fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Pogoń Szczecin 0-0 Legia Warszawa

Remis bez historii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała z Pogonią Szczecin w spotkaniu 8. kolejki Ekstraklasy. Zdecydowanie ciekawsza była pierwsza połowa sobotniego meczu, w którym legioniści stworzyli sobie kilka okazji do wyjścia na prowadzenie.

Kilka minut po pierwszym gwizdku okazję miała Pogoń. Z prawej strony dośrodkował jeden z graczy gospodarzy, ale z najbliższej odległości przestrzelił Luka Zahović. Niebawem wreszcie przebudzili się "Wojskowi", ponieważ początkowo mieli spore problemy z wyjściem z własnej połowy boiska. Skrzydłem pobiegł Paweł Wszołek, dograł do niepokrytego Waleriana Gwilii, który niestety koncertowo zmarnował znakomitą okazję na strzelenie gola. Podobnie jak w ostatniej kolejce mistrzowie Polski starali się budować akcje od bramkarza, przez co czasami pojawiały się proste straty. W 20. minucie po raz pierwszy do wysiłku zmuszony został bramkarz Pogoni. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Tomas Pekhart, jednak bardzo dobrze na linii zachował się Dante Stipica i wynik nie uległ zmianie. Wkrótce Czech sfinalizował składną akcję na lewej flance. Jego uderzenie było zdecydowanie zbyt słabe, aby zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

Z biegiem czasu przewaga legionistów rosła. Niewiele przed przerwą do okazji doszedł Josip Juranović. Chorwacki obrońca podłączył się do akcji ofensywnej, zdołał oddać strzał sprzed pola karnego i tym razem zawodnik Legii nie był tak precyzyjny jak chociażby w ostatniej ligowej kolejce. Ostatecznie do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie i drużyny zeszły do szatni przy bezbramkowym remisie.

Po przerwie zespoły wyszły w niezmienionych składach. W 55. minucie przed stuprocentową okazją na gola stanął Pekhart. Napastnik otrzymał podanie od Joela Valencii, uderzył piłkę lewą nogą, ale świetną interwencją popisał się Stipica. Golkiper Pogoni niemal już leżał na ziemi, jednak wyciągniętą ręką zdołał uratować swój zespół przed stratą gola. Kolejne minuty to głównie walka w środku pola, z której jednak niewiele wynikało. Trzeba przyznać, że po zmianie stron nie można było opisać zbyt wielu pozytywnych akcji. Dopiero na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry pokazał się Maciej Rosołek, którego dośrodkowanie odbiło się od jednego z obrońców i omal nie zaskoczył Stipicy.

Ekstraklasa
8. kolejka
#POGLEG
bez udziału publiczności
Szczecin
24.10.2020
20:00
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Pogoń Szczecin
0-0
Legia Warszawa
1 Dante Stipica
22 David Stec
13 Konstantinos Triantafyllopoulos
23 Benedikt Zech
15 Hubert Matynia
8 Damian Dąbrowski
61 Kacper Smoliński 75'
20 Alexander Gorgon 69'
27 Sebastian Kowalczyk 91'
18 Michał Kucharczyk 69'
10 Luka Zahović 75'
26 Jakub Bursztyn
97 Luis Mata
14 Kamil Drygas 69'
54 Maciej Żurawski
64 Kacper Kozłowski 69'
16 Santeri Hostikka 75'
19 Adrian Benedyczak 75'
2 Jakub Bartkowski
28 Tomas Podstawski 91'
Artur Boruc 1
Josip Juranović 2
Igor Lewczuk 5
Artur Jędrzejczyk 55
Filip Mladenović 25
Paweł Wszołek 22
Bartosz Slisz 99
Walerian Gwilia 8
70' Michał Karbownik 14
64' Joel Valencia 11
Tomas Pekhart 9
Kacper Tobiasz 59
Paweł Stolarski 41
Luis Rocha 16
William Remy 44
70' Domagoj Antolić 7
Andre Martins 24
Jose Kante 20
64' Maciej Rosołek 39
Trener: Kosta Runjaic
Asystent trenera: Tomasz Kaczmarek
Kierownik drużyny: Daniel Strzelecki
Lekarz: Bartosz Paprota
Masażyści: Patryk Sobczyk, Konrad Lisowicz
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysła Małecki, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Bartosz Kaszyński
Asystent: Krzysztof Nejman
Techniczny: Patryk Gryckiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (91)

