Mateusz Wieteska i Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening bez Kante i Valencii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Środowe zajęcia legionistów rozpoczęły się w samo południe i trwały 1,5 godziny. W porównaniu z wtorkowym treningiem na boisku zabrakło Jose Kante. Gwinejczyk bardzo powoli dochodzi do pełnej sprawności i dziś był oszczędzany. Przewlekłe problemy trapią od czasu do czasu Joela Valencię - Ekwadorczyk nie ćwiczył drugi dzień z rzędu, by dać odpocząć stawowi skokowemu. Natomiast coraz bliżej powrotu jest Domagoj Antolić, który w czwartek powinien przejść ostateczne badania po infekcji koronawirusa.

Pod okiem Krzysztofa Dowhania i Jana Muchy trenowało dziś czterech bramkarzy. DO trójki Artur Boruc, Cezary Miszta, Kacper Tobiasz dołączył młody Maciej Kikolski (rocznik 2004). W zajęciach ponownie nie uczestniczył Radosław Cierzniak, a indywidualnie do formy wracają Mateusz Hołownia. Podonie jak we wtorek osobny trening mieli William Remy i Vamara Sanogo.

Głównym elementem zajęć były gierki 4 na 4 plus bramkarze na jednej połowie boiska, a po drugiej stronie Czesław Michniewicz pracował ofensywą - akcje skrzydłami i środkiem. Całość odbywała się w kilkuminutowych interwałach, a grupy zmieniały strony.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z treningu:

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
dejne3 - 20.11.2020 / 16:27, *.plus.pl

A co z Bartoszem Sliszem redakcjo?

odpowiedz
biaLy - 20.11.2020 / 02:24, *.chello.pl

Sanogo jak widać nadaję się tylko do podawania wody co jest wiadome od dawna. Aż dziw bierze co on jeszcze robi w Legii a nie wróci do Sosnowca.

odpowiedz
Pestka - 19.11.2020 / 14:53, *.144.85

Jeszcze Sanogo i będzie, tak jak być powinno

odpowiedz
antykante - 20.11.2020 / 06:43, *.virginm.net

@Pestka : i remy

odpowiedz
lob - 18.11.2020 / 22:36, *.chello.pl

Jak Polska ma wygrywać za tego trenera Brzęczka, który jest ze "słynnej" szkółki podlaskiej jak w meczu gra 5 zawodników z amiki, czyli drużyny przegrywów..............
Żeby Mioduski nie wpadł na pomysł , aby go u nas zatrudnić...........

odpowiedz
bubba - 19.11.2020 / 07:48, *.hawetelekom.pl

@lob: trochę pokory, mam gdzieś Lecha ale przypominam że to oni grają w grupie LE, mają tam jedno zwycięstwo i ciągle szanse na awans

odpowiedz
Jano - 19.11.2020 / 10:06, *.orange.pl

@bubba: człowieku nie przesadzasz trochę ? Raz na 20 lat im wyszło czego skutkiem jest po 1/3 sezonu 11 pkt straty do lidera i to jest ten wielki sukces?? raz na czas i garbaty się wyprostuje a i w tej LE wygrali tylko jeden mecz w grupie ze zdziesiątkowaną drużyną z Belgii a już w następnym meczu z zdziesiątkowaną Legią nie nawojowali wiele

odpowiedz
SEBO(L) - 19.11.2020 / 10:46, *.centertel.pl

@bubba: No i udało się im przygotować na kwalifikacje,i zrobili wynik ponad stan,zwłaszcza kadrowy. Jeden mecz w grupie wygrany,w dwóch chwaleni za odważną grę (z Benficą) i minimalną porażkę (z Rangers). Tyle sukcesów do tej pory. Może coś dorzucą w rewanżu ze Standartem,i ewentualnie w ostatnim meczu,gdy pewna awansu ekipa rywali wystawi drugi skład.Więc z tymi szansami,matematycznymi jedynie,dajmy spokój.A w lidze...? Strata rośnie i pewnie urośnie, więc "podniecanie" się sześcioma meczami w grupie,gdy na odrabianie strat,żeby zrobić przyzwoity wynik w lidze,zostanie 20 (teraz)- 15 (na wiosnę) meczów,to nie jest patrzenie zbyt daleko wzroczne i wielce chwalebne...

odpowiedz
Marian - 18.11.2020 / 21:37, *.play-internet.pl

Sygnet i kolczyki w uszach,to jest to

odpowiedz
Karniszewski Mariusz - 18.11.2020 / 21:04, *.chello.pl

Kikolski za Boruca roztytego!

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.11.2020 / 17:50, *.amazonaws.com

powtarzam,biegi z przeszkodami,wyskoki,bieganie do tyłu,dryblingi,żonglowanie,zabawy z piłká do końca treningu,można inaczej?

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.11.2020 / 22:28, *.vectranet.pl

@Super⚽️Coach: powtórz lepiej polski przed snem...

odpowiedz
ding - 18.11.2020 / 16:38, *.chello.pl

Co się dzieje z tym Kante?!

odpowiedz
SEBO(L) - 18.11.2020 / 23:17, *.chello.pl

@ding: Jak to co ? Tumiwisizm,ale trenerzy i część kibiców jeszcze liczy,lub chce naiwnie wierzyć,że mu się tu jeszcze coś chce.Pisałem o nim niżej...

odpowiedz
Almada - 18.11.2020 / 15:56, *.chello.pl

A co ze Sliszem ?

odpowiedz
dejne3 - 19.11.2020 / 09:38, *.vectranet.pl

@Almada: To bardzo dobre pytanie

odpowiedz
SEBO(L) - 18.11.2020 / 15:26, *.centertel.pl

Kante najsprawniejszy będzie wiosną, żeby zagrać z 6-8,max 10 meczów,zgodnie z dotychczasową średnią strzeli ze 2-3 gole,i podleczony wyjedzie gdzieś, żeby nadal udawać piłkarza. On chce już tylko dotrwać bez poważnej kontuzji,dajcie sobie z nim spokój...

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.11.2020 / 15:18, *.amazonaws.com

Marne trenowanie,marni trenerzy.....

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.11.2020 / 17:06, *.vectranet.pl

@Super⚽️Coach: No widzisz! Jak chcesz to potrafisz bezbłędnie napisać 4 słowa! To, że głupoty to już inna historia...

odpowiedz
Super⚽️Coach - 18.11.2020 / 17:33, *.amazonaws.com

@Sputnik 44: a ty zmień nik na bezbłédny błazen sztabu szkoleniowego,bo czepiasz sie czepialski nonstop....wygláda na to że bardziej zależy ci na obronie aktualnej myšli szkoleniowej w Legii,i gramatyce ,gramatyku

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.11.2020 / 22:26, *.vectranet.pl

@Super⚽️Coach: czepiam się głupoty i analfabetyzmu - czyli tego co stanowi ciebie...

odpowiedz
Bry - 19.11.2020 / 00:43, *.interkam.pl

@Super⚽️Coach: Vuko to Ty?

odpowiedz