Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta: Spełniłem swoje marzenie

Fumen, źródło: Canal+

Cezary Miszta: Tydzień temu wróciłem do treningów po kontuzji, a dziś mi przyszło debiutować. Nawet nie wiedziałem co jest grane, bo siedziałem na ławce i nie miałem informacji, że w przerwie Artur zgłosił kontuzję. Cieszę się z wejścia na boisko, bo spełniłem jedno ze swoich marzeń - zadebiutowałem w ekstraklasie i na dodatek w swoim ulubionym klubie.

Muszę podziękować chłopakom z drużyny. Jak tylko zobaczyli, że szykuję się do wejścia, to dodawali mi otuchy.

Bez wątpienia Grodzisk Wielkopolski jest dla mnie szczególnym miejscem. To właśnie tu debiutowałem i kończyłem zmagania w I lidze, a teraz miałem okazję poznać smak ekstraklasy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
oLaf - 03.11.2020 / 12:14, *.vectranet.pl

fajnie, powodzenia!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 03.11.2020 / 09:45, *.chello.pl

Dał radę brawo Czarek!

odpowiedz
Szmu(L)ki - 03.11.2020 / 01:19, *.chello.pl

Miał 2 interwencje, obie niepewne.
Poziom Muzyka, daleko mu do Majeckiego.

odpowiedz
LG - 02.11.2020 / 23:47, *.chello.pl

Pan Boruc to już chyba do gierek dla oldboyów powinien się przepisać... bez kitu, w Legii nie powinno być miejsca w składzie za zasługi.

odpowiedz
ben - 02.11.2020 / 23:23, *.inetia.pl

Powodzenia !

odpowiedz
burek - 02.11.2020 / 22:34, *.mm.pl

czy Jędza musisz się obściskiwać z tym trałką?
nędza...

odpowiedz
O nédZy... - 03.11.2020 / 01:21, *.133.81

@burek: Nédza załatwia interesy...

odpowiedz
zgred - 02.11.2020 / 22:06, *.vectranet.pl

Dobra chłopaczyna brawo

odpowiedz
Ortofon - 02.11.2020 / 21:56, *.chello.pl

Brawo za debiut! Coś jest w tym chłopaku co pozwala myśleć, że będzie z niego kozak bramkarz, a nie żaden ręcznik. Ma gadane i jest odważny. A to istotne u bramkarza. Powodzenia!

odpowiedz
Cult⚽️King - 02.11.2020 / 21:27, *.133.81

Brawo!za ulubiony klub!

odpowiedz
MARKUS - 02.11.2020 / 20:59, *.t-mobile.pl

brawo za udany debiut I za zero z tylu

odpowiedz
tomiacab - 02.11.2020 / 20:51, *.232.8

Czuję, że będą z niego Ludzie

odpowiedz
Obcy - 02.11.2020 / 20:33, *.t-mobile.pl

To powinien być naturalny następca Artura. Pogra sezon dwa i pójdzie w świat za niezłe pieniądze.

odpowiedz
Zgred Wyjazdowiec - 02.11.2020 / 20:30, *.elartnet.pl

Wreszcie jakiś bramkarz Legii na zero z tyłu.

odpowiedz
Bućko - 02.11.2020 / 20:12, *.centertel.pl

Gratulacje! Udanych występów w kolejnych meczach.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 02.11.2020 / 20:10, *.play-internet.pl

Oby wiecej takich chcacych grac w (L).

odpowiedz