+dodaj komentarz
IKAR - 29.10.2020 / 08:31, *.ekonet.info

Koszulka (L) z pucharu ekstraklasy z autografami pilkarzy na licytacji charytatywnej https://www.facebook.com/groups/794409361318142/permalink/809136986512046/?app=fbl

odpowiedz
wszystko sie zgadza - 26.10.2020 / 09:02, *.254.85

jak sie gra do tylu i w poprzek to sie wlasnie zero strzela

odpowiedz
Krzysiek - 26.10.2020 / 08:20, *.centertel.pl

W trzech meczach 7 punktów.
Może być a i Raków zacznie tracić punkty.

odpowiedz
hahahhha - 26.10.2020 / 05:15, *.mm.pl

Kopacze w lidze w trzeciej dziesiątce UEFA . Dlaczego zarabiają takie pieniądze i za co? Przecież w Europie leją ich wszyscy jak złoto.

odpowiedz
Super⚽️Legia - 25.10.2020 / 23:12, *.amazonaws.com

Herosi piłki nożnej potrzebni w Legii,od treneròw do piłkarzy...takie ogłoszenie daj Mioduski do gazety o prace...

odpowiedz
filand - 25.10.2020 / 21:05, *.t-mobile.pl

A może Legia przyjęła strategię 3 punkty u siebie + 1 punkt na wyjeździe????
Pożyjemy zobaczymy...

odpowiedz
Stan - 25.10.2020 / 21:50, *.vectranet.pl

@filand: haaaaaa ,,że tez na to nie wpadłem ????to może być to

odpowiedz
Dobranoc - 25.10.2020 / 18:59, *.chello.pl

Czas się pogodzić ze ten zespół tylko aspiruje do podium ale bez oczekiwań żadnych, tłuste lata minęły i przyjdzie nam poczekać drugie 5 lat albo i więcej na to co było...

odpowiedz
arek - 26.10.2020 / 09:06, *.chello.pl

@Dobranoc:
moim zdaniem w tym roku wygramy tę ligę. Lech nie udźwignie gry na dwa fronty co widać już teraz, a jest dopiero po pierwszym meczu w grupie LE. W dodatku już sprzedał Jóźwiaka, Gumnego i Modera, na młodych zawsze chętni się znajdą. Zaraz będzie Puchacz i Kamiński. W dodadtku liga w tym roku jest krótka 30 kolejek. Nie odrobią tego co stracą jesienią. Takie drużyny jak Raków czy Górnik nie sa w stanie grać równo cały sezon. Są na fali ale mają zbyt wąskie i jednak zbyt słabe składy. Już nie pamiętamy jak było w tamtym roku z Cracovią? Wcześniej z Górnikiem gdy w TV pjali jak to Górnik pokazał wszystkim jak buduje się drużynę na młodych Polakach.

Ja się obawiam tego co potem. Jak się chce grać w LE to transfery trzeba robić zimą, a nie po sezonie, bo potem po raz kolejny nowi... nie nadaja się jeszcze do gry na najważniejsze mecze. Już zapowiedziano że zimą transferów nie będzie. Latem 15 graczy kończy kontrakty. Pewnie cześć przedłużą, ale i tak będą takie dziury które zaczną łatać w ostatniej chwili i to za malutkie pieniadze że... skończy się tylko kolejnym rokiem bez LE i zmianą trenera;)

odpowiedz
Wolfik - 25.10.2020 / 16:14, *.mm.pl

Mecz rzeczywiście do zapomnienia. Zmarnowaliśmy swoje 2-3 "setki" i od 60 minuty obie ekipy grały tak, by nie stracić. Bardziej niż strata punktów boli mnie postawa Rosołka. Wszyscy chcemy by w Legii było 2-3 chłopaków z Polski grających w wyjściowym składzie ale gdy gdy ktoś z młodych dostaje szanse przechodzi obok meczu. Nie wiem, czy to stres, czy presja czy....po prostu za dużo "cwaniakowania". Prawda jest zatem taka, że oprócz Michała i Bartka (a w zasadzie tylko Bartka) nie mamy młodego który mógłby z powodzeniem grać w pierwszej 11-stce.

