Michał Kucharczyk i Artur Jędrzejczyk - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Kucharczyk: To było dziwne doświadczenie

Wiśnia, źródło: Canal+ Sport

- Gra przeciwko Legii to dla mnie dziwne doświadczenie. Rywalizowałem przeciwko kolegom z drużyny, w której grałem przez dziewięć lat. Wyciągam jednak z tego pozytywne wnioski. Nie ma co się oszukiwać, że Legia dłużej utrzymywała się przy piłce i miała groźniejsze sytuacje. W defensywie spisaliśmy się jednak bardzo dobrze, więc można powiedzieć, że to był mecz dla koneserów - mówi Michał Kucharczyk.

- Kiedy schodziłem z boiska, to pojawiła się u mnie złość na decyzję trenera. Kiedy jednak usiadłem na ławce i emocje opadły, to zrozumiałem tę sytuację. Poniedziałkowy mecz z Lechią kosztował nas dużo sił, dlatego też trener wykorzystał dzisiaj aż pięć zmian. Przed nami następne spotkania, więc szkoleniowiec słusznie dał niektórym odpocząć.

- Początek sezonu jest dla nas bardzo trudny. Mieliśmy sporo zmian w kadrze, przyszło do nas kilku nowych zawodników. Kiedy już wchodziliśmy na wyższy poziom, to przydarzył się ten nieszczęśliwy wirus i 2,5 tygodnia musieliśmy spędzić w domach. Potem trenowaliśmy w mniejszych grupkach i dopiero na kilka dni przed spotkaniem z Lechią zaczęliśmy trenować na pełnych obrotach. Największych minusem było to, że nie mogliśmy złapać rytmu meczowego. Im dalej w sezon tym będziemy grali jeszcze lepiej. Na razie najważniejsze, że nie tracimy wielu bramek.

- Nie chce rzucać słów na wiatr, ale na koniec sezonu celujemy w miejsce w top 3 w tabeli - zakończył pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Adi - 01.11.2020 / 09:51, *.play-internet.pl

Nie na darmo vuko powiedzial ze nie ufa mu jako człowiekowi i mówiąc ze niektórzy sa legionistami na pokaz mowil o Kucharczyku.

odpowiedz
Ziomek69 - 28.10.2020 / 13:28, *.65.145

Kuchy King szybko wracaj do domu na Ł3!

odpowiedz
arek - 26.10.2020 / 09:12, *.chello.pl

Moim zdanie Pogoń wcale nie zagrała dobrze w obronie. Dwie sytuacje sam na sam Wszolka, który... postanowil wycofać piłkę. Gwilia, Pekhart. Już same stówy były na 4:0 a było jeszcze parę dobrych choć nie 100-procentowych sytuacji. Nieudacznictwo pod bramką Pogoni że rece opadają a nie dobra gra ich obrony.

odpowiedz
OLaf - 25.10.2020 / 15:02, *.centertel.pl

Fatalczyk celuje w top 3 w tabeli ale od końca, drewniak ma zamiar spuścić Pogoń do pierwszej ligi

odpowiedz
AngeL - 25.10.2020 / 14:01, *.tpnet.pl

jakiś zniszczony życiem jest ten kucharczyk, on wygląda fatalnie i gra też fatalnie

odpowiedz
King - 25.10.2020 / 13:39, *.mnet-online.de

KuchyQueen sfochowana

odpowiedz
:) - 25.10.2020 / 12:35, *.chello.pl

a ja bede pamietal bramki z lechia, lechem, dundalkiem , same zwycieskie!!!

odpowiedz
Singspiel - 25.10.2020 / 16:43, *.plus.pl

@:): z dundalk byl remis

odpowiedz
TęgiQ - 26.10.2020 / 06:09, *.play-internet.pl

@Singspiel: zwycięski remis :D

odpowiedz
Jaro - 25.10.2020 / 12:33, *.tpnet.pl

Neandertal powinien się cieszyć że ktoś go chce w Ekstraklapie bo po latach fatalnej gry powinien wylądować gdzieś w trzeciej lub czwartej lidze...

odpowiedz
MARKUS - 25.10.2020 / 09:58, *.t-mobile.pl

powodzenia MICHAŁ ale obniżyles poziom sportowy I daleko Ci do formy z przed lat

odpowiedz
Moro - 25.10.2020 / 09:39, *.chello.pl

Michał to (L)egenda (L)egii jak Brychczy, Deyna czy Zieliński. Pozdro Michał, a hejterom niech gul skacze!

odpowiedz
dino - 25.10.2020 / 11:03, *.vtelecom.pl

@Moro:
Stawiać skorokopa który wyróżnił się jedynie tym że grał u nas długo z Wybitnym Reprezentantem Zielińskim o Panu Lucjanie nie wspominając to trzeba być niezłym odlotem. Proponuje przeczytać fragment książki Hadaja on go tam podsumował (skracając do 2 słów konfabulator donosiciel)

odpowiedz
Bum - 26.10.2020 / 06:01, *.1.147

@dino: a Ty tam byłeś i słyszałeś jak strzela z ucha?! Morda leszczu .
Gość grał dla nas 9 lat nie bez powodu . Bramek też nastrzelał i asyst miał wystarczająco żeby takie psy jak ty nie szczekały!
Powtarzacie jeden po drugim jak kundle na jakiejś wiosce ! Jeden zacznie szczekać s zanim reszta. Wypeeeeerdalac hamy nie wdzięczne .
Takiemu kuchemu możecie wynieść śmieci najwyzej

odpowiedz
Wolfik - 26.10.2020 / 07:28, *.mm.pl

@Bum: ..."hamy"???? Boże, po tym zdalnym nauczaniu które teraz w modzie będzie jak po sanacji....

