Stadion w Grodzisku Wielkopolskim - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Warta - Legia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Warta Poznań - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 18.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
atmosferic - 02.11.2020 / 19:41, *.orange.pl

Ile razy kapustka jesy na boisku to wylaczam streama - najgorszy pilkarz ekstraklasy. To jest obraza dla Legii ze taka miernota w niej gra.

odpowiedz
Autor - 02.11.2020 / 19:57, *.virginm.net

@atmosferic: cały czas liczę że się rozkręci... Fakt słabo wygląda ale on właściwie przestał już grać w piłkę hehe dlatego jeszcze go nie skreślam i wierzę że się podniesie. Dobry przykład dla naiwnych młodych którzy chcą od razu do wielkiej zachodniej piłki.
No i skoro juz jest u nas to trzeba mu życzyć dobrze nie ?? Pozdr

odpowiedz
Książę Nocy - 02.11.2020 / 19:34, *.inetia.pl

Wszołek do rezerw....

odpowiedz
Jerry - 02.11.2020 / 19:44, *.com.pl

@Książę Nocy: 10p % racji.

odpowiedz
Autor - 02.11.2020 / 19:25, *.237.102

Zabierajcie tego gvilie w pi...du.
Jeszcze coś tam mamrocze pod nosem drewniak!
Czemu Martins nie gra zamiast tego kaleki?!
A tą asysta to taka wyżebrana ... Więcej od niego w tamtej akcji zrobił Valencia .
Nie mogę już patrzeć na tego Waleriana, a naprawdę byłem ZA jak przychodził.
Martins na bank odejdzie jo go miodek wypycha to jest proste jak 2+2... A chłop ma jakąś technikę a w porównaniu do gvili to jest wirtuozem . Szkoda słów

odpowiedz
Autor - 02.11.2020 / 19:51, *.virginm.net

Martins na boisku na chwilę i potwierdza moje słowa.... Zjada Waleriana na śniadanie! Przyjęcie podanie i ogólna orientacja a nawet czysty odbiór..... Czemu on nie gra!!!! Mam nadzieję że teraz już będzie a ten wielki nochal na ławkę rezerwowych!!

odpowiedz
Bartek(L) - 02.11.2020 / 18:55, *.t-mobile.pl

sport247live prawie nie zacina i dobra jakość

odpowiedz
atmosferic - 02.11.2020 / 18:49, *.orange.pl

Nie zdejmujemy nogi z gazu w 2 polowie.

odpowiedz
atmosferic - 02.11.2020 / 18:52, *.orange.pl

@atmosferic: Musi byc srodnia 2 gole na mecz - wiec jeszcze 4.

odpowiedz
Pusia - 02.11.2020 / 18:47, *.vectranet.pl

Tak się goli frajerów, brawo Czesiu!

odpowiedz
dejne3 - 02.11.2020 / 17:47, *.199.66

Panowie na Trałkę trzeba uważać ,bo Legia przyjechała

odpowiedz
Szymon - 02.11.2020 / 17:45, *.chello.pl

Witam. Może ktoś wrzucić linka do meczu. Dzięki

odpowiedz
Książę Nocy - 02.11.2020 / 17:49, *.inetia.pl

@Szymon : http://strims.world/WartaPoznanLegiaWarszawa.php

odpowiedz
Szymon - 02.11.2020 / 17:56, *.chello.pl

@Książę Nocy: Wielkie Dzięki

odpowiedz
Kaktus - 02.11.2020 / 17:45, *.tpnet.pl

Po co gruby na siłę promuje Vanencię???
Ani to nasz gracz, ani nie wnosi niczego do gry...

odpowiedz
atmosferic - 02.11.2020 / 18:51, *.orange.pl

@Kaktus: Ale wybrales moment by to powiedziec - pewnie w tym samym czasie co Valencia zrobil akcje na 0-3 :-D

odpowiedz
Tomo - 02.11.2020 / 17:00, *.vectranet.pl

Jak ktoś ma to proszę podesłać linka do meczu.
Z góry dzięki

odpowiedz
:) - 02.11.2020 / 17:33, *.chello.pl

@Tomo: podaj maila

odpowiedz
(L) - 02.11.2020 / 16:47, *.mm.pl

Bez Karbo? Kolejne osłabienie ehhh. Dziś tylko 3 pkt

odpowiedz
Gienek - 02.11.2020 / 16:56, *.netfala.pl

@(L) : Był na imprezie u Williama i złapał koronke ;-)

odpowiedz
PAB(L) O - 02.11.2020 / 16:45, *.mm.pl

Dziś Luqi miał mieć test, a teraz podają ze jeden zawodnik L z pozytywnym wynikiem, który przebywał w izolacji, ehhh szkoda by było bo już liczyłem na jego powrót

odpowiedz
Andrzej - 02.11.2020 / 16:53, *.248.132

@PAB(L) O:
Karbownik z Covid

odpowiedz