fot. Marcin Michalak
REKLAMA

Dzień Wszystkich Świętych

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Kolejny rok przyniósł niepowetowane straty w legijnym środowisku. Pożegnaliśmy zarówno kibiców, jak i zawodników oraz trenerów współtworzących historię najlepszego klubu na świecie. Stefan Majer czy Jan Kowalczyk byli mistrzami w swoim fachu. Ten Dzień Wszystkich Świętych będzie innych od poprzednich. Nie odwiedzimy grobów, nie zapalimy znicza, nie zmówimy modlitwy. Tym bardziej przede wszystkim pamiętajmy o tych, którzy odeszli.

W ostatnim roku odeszli (w kolejności alfabetycznej): Marian Kostaniak (piłka nożna), Jan Kowalczyk (jeździectwo), Stefan Majer (koszykówka), Helmut Nowak, Piotr Rocki (obaj piłka nożna), Marian Więckowski (kolarstwo), a także kibice Mariusz "Maniolo" Jaglarz oraz Mariusz Usiądek.

Jak co roku, odeszło od nas jeszcze wiele innych postaci, mających Legię w sercu, którzy nie zostali wymienieni.

Cześć Ich pamięci!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Rafał Prg. - 01.11.2020 / 13:50, *.t-mobile.pl

Niech spoczywają w pokoju... [*] [*] [*]

odpowiedz
PITER (L) - 01.11.2020 / 13:30, *.chello.pl

{*}{*}{*}{*}{*}{*}

odpowiedz
Noigitara - 01.11.2020 / 08:00, *.chello.pl

Cześć Ich pamięci!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.