Stadion Widzewa - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz z Widzewem zagrożony?

Woytek

We wtorek o 17 drużyna Legii rozpocznie przygotowania do meczu 1/6 finału Pucharu Polski z Widzewem Łódź. Spotkanie z pierwszoligowcem zaplanowano na piątek, 30 października o godzinie 20:00 na stadionie w Łodzi. Tymczasem z Widzewa napływają informacje o kolejnych pozytywnych wynikach testów na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Cała drużyna Widzewa od zeszłego tygodnia przebywała na kwarantannie po decyzji sanepidu. Po ostatnich testach od poniedziałku większość zawodników wróciła do treningów, ale pojawiły się kolejne zakażenia, więc klub jest w stałym kontakcie z sanepidem i Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Wg naszych informacji rozegranie meczu stoi pod dużym znakiem zapytania - łodzianom będzie zależało na jego przełożeniu.

Tygodniowy plan przygotowań Legii:
poniedziałek - wolne
wtorek, 17:00 - trening
środa, 11:00 - trening
czwartek, 15:00 - trening + wyjazd do Łodzi
piątek, 20:00 - mecz Widzew - Legia
sobota, 10:00 - trening
niedziela 11:00 - trening + wyjazd do Grodziska Wielkopolskiego
poniedziałek, 18:00 - mecz Warta - Legia

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
Wrath - 27.10.2020 / 12:13, *.chello.pl

już wiadomo, że odwołany :/

odpowiedz
SEBO(L) - 27.10.2020 / 11:21, *.centertel.pl

Spełnia się ich ulubiony grafik-mało lub wcale trenowania,brak pucharowego grania,a krajowe rozgrywki przełożone... pieniążki się zgadzają,kibice nie narzekają... Idealny świat legijnego piłkarza!

odpowiedz
Nie ma co się oszukiwać - 27.10.2020 / 11:00, *.tpnet.pl

Prawda jest taka że na miesiąc powinni zawisic i lige i puchar. Wszystkich odizolować, kto chory ten niech wyzdrowieje i dopiero wznowić rozgrywki. Za dużo tego jest ostatnio a nie wierzę że każdy chory jest na czas diagnozowany i odizolowywany. Zaraz część z was będzie mnie próbowało przekonać, że wirusa w ogóle nie ma ale wierzcie mi, że inaczej byście myśleli gdyby ktoś z waszej rodziny na to umarł albo pracował w służbie zdrowia i codziennie chodził do pracy jak na wojnę. Piłkarze piłkarzami oni są zdrowi, silni i sobie z wirusem poradzą ale jeśli będą się zarażać jak leci to przyczynią się do rozprzestrzeniania się wirusa w całym kraju a co za tym idzie do kolejnych śmierci. WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ ZDROWIA!!!

odpowiedz
ding - 27.10.2020 / 10:47, *.chello.pl

Najwyraźniej ktoś w Widzewie nie mył dokładnie rączek lub nie zasłaniał nosa maseczką.

odpowiedz
Fan Legii - 27.10.2020 / 09:05, *.multimetro.pl

Miejmy nadzieję że zagramy

odpowiedz
Quick - 27.10.2020 / 08:29, *.chello.pl

Gramy i jeszcze raz gramy. Już dosyć tego przekładania. Mają 13 zdrowych, to na boisko.

odpowiedz
Mario - 27.10.2020 / 08:15, *.jmdi.pl

Ale plan treningowy :D:D:D, śmiech na sali. Ja bym zrobił jeszcze wtorek, środa wolne i w środę pociągiem na mecz.. oczywiście po robocie, wyjdzie na to samo.

odpowiedz
kuman - 27.10.2020 / 07:34, *.cyfrowypolsat.pl

haha to cezary kucharski się doigrał

odpowiedz
atmosferic - 27.10.2020 / 00:56, *.orange.pl

nawet jakby wystawili u17 to grubas by ich nie rozgromil.

odpowiedz
Miro - 26.10.2020 / 23:33, *.play-internet.pl

Rudy załatwi, żeby przełożyć mecz.