odpowiedz
King⚽️Warsaw - 25.10.2020 / 18:58, *.amazonaws.com

@Wolfik: Włodarczyk⚽️⚽️Tylko

odpowiedz
jarekk - 25.10.2020 / 15:43, *.metrointernet.pl

Pasmo zwycięstw zakończyło się

odpowiedz
Brwinów - 25.10.2020 / 15:03, *.t-mobile.pl

do Redakcji: Z racji kończącej się z upływem tego roku dekady NS mogliby na następny rok wydać kalendarz z najlepszymi oprawami z ostatnich 10 lat (z wiadomych przyczyn ciężko będzie zrobić kalendarz wyłącznie z oprawami tegorocznymi) Rzućcie ten pomysł w eter. Dziękuję uprzejmie.
p.s. Marzy mi się też album obejmujący oprawy od początku ruchu ULTRAS na Legii.
Pozdrawiam.

odpowiedz
SEBO(L) - 25.10.2020 / 15:49, *.chello.pl

@Brwinów: nie masz innych problemów??

odpowiedz
olo - 25.10.2020 / 17:25, *.tpnet.pl

@Brwinów: Będziesz się nad nim bawił mikrym i miękkim?

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 25.10.2020 / 14:19, *.icpnet.pl

Czesiu na razie świetna robota, jeszcze parę remisów i więcej tureckiego półksiężyca i "difens" pamiętaj Czesiu

pozdr
Karol Klimczak z Piothrkiem
PS: Czesiu vouchera ze zniżką na Aliexpressie już Ci wysłaliśmy, masz na mailu, na tym służbowym oczywiście

odpowiedz
Jaro - 25.10.2020 / 12:51, *.centertel.pl

Ajax odgrywa ogórków po 13:0 na wyjeździe a my modlimy się żeby nie przegrać na wyjeździe, miała być dominacja na lata gdy weszliśmy do LM a jest szara ekstraklapowa przeciętność...

odpowiedz
Adrenalina - 25.10.2020 / 10:17, *.play-internet.pl

Pewnie nie jestem aż takim znawcą jak tu niektórzy pismacy ale większej zmiany w poczynaniach grajków Czesia aż tak nie widać , czasami coś tam wyjdzie im w parciu do przodu ale już wykończenie akcji to dla nich czarna męka , a pogrywanie w defensywie to ryzyko które przyprawia o drgawy czy coś nie odwalą ( z miedziowymi tylko fart że były dwa trafienia bo numer Jędzy by zabrał 3 oczka ) ... w końcówce znów trzesiny o "dobry" wynik czytaj remis ... to ma być ta poprawa - moim zdaniem jeszcze to daleki temat do pochwał...

odpowiedz
Jasio - 25.10.2020 / 10:03, *.telkab.pl

Co za arytysta dal rozmyte zdjecie na czolowke? Oh, jaki wrazliwy i delikatny artysta.
To nie prawda, ze kicz. Zlosliwcy tak mowia.

odpowiedz
Anty Vuko - 25.10.2020 / 09:28, *.tpnet.pl

Oczywiście gra Legii nie rzuca na kolana, ale chyba tylko ktoś, kto Legii źle rzyczy nie zauważy poprawy w jej grze. Oczywiście brakuje ostatniego podania i skutecznego wykończenia akcji, czyli tego co jest najważniejsze, goli. Nie mniej nie ma już bezładnej kopaniny byle do przodu i na aferę. Akcje budowane są od tyłu. Piłka coraz fajniej krąży między legionistami. Zmusza to rywala do biegania. Legia nareszcie zaczęła grać piłką. Wczoraj było kilka dynamicznych, akcji, które powinny zakończyć się golem. Oczywiście jest jeszcze dużo pracy przed sztabem trenerskim i zawodnikami, ale według mnie idzie to w dobrym kierunku.

odpowiedz
(L)egionowo - 25.10.2020 / 10:59, *.centertel.pl

@Anty Vuko: twój link mówi sam za siebie. Oszukuj siebie ,bo innych będzie ci trudno oszukać . Chyba że po*ebałeś mecze el clasico tym z ekstraklasy .

