Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dariusz Mioduski przewodniczącym rady nadzorczej Ekstraklasy SA

źródło: Ekstraklasa

Prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski został wybrany nowym przewodniczącym rady nadzorczej Ekstraklasy SA. Decyzja była jednogłośna.

W poprzednich latach prezes Legii Warszawa zasiadał w radzie nadzorczej Ekstraklasy w trzech kolejnych sezonach.

Rada wybrała także wiceprzewodniczącego. Funkcję tę ponownie pełnić będzie prezes Jagiellonii Białystok Cezary Kulesza. Nowym sekretarzem rady został wybrany prezes Lecha Poznań Karol Klimczak.

W nowym składzie rady nadzorczej, który został wyłoniony 13 października podczas walnego zgromadzenia akcjonariuszy Ekstraklasy SA, są: Dariusz Mioduski z Legii Warszawa, Karol Klimczak z Lecha Poznań, Grzegorz Jaworski z Piasta Gliwice, Adam Mandziara z Lechii Gdańsk. W radzie znaleźli się również Cezary Kulesza z Jagiellonii Białystok i Wojciech Cygan z Rakowa Częstochowa jako przedstawiciele pozostałych klubów, a także Marek Koźmiński z ramienia PZPN.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Lg - 19.11.2020 / 07:00, *.orange.pl

No co? Facet potrzebuję sukcesu. Może liczyć na znajomych. Załatwili mu, niech ma odskocznie.

odpowiedz
L - 19.11.2020 / 00:32, *.as13285.net

Dopóki, dopóty D. M w szeregach Legii nic dobrego nie wydaje się przynieść los????

odpowiedz
Lg - 18.11.2020 / 21:36, *.orange.pl

Żaden klub z ekstraklasy w pucharach europejskich nie zagra.

odpowiedz
durny - 18.11.2020 / 21:35, *.207.71

Darek otwórz!

Dziękujemy panie Darku

odpowiedz
grzesiek - 18.11.2020 / 08:05, *.centertel.pl

Skoro zostal przeeodniczacym to ta rada nadzorcxa chyba jednoosobowa

odpowiedz
Szymon - 17.11.2020 / 23:52, *.chello.pl

Przeczekajmy to a pudel będzie prezesem Universum. Zasrany komediant wstydu nie ma. Ale jak to mówią alleluja i ch... do przodu

odpowiedz
Szymon - 17.11.2020 / 23:32, *.chello.pl

Ten Baran w każde g.. wlizie. Ma sukces na swoją miarę. Po prostu beka. Sorry dużs beka

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.11.2020 / 21:23, *.orange.pl

Brawo, kolejny wspaniały sukces ambitnego prezesa. Gdyby tylko piłkarze wzięli z niego przykład to mielibyśmy zespół na europejskim poziomie.

odpowiedz
LewLegia - 17.11.2020 / 17:06, *.net.pl

Z gówna bicza nie ukręcisz. Taki zarząd jak sukcesy w europie, taki pzpn jakie sukcesy kadry. Pie......li długie lata, że nie mamy stadionów, infrastruktury brak kasy. Teraz darmozjady macie WSZYSTKO !!! co ? i gówno. bo jak zarządzający naszą piłką są nieudacznikami albo może? cwaniaczkami, którzy kasę tulą do dupy, to taki poziom futbolu. Zburzyć te stadiony, zabrać kasę i niech sobie zarządzają klepiskiem. Osobiście szkoda mi młodzieży piłkarskiej, że nigdy z polskim klubem i polską kadrą nic nigdy nie zdobędą. Lewego też wykręcili pajace z PZPNu.

odpowiedz
Peru123 - 17.11.2020 / 16:08, *.chello.pl

Może doradzi rudemu wybór nowego trenera kadry, co jak co facet ma już doświadczenie w tym zakresie a i z Bonkiem maja podobna wizje budowania drużyn przez perspektywicznych i radosnych trenero wuefistów

odpowiedz
Marian - 17.11.2020 / 09:45, *.centertel.pl

No to pozamiatane

odpowiedz
LegiaMistrz - 17.11.2020 / 09:20, *.chello.pl

Brawo! W końcu Prezes z prawdziwego zdarzenia.

odpowiedz
(L)egia - 17.11.2020 / 00:40, *.virginm.net


Ś.P.
PKO Ekstraklasa

Spoczywaj w pokoju

odpowiedz
Cyrk⚽️Poland - 16.11.2020 / 23:58, *.20.20

No prosze nasz prezes bédzie rozdawał karty w piłce nożnej...