odpowiedz
L - 27.10.2020 / 11:02, *.tpnet.pl

@Miro: Rudy wąs bardziej od widzewa kocha pieniążki więc zrobi to co mu się najbardziej opłaca ;)

odpowiedz
Yeti - 26.10.2020 / 23:20, *.vectranet.pl

Tylko walkower dla Legii i widzew ch.j!

odpowiedz
Sedm - 26.10.2020 / 20:35, *.play-internet.pl

Walkower dla Legii i jazda z qur.....

odpowiedz
Zdzicho - 27.10.2020 / 11:07, *.tpnet.pl

@Sedm: a wiesz janie, ze honorem legionisty zwycięstwo w walce....

odpowiedz
SF - 26.10.2020 / 19:06, *.tpnet.pl

Treningow jak na lekarstwo a minimum dwa razy dziennie !!

odpowiedz
soprano - 26.10.2020 / 19:05, *.chello.pl

grac i wlozyc im 7 0

odpowiedz
Hoh - 26.10.2020 / 18:19, *.centertel.pl

Coś mało tych treningów.

odpowiedz
Felek - 26.10.2020 / 17:17, *.netfala.pl

Walkower dla Legii i basta! J... Widzew!

odpowiedz
jajko - 26.10.2020 / 17:52, *.net.pl

@Felek: brwo kolego jestem z łodzi ale kibicuje osd zawsze Legiunii

odpowiedz
Dons - 26.10.2020 / 20:34, *.play-internet.pl

@Felek:
Co ty pieprzysz. Zwycieztwo w meczu, a nie liczyć na walkower. Masakra, kim ty jesteś?

odpowiedz
Autor - 27.10.2020 / 00:13, *.vectranet.pl

@Dons: sam pieprzysz, jeb*c jak wazne, ze przejda dalej

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 27.10.2020 / 10:00, *.35.8

@Felek: Beneficjenci 500+, wszystko tylko dać, dać, dać, tylko łapę by wyciągali, zero honoru. Nie ma nic gorszego niż niezasłużony frajerski awans przez walkower. Tak samo jak dostawać niezarobione pieniądze, wcześniej zresztą komuś zabrane, gdzie to społeczeństwo zmierza.

odpowiedz
Jimmy L - 27.10.2020 / 11:23, *.d1-online.com

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn. : Jestem bardzo często w Austri i Niemczech (taka praca) i nigdy od nich nie usłyszałem że zapomoga i pomoc dla dzieci to wyrzucone pieniądze a dają tam jeszcze więcej jak u nas, ba przyznają że to dobrze zainwestowane pieniądze. TYLKO u nas taka pazerność i egozentryzm

odpowiedz
Maro - 26.10.2020 / 17:02, *.centertel.pl

Mecz w piatek o 20 a te gwiazdeczki juz w czwartek wyjezdzaja. Kasy w klubie maja za duzo zeby jeszcze hitele opłacac jak tam z Ksiazenic jest 90 minut jazdy autokarem.

odpowiedz
gosc - 26.10.2020 / 17:20, *.233.0

@Maro: czesiek chcę się wyrwać z " domu"

odpowiedz
oLaf - 26.10.2020 / 19:38, *.vectranet.pl

@Maro: słuszna uwaga! Przecież to dla 20 osób - każda teraz musi mieć osobny pokój to wydatek z 4000zł min. + dojazdy+ jedzenie etc. razem da może z 10 000zł. Niby mało ale zawsze coś.... pewnie Michniewicz jakiemuś znajomemu hotelarzowi chce dodać trochę kasy....: O

odpowiedz
NAS - 26.10.2020 / 22:04, *.centertel.pl

@Maro: przecież muszą się zaaklimatyzować, zmiana strefy czasowej itp.