odpowiedz
SEBO(L) - 25.10.2020 / 11:08, *.chello.pl

@Anty Vuko: "rzyczy"? Dobra,nieważne. Ale na litość boską,od gości zarabiających w większości przypadków po milionie i więcej złotych rocznie można chyba wymagać czegoś więcej,niż 30 dośrodkowań w meczu,bezproduktywnego kopania między sobą, braku strzałów na bramkę z dystansu,i liczenia na trafienie najwyższego piłką w głowę? Nie chcę sprowadzać wszystkiego do kasy,ale podobną (byle)jakość można mieć na boisku od chłopów co mają po 20 tys. na miesiąc,a chociaż nikt nie będzie oczekiwał cudów i pięknej gry,o skuteczności nie wspominając, a co się uda,będzie na plus...;)

odpowiedz
Ryjek - 25.10.2020 / 11:40, *.197.126

@Anty Vuko: Naprawdę? W jakim Ty świecie żyjesz. Naprawdę chyba nienawiść do Vuko przesłoniła Ci oczy. Michniewicz ma do dyspozycji zdecydowanie więcej zawodników niż Vuković bo kontuzje się kończą a nowi się ogrywają. Do tego nie ma w perspektywie meczów pucharowych a w meczach ze słabymi drużynami jest wymęczone zwycięstwo albo remis. Gdzie Ty widzisz poprawę? Przeciwnik jest słabszy a ławka jest węższa. Tak gwoli przypomnienia: Vuković zremisował z Omonią przy drukowaniu sędziego. Michniewicz dostał gładką trójkę bez walki z Karabachem. Zanim zaczniesz płakać, że to inne drużyny to tylko podam wartości kadr z transfermarkt. Omonia 12 milionów Karabach 11 milionów. Ta sama półka.

odpowiedz
Ryjek - 25.10.2020 / 11:43, *.197.126

@Anty Vuko: To, że Legia zacznie grać lepiej to jest pewne. To, że nowy trener spowalnia ten proces też jest pewne.

odpowiedz
Anty Vuko - 25.10.2020 / 16:45, *.tpnet.pl

@(L)egionowo: Ja nikogo nie muszę oszukiwać bo nie mam takiej potrzeby. Gdybyś Ty i inni krytykanci czytali dokładnie, to napisałem takie oto slowa,, według mnie "
Nikt nie musi się ze mną zgadzać, ja jednak tak uważam jak podałem i nie po..bałem polskiej ligi z hiszpańską.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.10.2020 / 09:23, *.orange.pl

Boruc 4
Juranović 4
Lewczuk 2
Jędrzejczyk 4
Mladenović 4
Wszołek 2
Slisz 2
Gwilia 3
Karbownik 2
Valencia 1
Pekhart 4
Rosołek 3
Antolić 2

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.10.2020 / 09:44, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: No tak, Ślisz - 2, Gwilia - 3. Bez komentarza.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.10.2020 / 09:47, *.orange.pl

@Po(L)ubiony:

Właśnie skomentowałeś.

Ślisz sporo strat, które mogły kosztować bramkę. To nie był jego mecz.

Gvilia próby podań między linie, które mogłyby rozpoczynać sensowne akcje, gdybyśmy mieli sensowny zespół. Z pomocników najlepszy, choć i tak bardzo przeciętny.

odpowiedz
Paweł - 25.10.2020 / 11:53, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: Ślisz 2? To był najlepszy zawodnik tego meczu, super przerywał akcje Pogoni, super rozgrywał i był wszędzie. Zapieprzał od bramki do bramki. Dla mnie 6. (i nawet 2 straty tego nie zmienią).

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.10.2020 / 12:14, *.orange.pl

@Paweł:

W tym meczu nic nie było super. Najlepszy na boisku był ten, który początkowo zebrał zasłużoną krytykę, czyli prawy obrońca Juranović, gdyż jego dogrania stwarzały zagrożenie i dawały największe szanse na przełamanie tego nudnego 0-0 w spotkaniu, w którym nawet Tomasz nie potrafił strzelić gola, mimo iż jako jeden z nielicznych naprawdę się starał. Mogliby grać i 500 minut, Slisz mógłby wystawić rywalom jeszcze ze dwie setki, Peckhart uderzyć z 10 razy na bramkę, Juranović dograć 25 razy, a i tak nic by nie wpadło. No chyba, że by się coś ruszyło koło 400 minuty, gdyby np. Igor "nie mam mózgu" Lewczuk w końcu zarobił jakie czerwo, no ale do tego w ciągu 90 minut meczu nie doszło.

