fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Weekendowe mecze odwołane

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Rugby zawieszone zostały prawie wszystkie krajowe rozgrywki rugby. W weekend nie zostaną rozegrane m.in. VIII kolejka Ekstraligi, V kolejka I Ligi, IV kolejka II Ligi i III turniej Polskiej Ligi Rugby 7 we Wrocławiu. Oznacza to, że nie dojdzie do skutku spotkanie Legii Warszawa z zespołem Rugby Białystok.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.