fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-1 Śląsk Wrocław

Powrót na zwycięskie tory

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia bez większych kłopotów pokonała własnym stadionie Śląska Wrocław, notując drugą wygraną w lidze u siebie z rzędu. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Josip Juranović, a potem Tomas Pekhart. Jedyną bramkę dla gości zdobył Fabian Piasecki, wykorzystując fatalny błąd w rozegraniu Artura Jędrzejczyka.

Już od pierwszych minut każda z drużyn starała się narzucić swoje tempo gry. Legioniści wywalczyli dwa rzuty rożne, a po jednym z nich dobrą okazję miał Tomas Pekhart, jednak Czech chybił strzelając głową. Wcześniej groźnie zaatakowali z kolei goście. Po wrzutce ze skrzydła piłkę do siatki wpakował co prawda Erik Exposito, ale sędzia słusznie zasygnalizował pozycję spaloną. Kwadrans po gwizdku fatalny błąd w środku pola popełnił Bartosz Slisz. Pomocnik w prostej sytuacji stracił futbolówkę na rzecz Roberta Picha, który od razu odegrał ją do Exposito. Tym razem próbę Hiszpana pewnie wyłapał Artur Boruc. Potem coraz wyraźniejszą przewagę zdobywali "Wojskowi". Wkrótce swoją indywidualną akcję strzałem zakończył Luquinhas, a odbita od jednego z rywali piłka omal nie zaskoczyła Matusa Putnockiego. W 25. minucie stuprocentowej szansy na gola nie wykorzystał Pekhart. Czech był kilka metrów od bramki, kiedy dostał podanie ze skrzydła, ale w wybornej sytuacji nie zdołał trafić w piłkę...

Dziesięć minut potem o krok od swojego pierwszego gola w pierwszej drużynie Legii był Michał Karbownik. Pomocnik uderzył lewą nogą po podaniu od Luquinhasa i tym razem Śląsk uratował słupek. Mistrzowie Polski powoli zdobywali coraz większą przewagę. Niewiele przed przerwą w szesnastkę wrocławian wpadł Paweł Wszołek i z jego mocnym strzałem świetnie dał sobie radę Putnocky. Po upływie 45 minut sędzia dał sygnał do zakończenia pierwszej połowy, w której legioniści zaprezentowali się z niezłej strony.

Zaraz po zmianie stron Legię na prowadzenie wyprowadził Josip Juranović. Prawy obrońca stołecznego klubu dopadł do wybitej z pola karnego piłki i precyzyjnym strzałem lewą nogą zaskoczył nieco spóźnionego Putnockiego. To było fantastyczne uderzenie chorwackiego obrońcy, które potwierdziło przewagę Legii tego wieczoru. Kwadrans drugiej odsłony upłynął pod znakiem przewagi gospodarzy. W 73. minucie "Wojskowi" po raz drugi mogli cieszyć się ze strzelonego gola. Wszystko rozpoczął na lewej stronie Luquinhas, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Wbiegając w pole karne płasko chciał podać do Karbownika, ale akcję wyjściem zdołał przerwać bramkarz Śląska. Interweniował on jednak na tyle niefortunnie, że dograł piłkę wprost do niepokrytego Pekharta, który nie miał kłopotów z wpakowaniem jej do siatki.

Wydawało się, że Legii już nic nie grozi i spokojnie dowiezie dwubramkowe prowadzenie do końca. Niespodziewanie w 81. minucie Śląsk strzelił gola kontaktowego, chociaż wymierny przy tym udział miał Artur Jędrzejczyk. Kapitan gospodarzy przed polem karnym podał piłkę wprost do Fabiana Piaseckiego, a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Boruca. Pomimo lekkiej "nerwówki" w samej końcówce Legia kontrolowała boiskowe wydarzenia, dzięki czemu po raz drugi z rzędu mogła świętować zdobycie u siebie trzech punktów.

