Jakub Karolak w meczu ze Stalą Ostrów Wielkopolski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Karolak graczem tygodnia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jakub Karolak pokazał, że powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Polski nie było ruchem na wyrost. Zawodnik Legii został wybrany najlepszym zawodnikiem i jednocześnie znalazł się piątce najlepszych graczy minionego tygodnia. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego zapracował na te wyróżnienie dobrym występem przeciwko Stali Ostrów Wielkopolski zdobywając 27 punktów i dokładając do tego 7 zbiórek oraz 3 przechwyty.

Jednocześnie akcja Mariusza Konopatzkiego znalazła się w gronie dziesięciu najciekawszych zagrań ostatnich dni.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.