REKLAMA

Kozłowski na podium Rolex Middle Sea Race

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na Malcie odbyły się 41. żeglarskie, prestiżowe zawody Rolex Middle Sea Race, w których wystartował jeden zawodnik sekcji żeglarskiej Legii, Rafał Kozłowski. Legionista startował na jachcie Volvo Open 70 pod polską banderą "E1", która jako druga dotarła do mety! Starł rywalizacji miał miejsce w sobotę, 17 października, a załoga E1 (ze skipperem Zbigniewem Gutkowskim z Yacht Club Sopot) dopłynęła do mety w środę, ze stratą zaledwie kilku minut do załogi "I Love Poland", która jako pierwsza dotarła do mety regat jednokadłubowców.

Opłynięcie Sycylii (ok. 700 mil) zajęło załodze E1 - 4 dni, 1 minutę i 24 sekundy.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 26.10.2020 / 10:21, *.187.2

Gratulacje :-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.