odpowiedz
Szczota - 26.10.2020 / 08:11, *.play-internet.pl

@Paweł: zgadzam się w 100%.

odpowiedz
Kieł - 25.10.2020 / 09:22, *.t-mobile.pl

Po tym meczu należy zastanowić się nad pewną kwestią... otóż czy to Pogoń jest na poziomie Legii, czy może Legia na poziomie Pogoni? Oto jest pytanie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.10.2020 / 09:21, *.orange.pl

Nie wiem jakie są zapisy w umowie wypożyczenia Valencii, ale jeśli chodzi o aspekty piłkarskie ten zawodnik nie powinien grać. Przed przyjęciem podania nie ma pojęcia co się wokół niego dzieje, więc każdą akcję zaczyna od prowadzenia, a następnie się zatrzymuje, żeby pomyśleć. Dalej podejmuje złe wybory, takie jak zagranie do tyłu bez wyjścia na pozycję, zejście do środka na alibi, itd. A jeśli już raz na kilkanaście kontaktów zdecyduje się zrobić to, co do niego należy, jak np. atak z piłką, drybling, ucieczka i potencjalna asysta to podaje tak niedbale, że aż się prosi, by go natychmiast zdjąć. W dodatku wygląda na boisku, jakby to wszystko po nim spływało. Rosołek gra coraz mniej kosztem Kolumbijczyka, który odwala manianę. Gdzie tu sens?

odpowiedz
eLBa - 25.10.2020 / 08:45, *.centertel.pl

Rodzinny podział punktów. Niebiesko- czerwoni to nasi BRACIA z POGONI !!!

odpowiedz
Rykki - 25.10.2020 / 10:06, *.play-internet.pl

@eLBa: Brat po szalu co Nas olał panno Lalu...

odpowiedz
Jimmy L - 25.10.2020 / 16:10, *.d1-online.com

@eLBa: Ale to już było i nie wróci więcej..... . Poczytaj na forach co oni piszą o Legi

odpowiedz
Popierwsze to granatowo-bordowi - 27.10.2020 / 02:31, *.amazonaws.com

@eLBa: Bracia z Pogoni,ale to już było....,

odpowiedz
SEBO(L) - 25.10.2020 / 07:59, *.chello.pl

Grunt to statystyki- 30 dośrodkowań. Średnio co 3 minuty. Teraz że dwa dni wolnego jak zwykle, bo artyści muszą odpocząć. Bardzo ładna, futbolowa kupa.

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 25.10.2020 / 06:48, *.chello.pl

Powiem przewrotnie. Ogladalem gorsze mecze Legii w zyciu. Fakt. Zeby bola kiedy sie ich oglada. Jeden plus zauwazylem tj. probuja budowac akcje od bramki bez dalekich wykopow. Mam prosbe do Michniewicza. Slisz do rezerw na miesiac. Niech przemysli - gdzie gra?!?!

odpowiedz
PPU - 25.10.2020 / 08:06, *.chello.pl

@Warszawiak 1234: To ja mam drugą: Valencie odesłać i żądać odszkodowania.

odpowiedz
Szczota - 25.10.2020 / 08:59, *.play-internet.pl

@Warszawiak 1234: Slisz!? Najlepszy na boisku, nad Gwilią powinien się zastanowić, tyle podań do nikogo, przyjęcie na pięć metrów i strzały w okno do P. Boga w okno.

odpowiedz
Olomanolo - 24.10.2020 / 23:55, *.com.pl

Wszołek albo grasz albo wypad z Legii bo ostanio mam wrażenie że walisz sabotaż

odpowiedz
Hakon - 24.10.2020 / 23:17, *.plus.pl

A, c.... Ale defetyzm tu widać tylko

odpowiedz
Matt - 24.10.2020 / 23:11, *.tpnet.pl

Jak miałem 15 lat to jarał mnie każdy mecz Legii. Żałowałem, że nie mogę zobaczyć sparingów. Teraz patrzę na takie dzisiejsze spotkanie i myślę co ja robię. Stracone 90 minut życia. Ani to piękna piłka, ani zażarta walka, ani chociaż zawodnicy identyfikujący się z Legią. Chyba nie jestem już takim dobrym kibicem jak kiedyś. Kolejny byle jaki mecz i kolejny raz piłkarzyny, dziennikarzyny i wielcy eksperci futbolu będą silić się na beznadziejne komentarze, spekulacje, które każdy z nas już słyszał po milion razy. Czuję się nie jak kibic tylko maszyna do zarabiania pieniędzy przez tych milionerów na boisku i ich byłych koleżków z boiska - dziś menedżerów w garniaczkach i czarnym Porsche. W tyłku mają Legię i tę całą piłkę, tylko my się jaramy jak by to byli herosi.