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.10.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

@oLaf: nie jestem fanem telefonisty Czesia, ale to chyba nie on odpowiada za organizacje wyjazdów...

odpowiedz
King⚽️Legia - 26.10.2020 / 16:55, *.amazonaws.com

Walkower jeśli pochorowali to wina zarzádu żydzowskiego,takie prawo przekazała uefa

odpowiedz
Michał - 26.10.2020 / 16:53, *.centertel.pl

Ludzie obudźmy się bo inaczej przegramy nasze życie zostając w strachu przed wirusem który jak inne były są i będą a chowając się jak szczury nasze dalsze życie straci sens... zabiorą nam wszystko

odpowiedz
:) - 26.10.2020 / 17:07, *.chello.pl

@Michał: to jak sie obudzisz i taki z ciebie społecznik to zgłoś się do szpitala albo na narodowy do pomocy

odpowiedz
Pawciu - 26.10.2020 / 17:11, *.net.pl

@:) : w DPSach tez szukaja wolontariuszy

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.10.2020 / 20:36, *.play-internet.pl

@Michał: Byś zachorował,to inaczej byś gęgał.Na serio Ci mówię-nie chciałbyś tego przeżyć.Zdrówka Ci życzę-również tego fizycznego.

odpowiedz
Wolfik - 26.10.2020 / 20:48, *.mm.pl

@Michał: Każdy mądry. Do pierwszego trupa w rodzinie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.10.2020 / 21:19, *.play-internet.pl

@Antyberg: By Cię dopadł ten wirus " co go nie ma",to by Ci tak rurka zmiękła jak mi.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.10.2020 / 22:07, *.play-internet.pl

@Wolfik: Szatan jest wszędzie-w kościele również-a nawet w Watykanie.Słynny Czarny papież niekonieczie przecież musi oznaczać papieża z Afryki,bo może i nie o kolor skóry w tym przypadku chodzi???

odpowiedz
SEBO(L) - 26.10.2020 / 22:40, *.chello.pl

@Michał: Szczury to bardzo inteligentne zwierzęta, więc jeśli się chowają, to na pewno nie bez powodu. A żeby zminimalizować ryzyko "powodu",wysyłają najsłabszą i/lub najstarszą jednostkę na sprawdzenie. Tak więc,wiesz...

odpowiedz
Antyberg - 27.10.2020 / 09:05, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: Szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi dlaczego masz miękką rurę, a wracając do tematu to może chorowałes na grypę tylko wystawili Ci wisusa żebyś był w statystykach i żeby lekarz, szpital wzięli dodatkową kasę, a rząd mógł dalej straszyć społeczeństwo???! Wyłącz skorumpowane media i włącz myślenie, to na prawdę nie boli!

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 27.10.2020 / 10:06, *.35.8

@Antyberg: Wyłącz wiarę, włącz myślenie. Kolejny nawiedzony płaskoziemiec któremu można każdy kit pocisnąc, łyknie wszystko. Ile można tych bredni słuchać. Jesteś lekarzem lub naukowcem z wieloletnim stażem, jak nie to stul dziób w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia a nie paplesz co ci jakiś oszołom z internetu naopowiadał.

odpowiedz
Antyberg - 27.10.2020 / 13:37, *.centertel.pl

@ToJeAmelinium.: No właśnie slucham tych mądrych lekarzy, a nie takich buraków jak ty, jak byś dostał kaskę dodatkowa do wypłaty to co? Oczy by Ci się zaświeciły? Zakładaj kaganiec i w miasto!!! A nie sorry, zostań w domu (więzieniu )!

odpowiedz
L - 27.10.2020 / 15:01, *.tpnet.pl

@Antyberg: Napisz coś jeszcze to wezme se popcorn i poczytam. Ziemia jest płaska a Amerykę odkryli Polacy przecież ;)

odpowiedz
Nienawidzęłodzi - 26.10.2020 / 16:19, *.47.62

Walkower dawać i koniec

odpowiedz
Cezary1916 - 26.10.2020 / 17:39, *.com.pl

@Nienawidzęłodzi: żaden wlkower ty(L)ko awans wywalczony na boisku się liczy

odpowiedz