Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart powołany do reprezentacji

Woytek, źródło: 90minut.pl

Tomas Pekhart został powołany do reprezentacji Czech na listopadowe mecze Ligi Narodów i towarzyskie spotkanie z Niemcami. Po raz ostatni najskuteczniejszy piłkarz Legii wystąpił w narodowych barwach 7 lat temu.

Czesi towarzysko z Niemcami zagrają 11 listopada w Lipsku. W ramach Ligi Narodów zmierzą się 15 listopada z Izraelem i 18 listopada ze Słowacją. Oba mecze zostaną rozegrane w Pilźnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Kulturalny człowiek - 03.11.2020 / 20:45, *.chello.pl

Życzę Ci Tomek brameczki z główki z Niemcami

odpowiedz
... - 03.11.2020 / 18:53, *.9.29

Ewidentny wirus w głowie cześka

odpowiedz
WAWA Orbitek - 03.11.2020 / 15:02, *.vectranet.pl

I co?
Już potwierdzone że nie na covida!

odpowiedz
zgred - 03.11.2020 / 13:33, *.vectranet.pl

Nie rozumiem narzekaczy.Przede wszystkim ja widzę jak Pekhartowi po prostu zawsze się chce,on zawsze jest mocno zaangażowany i mocno pracuje dla drużyny.Wraca się na własne pole karne przy stałych fragmentach gry i robi i różnicę dzięki swoim warunkom fizycznym.Byłem mocno zaskoczony gdy po jednym z meczy ligowych w tym sezonie zobaczyłem Pekharta na 3 miejscu wśród najwięcej biegających zawodników na boisku.Wiadomo,że gracz z takim wzrostem nigdy nie będzie typem technika ale on daje Legii więcej w innych aspektach gry.Bardzo pożyteczny piłkarz

odpowiedz
znajca - 03.11.2020 / 12:35, *.com.pl

Wieszczę, że na zgrupowaniu reprezentacji Czech zapanuje wielkie niedowierzanie, że ten Pan może być liderem strzelców jakiejkolwiek europejskiej pierwszej klasy rozgrywek. Poniekąd będzie firmował bajecznie wysoki poziom naszej fantastycznej ekstraklasy.

odpowiedz
MARKUS - 03.11.2020 / 12:28, *.t-mobile.pl

technika nie grzeszy szybkością też ale wzrost I gra głową są jego atutem powodzenia

odpowiedz
Alex Morgan - 03.11.2020 / 15:02, *.t-mobile.pl

@MARKUS : Głową graj! Używaj znaków przestankowych, takich jak: przecinek i kropka.

odpowiedz
Autor11 - 03.11.2020 / 11:47, *.154.128

Wstępne badania nie wykazały koronowirusa

odpowiedz
Bemowo L - 03.11.2020 / 11:35, *.vectranet.pl

On nie ma korony. Co wy z tym covidem u niego?
Ze węchu nie miał po połowie meczu?
Śmiechu warte takie wasze domysły. Mniej telewizji,a więcej spacerów to wam pandemią mózgów nie wypiorą.
Jakby zaczął kichać to też covid, jakby sobie zakasłał to też covid...
Śmiechu warte

odpowiedz
L - 03.11.2020 / 12:08, *.tpnet.pl

@Bemowo L: Czego nie rozumiesz? Że jest pandemia i jak ktoś zauważa u siebie objawy to powinien to niezwłocznie zgłosić nawet jeśli jest to w połowie meczu? Pekhart zgłosił i chwała mu za to, teraz niech go przebadają porządnie i koniec tematu a ty nie musisz się tak podniecać bo tu chodzi o ludzkie życie. Piłkarzom nic się nie stanie od wirusa ale gdy będą się zarażać jak leci to wyraźnie przyczynią się do rozprzestrzeniania się epidemii a co za tym idzie kolejnymi zgonami...

odpowiedz
Pablo33 - 03.11.2020 / 13:11, *.centertel.pl

@Bemowo L: Otóż to. Mniej telewizji, więcej książek i medytacji i tyle z tej plandemii.

odpowiedz
WETERAN - 03.11.2020 / 14:00, *.chello.pl

@Bemowo L: Gdyby ktoś z Twoich bliskich poważnie chorował lub wręcz zmarł z powodu COVID 19 - też uznałbyś to za śmiechu warte? Używaj mózgu zgodnie z instrukcją.

odpowiedz
Autor - 03.11.2020 / 11:26, *.centertel.pl

Będzie grać z koronawirusem?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.11.2020 / 11:47, *.orange.pl

@Autor: A skad wiesz, że go ma? Robiłeś badania?

odpowiedz