odpowiedz
Osad - 24.10.2020 / 23:48, *.kompex.pl

@Matt: bez kitu mordo, a oni w drodze powrotnej pewnie już iphony zamawiają i śmieją się z tej całej piłki naszej.

odpowiedz
Zielarski - 25.10.2020 / 00:42, *.co.uk

@Matt: Właśnie jakoś tak to wyglada, niby jest fajnie ale jakiś taki marazm

odpowiedz
Maciek - 25.10.2020 / 01:09, *.chello.pl

@Matt: Mam tak samo jak Ty! Tylko dodałbym do tego prezesa nieudacznika, który systematycznie stara się mnie zniechęcić do Legii!

odpowiedz
Kosiu - 25.10.2020 / 02:32, *.71.215

@Matt: Zabił mi Mioduski pasję. Potrafiłem oglądać sparingi żeby zobaczyć nowych zawodników albo czy młodzi już się nadają. Teraz odpalam mecz... patrzę na to chwilę, widzę przyjazny pyszczek chórzysty przypominam sobie że zaraz kolejna rewolucja kadrowa... dzwonię do kumpla żeby jakoś przeleciało... bo przeciez jak można patrzeć na tą czeską kłodę w koszulce Legii... i koniec końców w 80 minucie bez żalu wyłączam... Naprawdę, coś we mnie umarło. I to teraz. W tym sezonie

odpowiedz
Stan - 25.10.2020 / 07:42, *.vectranet.pl

@Kosiu: panowie wszyscy macie rację ,nic dodać nic ująć ,

odpowiedz
hajdukL - 25.10.2020 / 08:33, *.77.242

@Matt: Coraz więcej osób ma tak samo jak Ty, ja...

odpowiedz
hajdukL - 25.10.2020 / 08:40, *.77.242

@Kosiu: Dobrze ujęte. U mnie pasja też zabita. Zostało jedynie przyzwyczajenie.

odpowiedz
grzesiek - 25.10.2020 / 12:40, *.centertel.pl

@hajdukL: tez sie poepisuje nie niej jednak za Vukovicia , na chwile wrocilem do ogladania gry z wypiekami na twarzy np 7:0 z wisla, 5:1 z gornikiem. Gea wygladala wtedy bardzo dobrze i w koncu jak za starych czasow okazale zwyciestwa. Wczesbiej to chyba takie wyniki zdarzaly sie gdzies w granicach hmmm 2001 /2002 sezon. No ale po zwolniebiu Vuko i zatrudbiebiu michniewicza faktycznie odechciewa sie ogladac tego. Czas pojsc na emeryture i ogladac mecz raz na kwartał albo rzadziej. Ewentualnie przerzucic sie na kosza tam duzo wiecej emocji nawet jakbysmy walczyli o utrzymanie.

odpowiedz
No właśnie - 25.10.2020 / 22:59, *.amazonaws.com

@Matt: Herosi potrzebni w Legii,takie ogłoszenie daj Mioduski do gazety o prace...

odpowiedz
Mat - 26.10.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

@hajdukL:

odpowiedz
Sasza - 24.10.2020 / 22:49, *.chello.pl

OK, przyznaję, że Pogoń ma dobrego bramkarza, który w tym meczu po prostu dobrze wykonał swoją robotę. Jednak ten remis zawdzięczamy wyłącznie własnej nieudolności i kalectwu. Niewykorzystanie takich patelni jakie mieli Gwilia i Pekhart to jest niestety żałosny obraz umiejętności tych zawodników. I nawet fakt, że Pekhart jest naszym najlepszym strzelcem nie zmienia tego, że jest zwyczajnie piłkarskim inwalidą.

