Josip Juranović - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Pogonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niezbyt wysokie oceny wystawiliście piłkarzom Legii za sobotni mecz w Szczecinie. Najwyższą otrzymał Josip Juranović - 3,5 w skali 1-6, a najniższą Joel Valencia - 1,9.

W sumie oceniało 509 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,9.

Juranović 3,5
Boruc 3,4
Lewczuk 3,4
Mladenović 3,3
Jędrzejczyk 3,2
Wszołek 3,0
Karbownik 3,1
Pekhart 2,9
Slisz 2,8
Antolić 2,7
Rosołek 2,4
Gwilia 2,4
Valencia 1,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
JACUNHO - 27.10.2020 / 07:18, *.centertel.pl

Najniższą ocenę to wystawiłbym, " Czechowi " tzn. Michniewiczowi.
Jak można na siłę trzymać zawodnika opierającego się o kolana z obandazowanym przywodzicielem
Przecież Perkhart od 70 min to tylko człapał i zastanawiam się w jakim celu był przetrzymywany na boisku. Z pięciu zmian nasz trenerzyna wykorzystał tylko dwie, przy pełnym wykorzystaniu przez Portowców. Pytam się gdzie tu logika? Dlaczego Kante nie wszedł? Jest z nim tak źle, czy kibice nie pozwalają na jego występy. Jest pracownikiem tego klubu i dopóty,dopóki pobiera wynagrodzenie należy go wykorzystywać w tego rodzaju sytuacjach. Nie rozumiem tego po prostu. Może ktoś bardziej kumaty mi to wyjaśni,ale bardzo rzeczowo a nie jakieś farmazony że Kante jest skończony
.

odpowiedz
Zbyszek - 26.10.2020 / 21:15, *.plus.pl

Jak to możliwe, że przez rok zapomniał jak gra się w piłkę. Myślałem, że to jest jak z pływaniem?
Jak po roku od złamania nogi wróciłem na boisko to chyba grałem najlepsze zawody, człowiek czuł głód piłki. Tymczasem wkład Valencia jakby z kosmosu wrócił, żal patrzeć, albo zestresowany że gra jakby kołek w dupie miał ?

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.10.2020 / 22:57, *.vectranet.pl

@Zbyszek: bo Tobie Kolego zależało, grałeś bo to Twoja pasja (jak i większości z nas)! A jemu się "te pieniądze należą" więc ma to w d... Pozdrawiam serdecznie!

odpowiedz
Kubus1916 - 26.10.2020 / 20:42, *.252.130

Oceny skandalinczne, niektórzy za nisko a niektórzy za wysoko

odpowiedz
P. - 26.10.2020 / 18:54, *.tpnet.pl

He he. Gwilia w I połowie jeden z 3 naszych najlepszych zawodników a tu 2,4. Ok...

odpowiedz
jim - 27.10.2020 / 17:48, *.tpnet.pl

@P. : Masz prawo do swojej oceny co jednak nie oznacza że jest dobra

odpowiedz
MARKUS - 26.10.2020 / 18:44, *.t-mobile.pl

co niektórzy za wysoko ocenieni

odpowiedz