REKLAMA

17-19.11: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Od wtorku do czwartku trzy nasze młodzieżowe drużyny rozegrają spotkania ligowe i towarzyskie. Najciekawiej zapowiada się mecz juniorów do lat 18, którzy we Wronkach w środowe przedpołudnie zmierzą się z Lechem. Transmisja z tego meczu przeprowadzona zostanie TUTAJ. W Wałczu ruszają Mistrzostwa Polski w boksie. Legię reprezentować będzie 7 pięściarzy: Mateusz Konaszczyc (-63kg), Szymon Brząkała (-69kg), Maciej Jewdokin (-52kg), Paweł Michalik, Hubert Kwapisz, Paweł Rumiński (-75kg) i Kamil Przychodzki (+91kg).

W Mistrzostwach Polski kobiet jedyną zawodniczką reprezentującą Legię będzie Anna Olczak, która rywalizować będzie w kategorii wagowej -48kg. Karolina Koszewska tym razem walczyć będzie jako zawodniczka Żoliborskiej Szkoły Boksu, nie zaś Legia Fight Club.

Rozkład jazdy:
17.11 g. 18:30 Legia Warszawa U-11 - Młoda Gwardia Rembertów 2010 [ul. Paderewskiego 45]
18.11 g. 11:15 Lech Poznań U-18 - Legia Warszawa U-18 [CLJ U-18, Wronki]
19.11 g. 17:00 Legia Warszawa U-15 - LKS Chlebnia U-16 (sparing)[LTC, boisko 6]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.