odpowiedz
Vuko - 26.10.2020 / 14:17, *.235.158

@dino: no naprawde zeby "obciete jaja to sekret glosu hadaja" przytaczac jakp autorytet i wyrocznie...... lecz sie, to hadaj jest wlasnie takim szmalcownikiem

odpowiedz
Vujo - 26.10.2020 / 14:19, *.235.158

@Wolfik: ty tez lepszy nie jestes, bo juz "nie wdzieczne" to nie zauwazyles hahaha.....jeden warty drugiego

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.10.2020 / 09:24, *.orange.pl

Kucharczyk nic nie pokazał. Piłkarz widmo jak Griezmann.

odpowiedz
L - 25.10.2020 / 08:56, *.tpnet.pl

Niech ktoś mu powie żeby się czasami uśmiechnął bo bo odkąd wrócił do ekstraklasy wygląda na obrażonego a pretensje może mieć jedynie do siebie...

odpowiedz
robson - 25.10.2020 / 08:53, *.chello.pl

Kuchy KING

odpowiedz
Jaro - 25.10.2020 / 12:44, *.tpnet.pl

@robson: Fatalczyk neandertalczyk

odpowiedz
Kris - 25.10.2020 / 08:41, *.chello.pl

Bardzo dobrze, że już u nas nie gra. Pozorant

odpowiedz
Cezary1916 - 25.10.2020 / 08:39, *.com.pl

Michał grał już u nas miał swoje pięć minut teraz czas dla młodych z akademii .

odpowiedz
Marcel - 25.10.2020 / 01:56, *.t-mobile.pl

Michał wracaj do nas! Kuchy King! :)

odpowiedz
Rafał - 25.10.2020 / 01:52, *.chello.pl

Zdrówka Michał!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2020 / 00:22, *.play-internet.pl

Ten to zawsze potrafił mnie rozbawić.Teraz wymyślił "że to był mecz dla koneserów"I ktoś się jeszcze dziwi,że taki"artysta" wrócił po "oszałamiającej karierze na zachodzie" do naszej-słabej,układanej i niewymagającej ligi?.

odpowiedz
piotrek9mln - 25.10.2020 / 09:33, *.telefonica.de

@FOREVER LEGIA: z tego co wiem to on był na wschodzie

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2020 / 09:38, *.play-internet.pl

@piotrek9mln.Chodzi o to,że ten Wschód poziomem bardziej przypomina piłkarsko Zachód.

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 25.10.2020 / 09:53, *.icpnet.pl

@FOREVER LEGIA: g...no prawda ligi wschodnie są słabsze od naszej jeśli ktoś myśli, że jest inaczej to się grubo myli, wystarczy spojrzeć ilu naszych wracając "wciąga nosem nasza ligę "(podpowiem.... nikt). Powiem więcej Ci goście ledwo coś tam grają...
Te drużyny jadą na starych współczynnikach, bo jak masz drużynę z góry wchodząca do LM do zawsze te punkty się ciągną za tobą.
Gdyby te drużyny musiały przechodzić ścieżkę zdrowia w pucharach jak nasze kluby do by w dupie grały. To że tam trochę więcej płaca jeszcze nic nie oznacza. Kiedy jakiś klub z Rosji cokolwiek ugrał większego.
Sborna też dno, a ten wypadek w w Rosji to raczej wpływ przychylnego sędziowania jak zwykle u gospodarzy, a tym bardziej u Putina, któremu zachód w dupsko za każdym razem wchodzi.

odpowiedz
Jimmy L - 25.10.2020 / 16:26, *.d1-online.com

@zupełnie Obiektywny: Zgadzam się w 100%

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2020 / 18:45, *.play-internet.pl

@zupełnie Obiektywny: Idąc Twoim tokiem rozumowania,to i liga angielska,włoska,a nawet hiszpańska wcale nie jest lepsza od naszej kopaniny.Wszak ani Boruc ( Eng),ani Kapustka ( It),ani Astiz (Esp) też wielkiej różnicy u nas nie robią.No ale przecież od tego jest to forum,żeby wyrażać swoje opinie na różne tematy.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.10.2020 / 18:59, *.play-internet.pl

@zupełnie Obiektywny: Poza tym przypomnij mi nasze wyniki w eliminacjach do L.E w spotkaniach z drużynami w których "Ci goście ledwo coś tam grają"?.Astana,Quarabach-szczególni ci ostatni pokazali nam miejsce w szeregu.

odpowiedz
D - 24.10.2020 / 23:27, *.chello.pl

Kuchy King!

odpowiedz
Pierwszy - 24.10.2020 / 23:23, *.75.251

Trzymaj się Michał. Dobry mecz. Ja akurat żałuję, że nie grasz u nas.

odpowiedz
L - 25.10.2020 / 08:53, *.tpnet.pl

@Pierwszy: Kwas w szatni, zwalnianie trenerów, wynoszenie informacji z klubu na zewnątrz. Jedyne co robił to kłapanie gębą o tym jak wielkim jest legionistą. A potem wychodził na boisko i go nie było. Nie tęsknie za nim.

odpowiedz
dejne3 - 25.10.2020 / 10:50, *.plus.pl

@L: To prawda ,był grałeś z L na piersi ,dzięki za to robił ale jego czas się na Ł3 skończył, graj sobie dla Gryfa i tyle w temcie

odpowiedz