Szymon Marciniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 9. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Lechem Poznań. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził jeden mecz stołecznego zespołu (0-0 z Pogonią Szczecin). Lechowi jeszcze nie sędziował. Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Marcin Boniek, sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak, natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Obsada 9. i 10. kolejki Ekstraklasy:
Stal Mielec - Warta Poznań: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Cracovia - Jagiellonia Białystok: Paweł Gil (Lublin)
Legia Warszawa - Lech Poznań: Szymon Marciniak (Płock)
Raków Częstochowa - Wisła Kraków: Piotr Lasyk (Bytom)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Bartosz Frankowski (Toruń)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
L - 06.11.2020 / 14:55, *.tpnet.pl

UUU Celebryta nam posędziuje!

odpowiedz
antek - 06.11.2020 / 10:19, *.play-internet.pl

łach zmęczony po czwartku
ale trawe będą f........................ać

odpowiedz
Jaro - 05.11.2020 / 23:25, *.grefnet.pl

Chciałem zauważyć ,że Qarabag który nas pokonał teraz nie wygrał nawet meczu na 3 spotkania. Strzelił jedną bramkę w słabej dość grupie LE...to jest straszne na jakim dnie jest nasza piłka

odpowiedz
Opoor - 06.11.2020 / 00:46, *.vectranet.pl

@Jaro: od reguły są wyjątki. Lech gra fajną piłkę i obawiam się niedzieli

odpowiedz
Marcin - 05.11.2020 / 22:41, *.168.73

Czyli rzut karny na 1000000%Tylko dla kogo?

odpowiedz
czizys - 06.11.2020 / 09:53, *.virginm.net

@Marcin :
Zapytaj Lewczuka albo Jedrzejczyka... Oni na 1000000% Ci podpowiedza dla kogo bedzie karny w tym meczu hahaha ;D

odpowiedz
Charlie - 05.11.2020 / 22:02, *.tpnet.pl

To tradycyjnie dwumetrowe spalone dla nas będzie puszczać i szanse na urwanie punktów Lechowi wyraźnie rosną ;))

odpowiedz
Student_L - 05.11.2020 / 21:03, *.amazonaws.com

Może nie ma jeszcze formy, ale potencjałem jesteśmy lepsi. Mam nadzieję że to udowodnimy w najbliższym meczu. Nie ma co płakać o sędziego.

odpowiedz
bum - 06.11.2020 / 09:52, *.virginm.net

@Student_L: Ze niby mamy lepsza druzyne niz lech? :D To sie teraz usmialem chlopaku....
3 w plecy i spiewamy po meczu NIE PODDAWAJ SIE .....
Dalej patrzysz na to przez rozowe okulary? To gratuluje musisz byc taki wesoly czlowiek :)
Legia na dnie kwiczy.... Potencjal to zabral tej druzynie wszechmogacy dariusz. Ocknij sie... Legii sprzed 3 lat juz niema ...

odpowiedz
Echhh - 05.11.2020 / 20:07, *.chello.pl

No i znowu Pan "wiem wszystko najlepiej, po co mi VAR, przeciez widzialem", a moze by tak okularki??

odpowiedz
M@c - 05.11.2020 / 18:15, *.chello.pl

Marciniak!!
Co??
Ty wiesz co:)

odpowiedz
Legia w sercu a nie w dup.ie jak uMioduskiego - 05.11.2020 / 16:11, *.chello.pl

No oczywiście
Mecz z Łachem, to sędziuje Marciniak.
Chyba nikt nie miał wątpliwości,kogo "wyznaczą".

odpowiedz
m4 - 05.11.2020 / 15:07, *.chello.pl

z jakim Lechem nie bedzie zadnego meczu bo i u nas u nich Covid jest

odpowiedz
Alan - 05.11.2020 / 14:01, *.t-mobile.pl

Najlepszy Polski sędzia który regularne sędziuje mecze LM czy ME lub MŚ, a te ciągłe pretensje do niego sa chyba tylko dlatego ze odważył się powiedziec ze kibicuje Lechowi a nie Legii....

