REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Żyleta (219)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa UZaLeżnieni w ostatnim czasie wykonała dwie kolejne prace sławiące nasz klub. Graffiti "Legia" oraz "Żyleta" z legijnymi barwami dzięki wyraźnym literom prezentują się doskonale i są świetnie widoczne również z dalszej odległości. Tradycyjnie nie podajemy lokalizacji prac.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Taki Jeden - 30.10.2020 / 00:00, *.t-mobile.pl

Jako zupełny laik w temacie graffiti, z ciekawości chciałbym zapytać, ile mniej więcej czasu trwa wykonanie takiego napisu?

odpowiedz
L - 31.10.2020 / 10:59, *.tpnet.pl

@Taki Jeden: Chromy to jest szybka akcja. W pare osób to zajmuje 2-3 minuty.

odpowiedz
Legia⚽️King - 29.10.2020 / 23:14, *.amazonaws.com

Jest ok!tylko wiécej!niepékać!Nowa!Akcja!mural Legijny!każda dzielnica,miasto,miasteczko,wioska!Legia!King!zrobione murale,graffiti !Start!Legia!Gol!

odpowiedz
Straszna - 29.10.2020 / 17:37, *.chello.pl

Lipa

odpowiedz
Marian - 29.10.2020 / 16:59, *.plus.pl

Miejscowość Stare Budy tuż za salą weselną Eden jakieś 200m po prawej stronie.ZK ogarnijcie to g.ówno

odpowiedz
Zdzicho - 29.10.2020 / 18:34, *.tpnet.pl

@Marian: marian to 5km za tym edenem czy 200m? Moze sam to ogarniesz, czy wszystko czyimis raczkami, a potem duma jacy to my wielcy....

odpowiedz
Marian - 30.10.2020 / 10:08, *.zus.pl

@Zdzicho: mieszkam w Warszawie od urodzenia,dwa razy to przerobiłem bo jestem tam raz w miesiącu ,chyba nie będę tak jeździł co dzień z Pragi ok.60km?????200m metrów za salą eden, 5km za Grodziskiem Mazowieckim, Róbta co chceta. Bez pozdrowień

odpowiedz
L - 31.10.2020 / 10:57, *.tpnet.pl

@Zdzicho: Chyba lepiej żeby ekipa od graffiti to ogarnęła a nie jakis laik co nigdy farby nie trzymał...

odpowiedz
Franio - 29.10.2020 / 15:56, *.tpnet.pl

Super, prawie jak hajduka w dalmacji

odpowiedz
Marian - 29.10.2020 / 14:39, *.plus.pl

Miejscowość Stare Budy za Grodziskiem Maz.5km za salą Eden graffiti widzewa i ruchu

odpowiedz
eLeLeL - 29.10.2020 / 13:52, *.play-internet.pl

Brawo Wy!

odpowiedz
n - 29.10.2020 / 13:00, *.172.71

Na moje oko, aż się prosi, aby barwy pod spadzistym daszkiem były na całą szerokość tzn, żeby graf rozciągał się do końca murka w lewą i prawą stronę.

odpowiedz
Maniek 1916 - 29.10.2020 / 11:51, *.t-mobile.pl

Super ????

odpowiedz
Hubi40 - 29.10.2020 / 11:13, *.amazonaws.com

Super malina !!!!! Mega że jesteście !!!!

odpowiedz
Picaso - 29.10.2020 / 11:07, *.chello.pl

Po prostu brzydkie ....

odpowiedz
Arek - 29.10.2020 / 15:10, *.tpnet.pl

@Picaso: namaluj lepsze i się pochwal.

odpowiedz
Hg - 31.10.2020 / 08:21, *.plus.pl

@Picaso: to nie patrz w lustro

odpowiedz