Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Boruc: Mieliśmy dobre momenty

Woytek, źródło: Canal+

- Zagłębie nie stworzyło zbyt wielu sytuacji, bo nie pozwoliliśmy im na zbyt wiele. Czy byli dobrym przeciwnikiem? Grają w polskiej ekstraklasie, więc chyba niezły przeciwnik... - powiedział Artur Boruc po meczu na antenie Canal+.

- Czemu gramy poniżej oczekiwań? To chyba trzeba wróżki do tego. Patrząc od środka: na treningu wygląda to dobrze, a mecze ligowe i pucharoweg wyglądały inaczej. Nie wiem czy to presja, czy brak umiejętności... Myślę, że to drugie raczej nie, bo w tym zespole jest jakość. Może pewność siebie?

- Każdy z nas po kolei na boisku musi brać odpowiedzialność na siebie. Dziś dało to efekty w utrzymaniu się przy piłce i całkiem niezłym rozgrywaniu. Mieliśmy dobre momenty i oby tak dalej. Myślę, że nauczymy się tego powoli i w każdym aspekcie naszej gry będzie sporo poprawy.

- Mniejsza liczba niż komplet punktów najbliższych meczach będzie niedosytem. Ja cieszę się, że gramy często. W ostatnim czasie nie rozpieszczaliśmy kibiców i siebie wynikami, więc liczę na to, że najbliższy tydzień będzie takim przełamaniem - czymś co popchnie nas do dobrej gry i zdobywania kolejnych punktów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Radom L - 19.10.2020 / 18:42, *.vectranet.pl

grubas to najsłabsze ogniwo tego zespołu, jako z niego król? Chyba królik albo hipopotam !

odpowiedz
do Radom L - 21.10.2020 / 13:10, *.187.2

@Radom L: możesz nie być fanem Artura, ale nie powinieneś go obrażać

odpowiedz
(L)egia - 19.10.2020 / 17:39, *.virginm.net

To jest nasz Król Artur.

odpowiedz
grzesiek - 19.10.2020 / 14:40, *.centertel.pl

Nie wyczuł itencji strzelajacego karnego. Ale jakby wyczul to by wyciagnal na bank. Prawie do slupka doleciał jak sie rzucił. Nie to co malarz

odpowiedz
Im moment - 19.10.2020 / 12:07, *.com.pl

W Legii ja u Amaro same momenty

odpowiedz
SEBO(L) - 19.10.2020 / 11:48, *.centertel.pl

I Pan Idol też raczył stanąć przed kamerami i się odezwać po wygranym meczu...A po eurołomocie brakowało jaj,żeby coś powiedzieć? Parapiłkarze i parabohaterowie...

odpowiedz
Obcy - 19.10.2020 / 07:19, *.t-mobile.pl

Boruc King!!!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 19.10.2020 / 06:57, *.play-internet.pl

pan boruc ponownie najsłabszy na boisku

odpowiedz
Obserwator - 19.10.2020 / 07:45, *.play-internet.pl

@WAWA Orbitek: najslabszy to był kaleczniak slisz....

odpowiedz
L - 19.10.2020 / 10:31, *.tpnet.pl

@WAWA Orbitek:Chyba żartujesz...

odpowiedz
s - 19.10.2020 / 13:52, *.centertel.pl

@WAWA Orbitek: Weź się rozpędź,ściana cię sama znajdzie.

odpowiedz
Kristof - 19.10.2020 / 01:53, *.cdn77.com

Artur jestes wielki!!!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 19.10.2020 / 00:30, *.chello.pl

Co by nie mówić, ale on jest pewny. Ma dobry charakter jak na bramkarza, umiejętności też ok.

odpowiedz
Polski - 18.10.2020 / 23:08, *.vodafone-ip.de

Dobrze że jest teraz z nami. Pamiętam jego początki w Legii. Nasze gwiazdy ostatnio nie dają rady ale On jest wielki.

odpowiedz