odpowiedz
J1980 - 24.10.2020 / 23:27, *.com.pl

@Sasza: Stary, nic dodać nic ująć... Patrząc na Gruzina i kalekę valencje miałem ochotę wydłubać sobie oczy. abc piłkarza czyli przyjęcie i podanie na 3m piłki to dla nich fizyka kwantowa. Jak piłka do nich się zbliża wyglądają jak by mieli buty ze sobą powiązane

odpowiedz
khabib - 24.10.2020 / 22:36, *.centertel.pl

1x pewne było, pazdziez mega , zwlaszcza kontry pogoni :D po real-barca to kara ogladac takie gonwo ;) paralitics league

odpowiedz
Kubus1916 - 24.10.2020 / 22:36, *.252.130

Onyx76er: Antolić dzisiaj bardzo dużo szybkich decyzji i dużo dobrych podań do przodu więc nie wiem co masz do jego występu. Byli dużo gorsi np. Slisz, Vako, Valencia...

odpowiedz
word!up - 24.10.2020 / 22:35, *.inetia.pl

Taktyka Michniewicza skończyła się na tym że Pekhart nie strzelił bramki głową. Czesio niech sobie poszuka much.

odpowiedz
LewLegia - 24.10.2020 / 23:17, *.net.pl

@word!up: to frajer, ktory nic nie znajdzie

odpowiedz
Ginka - 24.10.2020 / 22:29, *.chello.pl

Owszem historia była, czyli powalająca nuda.
Obawiam się, że takich meczów będzie więcej. No chyba, że do gry wrócą pomocnicy z poprzedniej wyjściówki.

odpowiedz
bugs - 24.10.2020 / 22:20, *.com.pl

możliwość 5 zmian i jak u franka smudy "u mnie bez zmian"

odpowiedz
Kryniek76 - 24.10.2020 / 22:42, *.plus.pl

@bugs: kto miał wejść? Kto

odpowiedz
LewLegia - 24.10.2020 / 23:05, *.net.pl

@Kryniek76: Ty i tylko ty naiwniaku. To jest klub 11 zawodników ciemniaku ?
Obudź się!!!

odpowiedz
Afro - 24.10.2020 / 22:20, *.chello.pl

Oglądałem mecze za Leśnego. Było co oglądać po prostu!!! Teraz z rozpędu ale już wystarczy. Szkoda życia a Żyleta zamknięta.

odpowiedz
Tom - 24.10.2020 / 22:19, *.233.0

#czesiekout

odpowiedz
Onyx76er - 24.10.2020 / 22:15, *.chello.pl

Ktoś mi powie co na boisku robił Antolić? Wszedł na 25 min i cały czas chodził? Po co go wystawiać jak mu już na grze nie zależy?

odpowiedz
SEBO(L) - 25.10.2020 / 10:42, *.chello.pl

@Onyx76er: skanował przestrzeń,dobrze się przesuwał,ustawiał,stosował umiarkowany pressing,asekurował,tak teraz wygląda nowoczesny pomocnik w XXI wieku. Ogółem grał bezkontaktowo,tak z rywalami jak i z piłką... ;)

odpowiedz
KibicCWKS - 24.10.2020 / 22:14, *.t-ipconnect.de

Brawo Legia. Małymi punkcikami po majstra. Niczym Lech w pucharach walczymy. Obyśmy grali tak pięknie jak Lech. Michniewicz o to zadba. I nasza Legia będzie grac piękną piłkę niczym Lech. I razem z poznaniem, braćmi kibicami z poznania będziemy grali piękny futbol. Legia po mistrza!

odpowiedz
Książę Nocy - 24.10.2020 / 22:19, *.inetia.pl

@KibicCWKS: Pięknie przekazujesz wieść. Niczym prałat z Wrocławia, na CB ;))

odpowiedz
PLBBOY - 24.10.2020 / 22:59, *.tpnet.pl

@KibicCWKS: majstra to sobie poszukaj w rodzinie.

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 25.10.2020 / 00:03, *.centertel.pl

@KibicCWKS: co ty pier... za głupoty? Chyba z Wlodeczkiem razem maciore piliście i inny mecz lecial na jego LG 55 cali

odpowiedz
oLaf - 24.10.2020 / 22:13, *.vectranet.pl

Ślisz gra lepiej - już tylko 2 tragiczne straty na kontry miał...
Praszelik jakiś przestraszony/niezgrany- dziwny mecz.
Valencia - benadziejnie (jedną dobrą akcję miał przez cały mecz).

