Radość po wygranej z Bestiosem - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Legia Warszawa 3-0 Bestios Białystok

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W meczu 5. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała 3-0 z zespołem Bestios Białystok. Śmiało można napisać, że "Wojskowi" zdeklasowali rywali, wygrywając sety kolejno do 13, 11 i 9! Aktualnie Legia prowadzi w tabeli z kompletem 4 zwycięstw. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 30 października w Spale.Fotoreportaż z meczu - 21 zdjęć Hugollka

- Ten mecz to taki obraz obecnej sytuacji, która dzieje się aktualnie w sporcie. Kolejne dni przynoszą różne rozwiązania, że nie jesteśmy w stanie na wszystko się przygotować i to pokazał dzisiejszy mecz. W ogóle nie spodziewaliśmy się, że przeciwnik przyjedzie w takim składzie. Cieszę się z wyniku i dojrzałej gry zawodników. Nie pozwoliliśmy rywalom na jakiekolwiek momenty wiary w to, że mogą osiągnąć tutaj dobry wynik - powiedział po spotkaniu Mateusz Mielnik, trener Legii.

II liga: Legia Warszawa 3-0 Bestios Białystok
Sety: 25-13, 25-11, 25-9

Fotoreportaż z meczu - 21 zdjęć Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.