Ps. Ciekawy wyrok w sprawie oparzenia racą na finale PP .....

odpowiedz
Arek - 05.11.2020 / 14:20, *.tpnet.pl

@Alan: przereklamowany. A po każdym meczu, który sędziuje w Europie są jakieś pretensje.

odpowiedz
Stan - 05.11.2020 / 14:26, *.vectranet.pl

@Alan: mylisz się ,to jest idiot ,zobacz ile wypaczyl wyników ,

odpowiedz
Luk - 05.11.2020 / 15:48, *.vodafone.cz

@Alan: O kim Ty mowisz człowieku?rzuca kartkami i 11 na prawoi lewo. Jest wrogiem kibicow z Europy . Zawsze on musi byc na pierwszym planie. To jest wariat nigdy zadnego finalu w europie nie poprowadzi. Procz PP. To jest prostak.

odpowiedz
Legia w sercu a nie w dup.ie jak uMioduskiego - 05.11.2020 / 16:12, *.chello.pl

@Alan:
On nie tylko to powiedział. On to przekłada na sędziowanie na boisku.

odpowiedz
a - 05.11.2020 / 16:58, *.centertel.pl

@Alan:Czy Ty sam siebie słyszysz???Sędzia meczu oficjalnie się pucuje komu kibicuje i ma gwizdać taki mecz!!!!!wiadro zimnej wody na banie sobie je....j.

odpowiedz
Alan - 05.11.2020 / 17:52, *.tpnet.pl

@Luk:
Kibicow czy Kiboli ? Oki finalu może nie ale ilu naszych rodaków sędziuje w Europie tyle lub ilu tyle sędziowało ? A ze powiedział komu kibcuje - to byl quiz wiele pytan bylo zadawanych wiec nie widze powod by sie tak o to spinać caly czas.

odpowiedz
Luk - 05.11.2020 / 18:07, *.eurotel.cz

@Alan: ile on wypaczyl wyników. Jest sztucznie kreowany ,komus tamw UEFA dobrze dupe lize. Caly czas w centrum uwagi . robi z siebie gwiazdę choc tak naprawde gdyby nie kolesie to by sedziowal ekstraklape.

odpowiedz
LOL - 05.11.2020 / 18:46, *.chello.pl

@Legia w sercu a nie w dup.ie jak uMioduskiego:
No właśnie potwierdził to kiedyś, gdy uznał gola Legii z metrowego spalonego.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.11.2020 / 13:58, *.chello.pl

Czyli dopóki nie zabiją naszego w polu karnym pyr, dopóty karnego nie gwizdnie.

odpowiedz
Tomek - 05.11.2020 / 13:48, *.centertel.pl

Nie ma tragedii (czyt. Frankowski)

odpowiedz
Stan - 05.11.2020 / 13:46, *.vectranet.pl

Anty sędzia ,

odpowiedz
jo - 05.11.2020 / 13:12, *.centertel.pl

Hahaha tak czytam ale widzę, że Frankowskiego nie ma na VAR ... Jak są w duecie to cuda opisywane w Biblii przy tym co obaj wyprawiają to pikuś...

odpowiedz
SEBO(L) - 05.11.2020 / 13:55, *.centertel.pl

@jo: Ale technicznym jest drugi Marciniak...

odpowiedz
Bierrutt - 05.11.2020 / 18:04, *.com.pl

@jo: patrz mecz z Pogonią sprzed kilku dni.
Był głównym a piernik na varze i du.y nie dali

odpowiedz
Jano - 05.11.2020 / 13:02, *.orange.pl

że też zawsze ten przekrętas nam sędziuje mecze z Lechem

odpowiedz
Władeczek - 05.11.2020 / 12:50, *.netfala.pl

Który to już raz będzie nam sędziował z amiką?

odpowiedz