Łukasz Bortnik i Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart szybciej wróci do Warszawy

Woytek

Tomas Pekhart nie wystąpi w środowym w meczu reprezentacji Czech ze Słowacją. Napastnik Legii w ostatnich dniach przechodził wiele testów na obecność koronawirusa. Tydzień temu jeden z nich dał wynik niejednoznaczny, przez co zawodnik nie mógł wystąpić w spotkaniu z Niemcami. Potem jednak badania dały wyniki negatywne, ale Czechom nie udało się uzyskać do UEFA zgody na występ Pehkarta w niedzielnym meczu z Izraelem.

W poniedziałek sztab reprezentacji i zawodnik ustalili, że ze względu na kilkudniową wymuszoną przerwę w treningach i brak czasu na dodatkowe przygotowania do meczu ze Słowacją, może wrócić do Polski do treningów z Legią Warszawa. - W imieniu całej drużyny narodowej chcielibyśmy podziękować Tomasowi i jednocześnie życzyć mu wszystkiego najlepszego w nadchodzących meczach - napisała czeska federacja w oficjalnym komunikacie.

Oznacza to, że Czesław Michniewicz będzie miał do dyspozycji najlepszego strzelca kilka dni wcześniej, niż pierwotnie planowano.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
oLaf - 17.11.2020 / 14:33, *.vectranet.pl

i to jest najlepsza wiadomość: Czech nie będzie marnował sił na jakieś gierki w Czeskiej Reprze ; ) tylko niech najpierw pokaże jakość w Legii ! : )

odpowiedz
Do redakcji - 17.11.2020 / 13:19, *.play-internet.pl

Czy wy nie do końca to sprecyzowaliście czy ja źle zapamiętałem? To nie było tak ,że najpierw był niejednoznaczny wynik a następny był pozytywny i stąd to całe zamieszanie?

odpowiedz
maaciekw - 17.11.2020 / 08:46, *.135.170

czy to znaczy, że w Polsce lżej podchodzimy do wyników testów? Słabsze obostrzenia = szybsze rozprzestrzenianie, inaczej więcej bezobjawowych, aż w końcu kogoś porządnie trafi

odpowiedz
ja - 17.11.2020 / 09:13, *.netcity.pl

@maaciekw: potrafi czytać ze zrozumieniem? UEFA musi wydać zgodę, a że się ruszają jak muchy w smole to bez sensu żeby tam był i nic nie robił

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.11.2020 / 09:14, *.centertel.pl

@maaciekw: To znaczy, ze niektorzy ludzie (jak Ty), powinni poznac zakres wiedzy z biologii, chocby w zakresie podstawowym. O wiruosologii i anatomii nie wspomne...

odpowiedz
Książę Nocy - 17.11.2020 / 11:08, *.inetia.pl

@maaciekw: Bez objawowo to Ty myślisz.

odpowiedz
Chętnie posłucham specjalisty z dziedziny wirusologii - 17.11.2020 / 13:16, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Oświeć nas dziadku leśny o jakiej wiedzy z dziedziny wirusologii i anatomii mówisz. Chętnie się wszyscy dokształcimy ;)

odpowiedz
Sputnik 44 - 17.11.2020 / 14:53, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: jestem lekarzem, chirurgiem, chętnie posłucham Twoich nauk, troszkę się dokształcę...

odpowiedz
Szelka - 17.11.2020 / 16:41, *.chello.pl

@Sputnik 44: Kolega @Leśny Dziadek zna się praktycznie na wszystkim. Istna portalowa encyklopedia. Osobiście jednak wątpię, czy dostatecznie zgłębił wiedzę dot. koronawirusa. Chociaż kto wie...

odpowiedz
Arek - 17.11.2020 / 21:36, *.tpnet.pl

@maaciekw: jak to przeczytałem, odniosłem wrażenie, że Ciebie już trafiło. Choć nie życzę oczywiście. Trzeba czytanie ze zrozumieniem potrenować.

odpowiedz