Ekstraklasa
5. kolejka
#LEGŚLĄ
bez udziału publiczności
Warszawa
21.10.2020
18:00
Legia Warszawa
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
2-1
Śląsk Wrocław
46' Juranović
73' Pekhart
(0-0)
Piasecki 81'
1 Artur Boruc
2 Josip Juranović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
22 Paweł Wszołek
8 Walerian Gwilia 77'
99 Bartosz Slisz
14 Michał Karbownik 81'
82 Luquinhas
9 Tomas Pekhart 91'
59 Kacper Tobiasz
41 Paweł Stolarski
16 Luis Rocha
7 Domagoj Antolić 77'
24 Andre Martins
11 Joel Valencia 91'
39 Maciej Rosołek
21 Rafael Lopes 81'
Matus Putnocky 1
Piotr Celeban 3
Wojciech Golla 14
Mark Tamas 15
Dino Stiglec 4
76' Lubambo Musonda 18
75' Waldemar Sobota 28
66' Mateusz Praszelik 8
Krzysztof Mączyński 29
76' Robert Pich 7
66' Erik Exposito 9
Michał Szromnik 22
Mariusz Pawelec 17
Israel Puerto 5
75' Maciej Pałaszewski 31
Rafał Makowski 6
76' Bartłomiej Pawłowski 10
66' Marcel Zylla 25
76' Piotr Samiec-Talar 24
66' Fabian Piasecki 11
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Vitezslav Lavicka
Asystent trenera: Zdenek Svoboda
Kierownik drużyny: Zbigniew Słobodzian
Lekarz: Wojciech Sznajder
Masażyści: Jarosław Szandrocho, Krzysztof Bukowski
Sędziowie
Główny: Sebastian Jarzębak
Asystent: Radosław Siejka
Asystent: Krzysztof Myrmus
Techniczny: Paweł Malec
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
m4 - 23.10.2020 / 00:26, *.chello.pl

ktos jeszcze sie podnieca tym smietnikiem?

odpowiedz
ZIBI - 23.10.2020 / 18:35, *.t-mobile.pl

@m4: Tak ja od ponad 30 lat kibicuje Legii i co teraz mam przestać bo kilka meczy przegrali ? Haha Prawdziwi kibice zostaną nawet jak spadnie Legia do A klasy a kibica sukcesu podziękować

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 22.10.2020 / 23:39, *.cyfrowypolsat.pl

Vuko stawiał tylko na młodzież bo doskonale zdawał sobie sprawę że jak w klubie zjawią się doświadczeni grajkowie to zweryfikują jego warsztat trenerski. Kropką nad "i" okazało się zatrudnienie Boruca.
W każdej korporacji prowadzone są rozmowy z szarymi pracownikami żeby ogarnąć ich przełożonego.

odpowiedz
Piotr - 22.10.2020 / 23:09, *.centertel.pl

Przy tak porywająco grającej Legii można dzieci usypiać.

odpowiedz
syn taty - 22.10.2020 / 21:51, *.metrointernet.pl

Panie Arturze,
moj Tata ma prośbe, żęby nastpnym razem sprobowal Pan podać do kolegi ubranego w stroj o tym samym kolorze albo wybil pilke na aut. bo podobno wiecej dobrego by to przynioslo

odpowiedz
ZIBI - 22.10.2020 / 20:36, *.t-mobile.pl

To pewnie wina Mioduskiego że Jędrzejczyk tak asystowal przy stracie bramki :)

odpowiedz
Do ZIBI - 22.10.2020 / 23:02, *.chello.pl

@ZIBI: Dokładnie ZIBI bardzo dobrze napisałeś MY skandujemy ich nazwiska a kilku z nich jaja sobie robi w biały dzień z Nas i naszej Legii

odpowiedz
gazza - 22.10.2020 / 18:36, *.inetia.pl

Jędrzejczyk to zawodnik reprezentacji ??? Szoookk !
Nic dziwnego że sukcesów nie ma ani Legia ani reprezentacja...
Jak zyję i gram amatorsko w gałę to ani razu nie miałem takiego zagrania...

odpowiedz
bronek49 - 22.10.2020 / 17:51, *.chello.pl

coś dobrego drgneło byla gra do przodu bez zbędnych podań wrzesz boiska czy do tyłu zaczeli strzelać z za pola karnego co przedtem w ogóle tego nie było brak jeszcze ostatniego dobrego podania no i skutecznosć prawie 20 strzałów a tylko 3 celne to stanowczo za mała

odpowiedz
oLaf - 22.10.2020 / 15:52, *.vectranet.pl

ten Josip jest śmieszny (jak Josip? z Bazin ; )) - w kilku meczech próbował strzelać na bramkę i to były straszne kiksy a tu władował bramkę aż miło! : )

