fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Pekharta

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Słodkie-gorzkie okazało się spotkanie ze Śląskiem dla Tomasa Pekharta. Napastnik strzelił co prawda drugiego gola dla Legii, jednak w samej końcówce opuścił boisko z powodu kontuzji. Czech uskarżał się na ból pleców, którego nabawił się po ostrym starciu w środku pola z Markiem Tamasem.

- Pekhart ma zbite żebra. Chociaż nie wiem do końca czy to jest pęknięcie, czy tylko zbicie. Jutro przejdzie badania. Szkoda by było stracić zawodnika, będącego w świetnej formie. Jestem zaniepokojony tą sytuacją, ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Czesław Michniewicz.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Pusia - 22.10.2020 / 12:34, *.play-internet.pl

No to zamówienie pyrusów spełnione, wyeliminowali nam pogromcę słowików!

odpowiedz
ben - 22.10.2020 / 10:26, *.inetia.pl

Dużo zdrowia Tomas

odpowiedz
Pawciu - 22.10.2020 / 07:20, *.play-internet.pl

Gosc sie zderzyl tylem, trzyma za plecy a trener 711 o zebrach. Przedwczoraj Mosora nie widzial bo rzekomo przechodzi Covid-19 a chlopak biega z "dwojka". Niech Michniewicz lepiej sie juz nie wypowiada nt. zdrowotne w druzynie

odpowiedz
w(L)kp - 22.10.2020 / 12:11, *.plus.pl

@Pawciu: zebra są również z tyłu ;) trochę anatomii nawet dla własnego użycia warto znac

odpowiedz
Pawciu - 22.10.2020 / 14:00, *.net.pl

@w(L)kp: podstawy znam ale za zebrami masz jeszcze narzady wewnetrzne i miesnie ktore tworza plecy :) Zderzyl sie z tylu wiec wnioskuje ze to uraz plecow. Na medykow w Legii ostatnio bym uwazal.

odpowiedz
dejne3 - 21.10.2020 / 23:07, *.plus.pl

Tomasz zdrowia życzę

odpowiedz
grzesiek - 21.10.2020 / 21:06, *.centertel.pl

Bez pekharda zostaje kante ehhh. Powinien byc jeszcze z jeden bo ten kante nieobliczalny...

odpowiedz
grzesiek - 21.10.2020 / 21:06, *.centertel.pl

Bez pekharda zostaje kante ehhh. Powinien byc jeszcze z jeden bo ten kante nieobliczalny...

odpowiedz
Arek - 21.10.2020 / 22:22, *.tpnet.pl

@grzesiek: tak chyba nie bardzo. On ma dopiero do treningów wracać.

odpowiedz
GL - 21.10.2020 / 20:23, *.tpnet.pl

Oby nie byl grozny! Zdrowia !!!

odpowiedz
SF - 21.10.2020 / 20:20, *.tpnet.pl

Zdrowia i na Szczecin !!!

odpowiedz