zageszczenie srodka pola...
Przyszedl "711 zglos sie" i duma.

odpowiedz
kryniek76 - 16.10.2020 / 13:33, *.amazonaws.com

chciałeś eksperymentować ze składem trzeba było grać ze Śląskiem w normalnym terminie słowiku

odpowiedz
!(L)! - 16.10.2020 / 13:25, *.tpnet.pl

Mój skład druzyny
..........Boruc
Mladenović ... Jędrzejczyk ... Wieteska ... Karbownik
.... Slisz .... Gwilia ...
Wszołek ... Kapustka ... Luquinhas
..Rosołek..

odpowiedz
HW - 16.10.2020 / 14:50, *.orange.pl

@!(L)!: bez boruca i jedzh

odpowiedz
Przemo - 16.10.2020 / 13:19, *.201.80

kiedy dymisja....

odpowiedz
Lolo Ferrari - 16.10.2020 / 12:45, *.chello.pl

JACEK MAGIERA WRÓĆ!!

odpowiedz
SEBO(L) - 16.10.2020 / 12:05, *.centertel.pl

"Musimy skoncentrować się na grze obronnej, stałych fragmentach gry i zabezpieczeniu się przed kontratakami"- przygotowanie pod granie "Autosanem"...

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 16.10.2020 / 11:56, *.cyfrowypolsat.pl

Takie karmienie nas gównem.
Niby wszystko jest super i na najwyższym poziomie tylko efektów brak.
Brakuje mi choćby jednej osoby z cywilną odwagą która wygarnęła by prawdę.
Głównie mam na myśli Sagana, nawet w obliczu utraty zatrudnienia ale karma wraca.

odpowiedz
711 - 16.10.2020 / 11:52, *.vectranet.pl

Tyle razy jemu wierzę

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 16.10.2020 / 11:45, *.cyfrowypolsat.pl

Ledwo zaczął a myśli już jak będzie wyglądać pożegnanie.
Naprawdę musi być super atmosfera i fizyczne przygotowanie grajków.

odpowiedz
WIDZ - 16.10.2020 / 11:52, *.chello.pl

@(L)eve(L)64: Czy ty w ogóle rozumiesz, co czytasz?

odpowiedz
Romcio - 16.10.2020 / 11:45, *.radman.pl

Tylko żebyście się nie zajechali!! powoli, spokojnie!! bo potem kopacze nie będą mieć siły na galerie!!

odpowiedz
p. - 16.10.2020 / 11:35, *.96.7

Widok tego Pana w barwach Legii to wciąż abstrakcja...

odpowiedz
Kaprykos - 16.10.2020 / 11:29, *.vectranet.pl

Tekst tytułowy jak za czasów peerelu hehe

odpowiedz
Normalny - 16.10.2020 / 11:29, *.net.pl

Cezary Kucharski w1997 roku po meczu z Panathinaikosem Ateny był tak zmeczony, ze 15 minut po meczu ledwo oddychal jak udzielal wywiadu telewizyjnego ( i to bez plastra z Bravo Sport ;p) ... dzisiejsi pilkarze moga sie uczyc jak sie zasuwa na boisku

odpowiedz
eL - 16.10.2020 / 13:36, *.plus.pl

@Normalny: mecz był w 1996. Ja pamiętam jak czlapal N zmiana po meczu z widzewem2/3. Szkoda że w sieci nie można znaleźć przywitanie Szczęsnego w Łodzi

odpowiedz
Loslobos - 16.10.2020 / 11:17, *.supermedia.pl

Jak będą ciężko pracowali to nie będą mieli siły grać. Druga sprawa piłkarzyki mają już mózgi wyprane i potrzebują dobrego psychologa, jedynie Jędza ma jeszcze ten błysk walki w oczach.

odpowiedz
Kuba - 16.10.2020 / 11:59, *.t-mobile.pl

@Loslobos: Jędza to ma błysk do walki wręcz, a to jest piłka nożna.

odpowiedz
Loslobos - 17.10.2020 / 10:30, *.supermedia.pl

@Kuba: Coś w tym jest ????

odpowiedz
obiektyw - 16.10.2020 / 11:10, *.plus.pl

Chcemy trenera...

odpowiedz
AdamJ - 16.10.2020 / 11:04, *.chello.pl

Michniewicz zaszczepi nam poznański gen porażki.

odpowiedz
Winiary - 16.10.2020 / 11:04, *.centertel.pl

“(... )i nie przejmuje się zbytnio otoczeniem, to odzyskuje pewność siebie” - a może jednak by sie zaczęli jednak przejmowac? Ktoś ich może uświadomi a nie trzyma w ciepłym k..dołku?

odpowiedz
WarszawskaOchota - 16.10.2020 / 11:04, *.orange.pl

Przykro mi to pisać ale nawet gdyby zdobył z Legią mistrzstwo i awansował do LM to i tak nigdy go nie zaakceptuje.
Nie dość że umoczony w aferę korupcyjną to jeszcze to obrażanie naszej Legii w przeszłości.
To jest oczywiście tylko moje zdanie, ale myślę że wielu z nas podziela moją opinię.

odpowiedz
LewLegia - 16.10.2020 / 19:56, *.net.pl

@WarszawskaOchota: 100% poparcia. Póki on będzie trenerem to pudel nie dostanie ode mnie jednej złotówki. Za ciężko pracuję żeby pudel płacił z moich pieniędzy temu poznańskiemu słowikowi 711

odpowiedz
Farme(L) - 18.10.2020 / 16:54, *.virginm.net

@WarszawskaOchota: mam podobne zdanie... mimo wszystko wolę przegrywać z wuefistą niż wygrywać z chórzystą... Jak życzyć Legii powodzenia mając poznańskiego frajera za trenera... mam nadzieje, że jednak Loki się ocknie i do świąt sprowadzi Magierę.

odpowiedz
Pawciu - 16.10.2020 / 10:51, *.net.pl

711 ... zgłoś się

odpowiedz