Mam nadzieję, że ktoś mu nastawił celownik / nogę i teraz już będzie trafiał : )

odpowiedz
MARKUS - 22.10.2020 / 12:28, *.t-mobile.pl

jedzą aut dwóch stoperow na już INWESTOR NA WCZORAJ powielamy błędy które są zmorą od 4 LAT SZMAL uciekł a nasza liga same straty liczę że WRESCIE się obudzą bo zostaniemy z ręką w nocniku ŻYCZĘ powodzenia i mądrych decyzji

odpowiedz
PedroSc - 22.10.2020 / 20:04, *.chello.pl

@MARKUS : NA WCZORAJ to Tobie nauka języka polskiego...

odpowiedz
SEBO(L) - 22.10.2020 / 10:27, *.centertel.pl

To jest właśnie mecz,po którym trzeba wyciągać wnioski.Nie po przegranym.Dlaczego, prowadząc grę i mając spokojny wynik na 9 minut przed końcem,robi się przeciwnikom prezent i doprowadza,tym razem przez kilka minut co prawda,do nerwówki? Kilka chwil później Śląsk miał rzut rożny. Wystarczyłoby zamieszanie,jakiś farfocel lub strzał życia i po wygranej. To się niby nazywa brak koncentracji, ale to jest często występujące w tej ekipie zwykłe OLEWACTWO. Pewność siebie, że nic się nie stanie. A potem zdziwienie i...wyciąganie wniosków, jak do tego doszło. Tak,jak trwa to od Dudelange...

odpowiedz
grzesiek - 22.10.2020 / 12:06, *.centertel.pl

@SEBO(L): nie sledzisz uwaznie rozgrywek chyba. Za Vukovicia mimo ze mielismy w skladzie najgorsze nazwiska od lat gralismy najlepiej od lat. Dobijanie rywali bylo bardzo czesto niech wspomne tylko 7:0 z wisla lub 5:1 z gornikiem zabrze. Nie wspominajac o odkryciu najwiekszego talwntu ostatnich lat czyli karbowniku .
A teraz bedziemy powoli wracac do beznadziei. ...w dodatku z trenerem z poznania heh

odpowiedz
atmosferic - 22.10.2020 / 13:32, *.orange.pl

@grzesiek: Tak, tylko ze wtedy bilismy samych kandydatow do spadku (korona, wisla, arka, gornik) - a teraz pokonalismy 2 druzyny z gornej czesci tabeli a w zasadzie z czolowki. Poczekajmy na mecz ze Stala, Podbeskidziem czy Warta. Tam tez moga byc pogromy.

odpowiedz
SEBO(L) - 22.10.2020 / 14:06, *.centertel.pl

@grzesiek: pewnie śledzę dłużej niż żyjesz, i nie skupiam się na ewidentnych, wysokich zwycięstwach "gdy idzie". Czy takie najgorsze nazwiska od lat...nie wiem,może w Twojej ocenie,więc może lepsze miał Piast,Jaga,albo Pogoń,Craxa...? Nieważne. Bardziej chodziło mi o to,że tu szybko jest zadowolenie,gdy gong może przyjść z niczego i nagle. Więc jeśli Ty, tak rzeczywiście uważnie śledzisz rozgrywki jak mniemasz,to chyba pamiętasz takie stracone (wcale nie tak rzadko) szanse na wygranie meczu,czy trofeum (gdy mistrzem zostawał np. Piast,Lech) czy awans. Kolega niżej słuszną uwagę poczynił,z kim wygrywaliśmy. Więc...poczekajmy na mecz z Pogonią,bo ocena może być zgoła odmienna...;)

odpowiedz
eLka - 22.10.2020 / 14:52, *.tpnet.pl

@SEBO(L): A gdzie widziałeś nerwówkę w końcówce? Ładnie ich Legia dosiadła pod koniec meczu.

odpowiedz
Stan - 22.10.2020 / 16:29, *.vectranet.pl

@SEBO(L): Bratku więcej pokory ,bo sam tu mówisz o tych sprawach a tak samo postępujesz ,każdy z nich i ty tez,ma racje

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 22.10.2020 / 19:01, *.play-internet.pl