Wszołek, Josip, Mladenovic - super
Drewniak... cóź, nie strzelił.
Gwilia - jakby facet nie zastanawiał się 3 sekundy i poprawiał sobie piłkę tylko grał z pierwszej to 2 bramki by były...

odpowiedz
bugs - 24.10.2020 / 22:22, *.com.pl

@oLaf: Praszelik? chyba inny mecz oglądaliśmy

odpowiedz
oLaf - 24.10.2020 / 22:32, *.vectranet.pl

@bugs: o, widzę że ktoś tu trzeźwy osąd ma! : )

Sorry, pochrzaniło mi się z Rosołkiem oczywiście ; )

odpowiedz
Mar - 24.10.2020 / 22:11, *.centertel.pl

Była kiedyś taka seria komiksów " pilot śmigłowca " i odcinek pod tytułem " dramatyczne chwile".
Gra tej ciemnoskórej panienki- kryminał
Gra łysego- sabotaż.
Kolejna popsuta Sobota.

odpowiedz
Pusia - 24.10.2020 / 22:11, *.vectranet.pl

Dno dno dno , valencia? gruziński nochal? WON!

odpowiedz
Książę Nocy - 24.10.2020 / 22:11, *.inetia.pl

Brawo dziewczyny! Cenny punkt. Wyciągamy wnioski i myślimy o następnym spotkaniu!

odpowiedz
Wie(L) un - 24.10.2020 / 22:10, *.18.56

Gwillia dostaje prosta piłkę na nogę na 5 metrze i co robi? Ku.. A przyjmuje no poprostu usiadłem geniusz wirtuoz czarodziej hahaha jprd do 5 ligi Etiopii go oddajcie jeszcze na lizaka dajcie niech on już spier...la

odpowiedz
Yeti - 24.10.2020 / 22:09, *.vectranet.pl

Słabo to wygladało. Mecz do zapomnienia z nadzieją, że będzie lepiej.

odpowiedz
Michał - 24.10.2020 / 22:07, *.plus.pl

Słabo to wyglądało dzisiaj.Jak gramy pierwszą połowę to nie gramy drugiej a jak gramy drugą połowę to nie gramy w pierwszej.Czesław kiedy będziemy zapier....c w całym meczu i skuteczność i strzały na bramkę będą wpadac?Weźcie się za strzały w światło bramki i skuteczność morwa kać!!!

odpowiedz
LewLegia - 24.10.2020 / 22:05, *.net.pl

Dedykuję ten widowisko sportowe tym naiwniakom co pisali po wrocławiu, że widać już rękę nowego trenera.
Z zera nie będzie trenera, a z pudla nie będzie lwa.

odpowiedz
Pawel - 24.10.2020 / 22:03, *.centertel.pl

Chórzysta i jego zbieranina panienek. Wstyd w taki sposób reprezentować Legię. Żenady ciąg dalszy. Gra tysiąca podań na swojej połowie.

odpowiedz
jarekk - 24.10.2020 / 22:03, *.metrointernet.pl

Nudny mecz i gówniany wynik. Co tu komentować?

odpowiedz
ABC - 24.10.2020 / 22:02, *.plus.pl

ewidentnie grali na remis, nie chcieli atakować, umówili się na podział punktów, oddajcie mi szmaciarze ponad 90 minut życia!!! mam nadzieję, że jutro z rana promujecie modę damską z klubowego sklepiku

odpowiedz
m4 - 24.10.2020 / 22:02, *.chello.pl

Juz nie ma napinki ze gramy coraz lepiej i bedziemy jeszcze lepsi :D pajace nie pilkarze

odpowiedz
meter - 24.10.2020 / 22:01, *.t-mobile.pl

Walerian dziś przeszedł samego siebie...Nie rozumiem jak taki ktoś ma być piłkarzem prowadzącym grę.....Ani pomysłu,ani szybkości,ani siły,ani techniki..Chęci to i ja mam czasem zagrać:)).

odpowiedz
mietowy - 24.10.2020 / 22:00, *.chello.pl

coż brak sił i brak pomysłu

odpowiedz
Julon - 24.10.2020 / 22:00, *.timplus.net

Pogoń ma bramkarza który im wybronił remis a nie słup!

odpowiedz
Chris77 - 24.10.2020 / 22:00, *.orange.pl

Gra bez historii. Drużyna bez przyszłości

odpowiedz
jim - 24.10.2020 / 22:00, *.tpnet.pl

Szczyt dziadostwa.

odpowiedz