Piłkarze Śląska Wrocław na Łazienkowskiej - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sobota: Gol Legii pokrzyżował nasze plany

Wiśnia, źródło: Canal+ Sport

- Po pierwszej połowie, kiedy utrzymał się remis pomimo przewagi Legii, mieliśmy nadzieję wyjść w drugiej połowie bardziej ofensywie. Nasze plany zostały jednak szybko pokrzyżowane, ponieważ nasi rywale zaraz po przerwie strzelili gola praktycznie z niczego. Wówczas ten plan musiał ulec zmianie - mówi piłkarz Śląska Waldemar Sobota.

- W tym meczu atakowaliśmy zbyt małą liczbą graczy. Wiedzieliśmy jednak, że jeżeli przyjeżdżamy na Legię, to nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na zdobycie bramki i musimy wykorzystać te, które się nadarzą. Dzisiaj nie stworzyliśmy sobie jednak zbyt wiele dobrych szans na pokonanie bramkarza przeciwników - dodał pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Sponsi - 22.10.2020 / 18:53, *.centertel.pl

Plan po ch.. mieli

odpowiedz
As - 22.10.2020 / 08:33, *.chello.pl

Ja myślę, że dwa gole Legii pokrzyżowały wasze plany.

odpowiedz
dejne3 - 21.10.2020 / 21:45, *.plus.pl

Środa dla Legii ,Panie Sobota

odpowiedz
singspiel - 21.10.2020 / 20:24, *.play-internet.pl

a mieliście jakiś plan?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.