@grzesiek: Czesiek jest z Gdyni

odpowiedz
Janek z Bielan - 22.10.2020 / 09:27, *.plus.pl

No i gitara, w końcu jest jakiś pomysł na budowanie akcji, wychodzenie spod presingu to ryzyko, ale Jędza już się tak nie pomyli. Najlepszy mecz w tym roku - kalendarzowym.

odpowiedz
Szastprast - 22.10.2020 / 09:09, *.plus.pl

Kiedy Legia grała słabo Slisz był najlepszy na boisku, teraz chyba sodówka mu odbiła i po każdym faulu leci jeszcze z ryjem do sędziego jakby się kartki domagał. Pozytyw to wyprowadzenie piłki bo jak Vuco kazał Borucowi lagi walić to oczy bolały.

odpowiedz
AdamS - 22.10.2020 / 08:59, *.toyotabank.pl

Jędza, Jędza, bramkę strzel. Żartowałem. Arturo, głowa do góry i jedziemy dalej.

odpowiedz
znajca - 22.10.2020 / 07:26, *.com.pl

Okazuje się, że w tej śmiesznej lidze można całkowicie zdominować "solidnych" średniaków typu Śląsk czy Zagłębie wychodząc na boisko bez Antoliciów, Martinsów, Vesoviciów, Valencii, Kante... A potem przyjeżdża do Warszawy jakiś Karabach Agdam i zamyka Legię na 20-30 metrze. Smutne.

odpowiedz
1916 - 22.10.2020 / 00:02, *.as9105.com

Czas najwyższy piąć się w górę. A. J niech odpocznie panie trenerze...

odpowiedz
jo - 22.10.2020 / 07:35, *.tpnet.pl

@1916: nie odpocznie... bo nie ma innych stoperów. Reszta chora lub kontuzjowana.

odpowiedz
AliMario - 21.10.2020 / 23:52, *.centertel.pl

Nie widzę niczego szczególnego... zamisat Śląska gralaby Nikozja jeszcze 10 razy i wynik byłby zawsze niekorzystny ...na razie musi wam wystarczyć.. a ja cierpliwie będę czekać Lesnidorskiego i Magiery w innym przypadku będzie kolejna porażka na początek sezonu a chyba już dość błędów ?

odpowiedz
atmosferic - 21.10.2020 / 23:27, *.orange.pl

Moze sie podobac to ze michniewicz nie zawala srodka pola defensywnymi pomocnikami - tylko wystawil 1 defensywnego pomocnika czyli Slisza - reszta sami ofensywni i tez te sytuacje Legia wreszcie kreuje - brakuje skutecznosci i celnych strzalow. To najwiekszy mankament.

odpowiedz
robus - 21.10.2020 / 23:19, *.t-mobile.pl

Jędza zagrał u buka, że obie strzelą. I tyle w temacie.

odpowiedz
Cult⚽️King - 22.10.2020 / 01:28, *.151.211

@robus: Jédza to sprytna bestia,najbogatsza bestia I żydowski character

odpowiedz
Rafa(L) Tarczyn - 21.10.2020 / 23:02, *.centertel.pl

Czesiu to teraz trzeci garnitur na widzew

odpowiedz
Tedeusz SND - 22.10.2020 / 01:33, *.kompex.pl

@Rafa(L) Tarczyn: albo czwarty albo CLJ?

odpowiedz
filand - 21.10.2020 / 23:01, *.t-mobile.pl

Legia dziękuję.
Juranovoć ⚽️
Pekhart ⚽️

odpowiedz
olewa - 21.10.2020 / 23:00, *.vectranet.pl

znowu fajny meczyk, to się dobrze ogląda, szkoda że w telewizji... Karbownik jest super, ten Jego transfer (odchodzi ale zostaje) najlepszym letnim !

odpowiedz
Koleś - 21.10.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

Gdzie są te wszystkie niem..ty które wyzywały trenera? Po krzakach pochowane mistrzusie

odpowiedz
Jimmy L - 22.10.2020 / 06:28, *.com.tr

@Koleś : Nie chwal dnia przed zachodem słońca!!

