Bartosz Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień: Wygrać wszystkie mecze

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Cieszy kolejne zwycięstwo, tym bardziej że do tej pory ani razu nie przegraliśmy. Jesteśmy mocni w tym sezonie. Każda drużyna ma lepsze i gorsze momenty. Nasze gorsze też przychodzą, ale na razie nie rozstrzygnęły o przegranej w żadnym z meczów. Dziś momentami trochę nam brakowało i momentami mecz był niepewny. Dostarczyliśmy trochę emocji - powiedział po wygranej z MOS-em Bartosz Stępień.

- Różne rzeczy dzieją się w różnych momentach sezonu, ale do tej pory cieszymy się z tego jak to wygląda i myślę, że zostanie tak do końca. Mamy wielu doświadczonych zawodników i mimo że momentami nie dajemy sobie rady z przeciwnikiem, to potrafimy się podnieść i wygrać. Cel? Chcemy wygrać wszystkie spotkania i dostać się do turnieju finałowego, a następnie go wygrać i awansować do pierwszej ligi - dodał zawodni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.