Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Liczby, ciekawostki

Klasyfikacja kanadyjska i statystyki sezonu

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sezonie 2020/21 na czele klasyfikacji kanadyjskiej znajduje się Tomas Pekhart, który ma na swoim koncie 9 goli i 1 asystę. Na drugim miejscu jest Filip Mladenović z 2 golami i 5 asystami - najwięcej w drużynie. 3 gole i 3 asysty zanotował trzeci w tej klasyfikacji Paweł Wszołek.

Bilans sezonu 2020/21
15 meczów: 9 zwycięstw - 2 remisy - 4 porażki, bramki: 23-15
średnia punktów: 1,93
gole na mecz: 1,53
gole stracone na mecz: 1,0

Legia nie przegrała jeszcze żadnego z pięciu meczów rozegranych na wyjeździe.

20 bramek legioniści zdobyli z obrębu pola karnego, 8 padło po strzałach z główki. 21 to gole z akcji, 2 po rozegraniu stałego fragmentu gry. Ani razu do siatki rywali nie trafili bezpośrednio z rzutów karnych/wolnych.

Najczęściej Legia strzelała w drugim kwadransie pierwszej połowy - 7 trafień. W tym samym okresie również najwięcej traciła - 4 gole przeciwników.

Najmniej bramek Legia trafiła w pierwszym i ostatnim kwadransie spotkania - między 1-15 minutą oraz 76-90+ minutą tylko po razie rywale zdołali pokonać bramkarza stołecznej drużyny.

Średnia wieku wyjściowej jedenastki to 27,97 l. W poprzednim sezonie średnia wynosiła 26,12 l.

Żaden piłkarz nie wystąpił we wszystkich meczach. Najwięcej minut na boisku spędził kapitan Artur Jędrzejczyk (1290).


Klasyfikacja kanadyjska sezonu 2020/21 (Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Polski)


Piłkarzgoleasystysumameczeminuty
Pekhart9110141073
Mladenović257141131
Wszołek33611876
Rosołek32510447
Luquinhas3313982
Juranović11210753
Gwilia2211653
Skibicki11132
Rafael Lopes116188
Kante117368
Slisz11131112
Hołownia11270
Kapustka1110522
Antolić1112683
Jędrzejczyk11141290
samobój1
SUMA2321


* Do asyst nie są wliczane akcje, w których zawodnik wywalczył rzut karny/rzut wolny.

fot. Legionisci.com

fot. Legionisci.com

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. Legionisci.com



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
!(L) - 15.11.2020 / 05:02, *.tpnet.pl

tak bym widzial sklad
Boruc
Vesović ,,, Jędrzejczyk ... Lewczuk ... Mladenović
... Slisz ,, Kapustka..
Wszołek ... Luquinhas ... Karbownik
Pekhart
:)

odpowiedz
Matt - 14.11.2020 / 20:23, *.tpnet.pl

Gwilia już nawet liczby ma kiepskie więc nie widzę powodu by go lansować.

odpowiedz
gazza - 12.11.2020 / 18:56, *.inetia.pl

Nie jest dobrze ze składem skoro na pierwszym miejscu w tej klasyfikacji jest tak słaby zawodnik jak Pekhart !!!

odpowiedz
Dariusz Mioduski - 11.11.2020 / 21:18, *.chello.pl

Zrobię co mi się spodoba hehe

odpowiedz
grzesiek - 11.11.2020 / 20:24, *.centertel.pl

Transfery chyba srednio udane. Polowa na tak polowa na nie (kapustka lopes)
Boki obrony wzomocnione.. No jakby Vuko bylby trenerem to bysmy ultra ofebsywnie grali teraz.

odpowiedz
pinokio - 13.11.2020 / 01:58, *.master.pl

@grzesiek: jakby buco był "trenerem" to ch..ja byśmy grali. Chyba, że pod prysznicem, "nie poddawaj się"

odpowiedz
grzesiek - 13.11.2020 / 07:53, *.centertel.pl

@pinokio: no to zobaczysz jak za michniewicza beda grac w dodatku lepszych pilkarzy ma do dyspozycji

odpowiedz
kuman - 11.11.2020 / 19:17, *.cyfrowypolsat.pl

Pekhart ma 8 goli a nie 9.

odpowiedz
[L] - 16.11.2020 / 16:56, *.elartnet.pl

@kuman: Policz dobrze, chodzi o WSZYSTKIE mecze

odpowiedz
Sly - 11.11.2020 / 13:42, *.vectranet.pl

Dziwne jest to że Legia zawsze była znana z tego ze właśnie pod koniec meczu siekała dużo bramek bo graliśmy zawsze go końca i mieliśmy charakter,szczególnie Radovic był w tym dobry a teraz jest najmniej,to jest właśnie to co zrobił Vuko z ta drużyną,zero charakteru,zero jaj.Mam nadzieje że Michniewicz to naprawi,jest mała nadzieja po ostatnim meczu,jak widziałem jak sie cieszyli piłkarze po strzelonym golu w końcówce to przez chwile widziałem drużynę a nie zbieraninę melepet,tak się właśnie buduje charakter drużyny,jestem bardzo umiarkowanym optymistą.

odpowiedz
grzesiek - 11.11.2020 / 13:22, *.centertel.pl

4 miejsce rosołek no to ja nie mam pytań co do siły tej druzyny
Vuko wroc !

odpowiedz
KibicL - 11.11.2020 / 13:31, *.net.pl

@grzesiek: z całym szacunkiem do Vuko, lepiej niech nie wraca, chyba że w innej roli niż trener. A co do siły drużyny, to dopiero się odbudowujemy po kryzysie, będzie dobrze Legia Mistrz!

odpowiedz
vuko = PINOKIO - 13.11.2020 / 02:08, *.master.pl

@KibicL: " z całym szacunkiem do Vuko" hahaha.. z szacunkiem do tego PINOKIO ? :D PINOKIO, który z szatnią zwalniał TRENERÓW ??!!

odpowiedz
KibicL - 14.11.2020 / 22:14, *.net.pl

@vuko = PINOKIO: nie wiem z kim kogo zwalniał ale wolę żeby nie był już trenerem Legii.

odpowiedz
edd - 11.11.2020 / 09:10, *.plus.pl

Najmniej bramek Legia trafiła

odpowiedz