odpowiedz
wawa 12 - 22.10.2020 / 10:17, *.chello.pl

@Koleś : spokojnie nie jaraj sie bo i tak w LE nie gramy odpadlismy a taki byl Cel

odpowiedz
Adam - 22.10.2020 / 19:21, *.chello.pl

@Koleś : a gdzie mistrzusiu byłeś kiedy ta kryta była pisana? Broniłeś Czesia?
Ogarnij się (jeżeli nie trollujesz), to tylko dwa mecze. Chyba, że to Ci wystarczy, kochasz nowego trenera i wystarcza Ci granie tylko w tej nędznej lidze, a nie w europucharach.

odpowiedz
Yeti - 21.10.2020 / 22:25, *.vectranet.pl

Niezly mecz, widać progres. Szkoda, że nie gramy w pucharach, ale trzeba się skupić na lidze i zdobyć kolejnego mistrza.

odpowiedz
Arek - 21.10.2020 / 22:06, *.tpnet.pl

Muszę przyznać, że całkiem fajnie to dziś wyglądało. Karbo to dziś wymiatał. Zobaczymy, jak to będzie dalej, ale przydało by się w końcu ograć tą Pogoń.

odpowiedz
wkz - 21.10.2020 / 21:17, *.t-mobile.pl

Jedza skończ juz grac u buka. Brakuje Ci? Bo dziś to pięknie tą bramką pokazałeś jaki był wynik potrzebny.

odpowiedz
jim - 21.10.2020 / 21:14, *.tpnet.pl

Kopia poprzednich lat, taki sam scenariusz się zapowiada jak co roku gdzie lato dno a dopiero jesienią przychodzi forma.

odpowiedz
gosc - 21.10.2020 / 20:40, *.233.0

Czesiek out

odpowiedz
Mr T - 21.10.2020 / 20:29, *.mm.pl

Wyglada to juz troche inaczej. Widac, ze jest pomysl. Z taktyka tez lepiej. Fajna jest tabela Ekstraklapy - jestesmy na 4. miejscu, a gralismy juz z zespolami z miejsc: 1, 2, 3, 5, 6 i 10. Czeka nas mecz z zespolem z pozycji 7 ;)

odpowiedz
WL - 21.10.2020 / 20:28, *.tpnet.pl

Gdyby nie prezent bylby ladny wynik !!!

odpowiedz
(L)UBUSKIE - 21.10.2020 / 20:25, *.inetia.pl

Zrobił kiksa i tyle każdy popełnia błędy. Np bramkarz z ligi hiszpańskiej z połowy dostał piłka go przeskoczyła. A wy ujadscie jak dzieci.

odpowiedz
@ Pytam - 21.10.2020 / 20:23, *.mm.pl

O Boże... Nic więcej nie powiem

odpowiedz
xman - 21.10.2020 / 20:29, *.play-internet.pl

@@ Pytam : przypomnij se 2 Przykazanie

odpowiedz
PAB(L) O - 21.10.2020 / 20:22, *.mm.pl

Dajcie spokój Jędzy, ten nie robi błędów kto nic nie robi, ważne 3 pkt, i przede wszystkim dobrze to wyglądało, ehhh tak sobie myślę jakby wyczekać z transferem Karbo i zagrałby rundę na środku tak jak dzisiaj

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 22.10.2020 / 10:37, *.play-internet.pl

@PAB(L) O: drogi kolego jedza nedza jest najslapszy w tej druzynie

odpowiedz
xman - 21.10.2020 / 20:20, *.play-internet.pl

Znafcy.... Jędza zawalił ok. Ale na 10 męczy ile zawalił? Ile qrwa wyratował? Wy pewnie nie macie gorszych dni zawsze w robocie Wam się układa. Wstyd dla komentujących bo z przed kompa to łatwo pocisnąć. Szacunku!

odpowiedz
Ja - 21.10.2020 / 20:44, *.centertel.pl

@xman: to popatrz na wcześniejsze mecze i zobacz kto tracił najwięcej piłek w obronie...kto na auty ciągle wykopywał ...

odpowiedz
xman - 21.10.2020 / 20:56, *.play-internet.pl

@Ja: a nasz ostatni Puchar pamiętasz?

odpowiedz
Markus Merk - 21.10.2020 / 23:12, *.play-internet.pl

@xman: Omonia zawalił, Qarabach zawalił, Górnik zawalił, Jaga zawalił.

