REKLAMA

Judo

Dwa medale na MP weteranów i amatorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Luboniu zakończyły się XX Mistrzostwa Polski weteranów w judo, w których złoty medal wywalczył Roman Janiszewski z Legii. Nasz zawodnik w kat. -100kg wygrał trzy walki przed czasem. Równocześnie rozgrywane były II Mistrzostwa Polski amatorów, w których srebrny medal zdobył inny legionista, Karol Pietruczak, startujący w kategorii wagowej -90kg.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ziomek69 - 28.10.2020 / 12:17, *.65.145

Gratulacje! Cała Legia zawsze razem!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.