Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Zwycięstwo buduje drużynę

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Każde zwycięstwo jest bardzo ważne i buduje drużynę, szczególnie po tym ciężkim momencie, jaki mieliśmy wcześniej. Cieszą kolejne trzy punkty wywalczone u siebie - powiedział po meczu Paweł Wszołek.

- Wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz i Śląsk zastosuje pressing na samym początku, ale dobrze sobie z tym radziliśmy - takie mieliśmy założenia. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje, ale brakowało trochę skuteczności. Sam źle się zachowałem w jednej z nich, bo oddałem strzał, a lepszym wyjściem było odegranie do lepiej ustawionego kolegi. Jak poprawimy skuteczność, to wyniki będą bardziej okazałe - dodał pomocnik.

- W tamtym sezonie nasz stadion był twierdzą, szczególnie w meczach z kibicami. Ich doping zawsze nas niósł gdy były słabsze momenty. Piłkę nożną tworzą kibice i bardzo byśmy chcieli grać z udziałem publiczności. Wierzę, że nastąpi to jak najszybciej. Jedynym plusem jest to, że bardziej słychać wskazówki z ławki rezerwowych - powiedział Wszołek.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
KAMIL - 22.10.2020 / 12:43, *.com.pl

popraw te wykończenia akcji , lepsze wybory , więcej zespołowości pod bramką rywali a będzie z korzyścią dla Ciebie i przede wszystkim Legii !

odpowiedz
:) - 22.10.2020 / 13:07, *.play-internet.pl

@KAMIL: No, ty to chyba jakiś trener jesteś...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.