odpowiedz
Stan - 17.11.2020 / 20:45, *.vectranet.pl

⚽️Poland: wszystkie znaczone ,heee

odpowiedz
Ginka - 16.11.2020 / 22:31, *.chello.pl

O wielkim szczęściu mogą mówić pozostałe (15.) kluby ESA. Do nich wszędobylska, destrukcyjna, miodowa macka nie dotrze ponieważ posiadają autonomię prawno-finansową. Tylko nasz klub jest już czwarty rok (!) "umoczony" we właścicielstwo i niekontrolowane rządy tego pajaca. Z całego serca zazdroszczę im własnej tożsamości, jaka by ona nie była.

odpowiedz
Gory10 - 16.11.2020 / 20:57, *.play-internet.pl

Co to za wybory skoro cała treść trojka już kiedyś zasiadala w radzie nadzorczej i nic z tego nie było zmiany w tej marnej lidze powinny zaczynać się od góry czyli cały zarząd do dymisji tak samo w PZPN polska piłka poszła na dno w dniach kiedy ci obrzydliwie ludzie dostali stadiony z prawdziwego zdarzenia dostali także wsparcie z canal + sponsorów i co ? I to że co roku widzimy ten sam śpiew o wynikach a gra przypomina 6 ligę poludniowo-afrykanska .Dostają dotacje na budowę akademii z ministerstwa jako dotacje unijne kontrakt TV na ćwierć miliarda zł i dalej bida z nędza. Problem leży gdzie indziej niż tylko w szkoleniu młodzieży bo to miał być tylko dodatek do silnej i profesjonalnej ligi.Problem polskiej pilki to nieumiejętne budowanie drużyny i stawianie na marnej jakosci piłkarzy.

odpowiedz
Książę Nocy - 17.11.2020 / 01:42, *.inetia.pl

@Gory10: 19 komentarzy na tą chwilę... A tylko Ty wykazujesz skłonności do myślenia. P.S - problemem polskiej piłki jest to, że nie należy do Polaków. Wszystko kontroluje obcy kapitał.

odpowiedz
Klakier - 16.11.2020 / 20:20, *.chello.pl

Gratulacje Panie Darku

odpowiedz
Marcel - 16.11.2020 / 20:19, *.t-mobile.pl

A z Lecha Poznań Gargamel ze Smerfów :D

odpowiedz
Pawel - 16.11.2020 / 19:32, *.play-internet.pl

Czas Apokalipsy vol. 2

odpowiedz
Obcy - 16.11.2020 / 19:09, *.t-mobile.pl

Łubu dubu łubu dubu niech żyje mam prezes naszego ukochanego klubu!!! Niech żyje nam!!! Teraz już nie ma na nas mocnych.

odpowiedz
Bolo z Łapówką - 16.11.2020 / 18:55, *.orange.pl

Laguna, to my teraz możemy wszystkie numery świata...

odpowiedz
Franco - 16.11.2020 / 18:02, *.156.220

Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu... Polska pilka pomknie jak strzała w górę rankingów!!!

odpowiedz
Pawciu - 16.11.2020 / 17:57, *.net.pl

Boze chron Krolowa!

odpowiedz
Alan - 16.11.2020 / 17:53, *.t-mobile.pl

No no teraz chyba znikna komentarze typu Prezes PZPN- widzewiak, najlepszy Polski sędzia - kibic Lecha, skoro Prezez Ekstraklasy SA - urzędujący Prezes&wlasciel, Legii.....

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 16.11.2020 / 17:49, *.btcentralplus.com

Totalny neudacznik.

odpowiedz
yd - 16.11.2020 / 19:13, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:
żebyś ty był takim nieudacznikiem to byś wiele osiągnął.....

odpowiedz
Johny - 16.11.2020 / 20:35, *.chello.pl

@yd: dokładnie !

odpowiedz
ajg - 17.11.2020 / 10:37, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: A ty coś osiągnąłeś? Bezrobotny czy uczeń podstawówki?
Im większy nieudacznik tym bardziej krytykuje!

odpowiedz
Arek - 16.11.2020 / 17:41, *.tpnet.pl

Krulewski z Krk lubi to.

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.11.2020 / 17:06, *.vectranet.pl

Akurat o kasę się wykłucać to pudel umie...

odpowiedz
Kuba - 16.11.2020 / 16:31, *.t-mobile.pl

A miał zostać trenerem...

odpowiedz
oLaf - 16.11.2020 / 15:03, *.vectranet.pl

niby nic ważnego aczkolwiek dobrze że są tam przedstawiciele mocnych (teoretycznie ; ) klubów w większości to będą stopować pomysły typu "powiększmy Ekstraklapę do 22 zespołów" albo "zamiast Legii dajmy więcej pieniędzy słabeuszom typu Podbeskidzie, Warta, Stal"...

... nam sportowo to już nic nie pomoże w el. LE etc. (czytaj: w poważnej piłce) ale o Mistrza możemy walczyć : )

odpowiedz