Dariusz Wyka - fot. Marcin Bodziachowski / Legiakosz.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Wyki

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dariusz Wyka zaliczył podwójną zdobycz w przegranym po dogrywce meczu ze Śląskiem Wrocław. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego spędził prawie 40 minut na parkiecie i przez ten czas zdobył 11 punktów oraz zebrał 11 piłek. Wyka podjął 9 prób rzutowych i wykorzystał pięć z nich. Do tego raz pomylił się na linii rzutów osobistych. Do swego dorobku dołożył dwie asysty oraz dwa bloki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.