odpowiedz
Michał - 21.10.2020 / 20:14, *.plus.pl

Uspokojcie się z atakiem na Jedze babol i tyle ale on z Lewczukiem to pewniejsza obrona niż Wietes Inaki czy wiecznie kontuzjowany emeryt Remi.Już Mosor lepszy by był.Skuteczność nasza dramatyczna!!!! Dziękuje za wygraną dzisiaj.Teraz poprawić skuteczność kiełbasy w górę i golimy następnych!!!!! Światełko w tunelu nie zgasło.Jedziemy dalej i tyle temacie.Dzięki za zwycięstwo LEGIO MOJA WARSZAWA!!!!!

odpowiedz
Elquatro - 21.10.2020 / 20:14, *.chello.pl

Czesieeeek Michniewicz!!!
Aaaaeeaaa eeea eaoooo

odpowiedz
xman - 21.10.2020 / 20:22, *.play-internet.pl

@Elquatro: chyba Cię drze...

odpowiedz
Hiszpan - 21.10.2020 / 20:13, *.telnaptelecom.pl

Wreszcie grali w piłkę. Stoperzy do.wymiany.

odpowiedz
Kris - 21.10.2020 / 20:12, *.vectranet.pl

Piękna asysta Jędrzejczyka

odpowiedz
Wawa - 21.10.2020 / 20:10, *.124.248

ygląda to coraz lepiej
Aby sodowa im nie uderzy
Do głowy
Jędrzejczyk ogarnij się
Już teraz trzeba myśleć o wzmocnienia h
Obrony

odpowiedz
WarszawskaOchota - 21.10.2020 / 20:05, *.orange.pl

Liczą się 3 pkt.
Gratulacje.

odpowiedz
atmosferic - 21.10.2020 / 20:03, *.orange.pl

Jak na tyle sytuacji to zdecydowanie za malo bramek. No ale jest wygrana wiec nie ma co sie czepiac. Jedrzejczyk niech sie wezmie w garsc i nie sie skoncentruje na meczu. 4 punkty straty do Rakowa i 1 mecz zalegly. Trzeba teraz strzelac bramki i wygrywac i wygrywac i wygrywac.

odpowiedz
Hugon - 21.10.2020 / 22:44, *.vectranet.pl

@atmosferic: 3 sytuacje i 2 bramki to całkiem nieżle.

odpowiedz
atmosferic - 21.10.2020 / 23:22, *.orange.pl

@Hugon: Strzely celne to nie sytuacje i tyle w temacie. Sytuacji bylo kolo 20stu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.10.2020 / 19:59, *.chello.pl

"wymierny przy tym udział miał Artur Jędrzejczyk" - udział taki na ok. 95%. Mecz, w którym rywal nie mial nic do powiedzenia, mógł zakończyć się nieciekawie.

odpowiedz
Jedza - 21.10.2020 / 19:59, *.151.211

DNO!

odpowiedz
Pytam - 21.10.2020 / 19:57, *.co.nz

Śląsk miał 6 zmian podczas meczu? Jak to możliwe?

odpowiedz
Adson 78 - 21.10.2020 / 20:04, *.plus.pl

@Pytam: policz dobrze !!! Śląsk miał 5 zmian , chyba że inny mecz oglądałeś !

odpowiedz
Pytam - 21.10.2020 / 20:18, *.co.nz

@Adson 78 : Człowieku co za różnica czy 5 czy 6, przecież tylko 3 są dopuszczalne.

odpowiedz
Ma(L)ec - 21.10.2020 / 20:31, *.centertel.pl

@Pytam: według nowych przepisów jest 5 zmian

odpowiedz
( L ) - 21.10.2020 / 21:23, *.plus.pl

@Pytam:76'raczej 5
Bartłomiej Pawłowski 76' Lubambo Musonda 18
75' Maciej Pałaszewski 75' Waldemar Sobota 28
66' Marcel Zylla 66' Mateusz Praszelik 8
76' Piotr Samiec-Talar 76' Robert Pich 7
66' Fabian Piasecki 66' Erik Exposito

odpowiedz
Bigalow - 21.10.2020 / 19:56, *.com.pl

Ten Jedza to jedna wielka katastrofa kto go wpuszcza na boisko? On się na wet na ławkę nie nadaje...... Beznadzieja

odpowiedz
Yd35 - 21.10.2020 / 19:55, *.tpnet.pl

Jędza dno

odpowiedz