Szymon Włodarczyk i Ariel Mosór - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Młodzi trenują z Legią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Do treningów z pierwszą drużyną zostali włączeni czterech młodzi zawodnicy z rezerw. Trener Czesław Michniewicz potwierdził, że od czwartku trenują: Ariel Mosór, Szymon Włodarczyk, Nikodem Niski i Kacper Skibicki.

- Znam tych chłopaków, mieli okazję z nami trenować. Trenerzy na pewno będą się im przyglądać przez najbliższy czas. Kontuzje i różne inne sytuacje doprowadziły do tego, że chłopaki mają szansę dobrze się zaprezentować. Liczymy na nich w dalszych dniach i tygodniach - skomentował kapitan Artur Jędrzejczyk.

Dziś drużyna będzie trenowała o godzinie 11, a zajęcia będą zamknięte dla mediów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
PLK - 07.11.2020 / 01:06, *.cyfrowypolsat.pl

A gdzie Kacper?

odpowiedz
Super⚽️Coach - 06.11.2020 / 20:28, *.amazonaws.com

To najlepszy moment aby młodzi Legioniści z pomocá starszych przywieźli do Stolicy 3!pkt!

odpowiedz
Konkord - 06.11.2020 / 20:21, *.plus.pl

Spoko za chwilę i on będzie

odpowiedz
Le Ja - 06.11.2020 / 12:28, *.orange.pl

W takim razie Cielemęcki musiał ostatnio słabo wypaść, że nawet Skibicki trenuje z "jedynką", a on nie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.