Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Czekamy na mecz z Cracovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Grałem sporo razy przeciwko Cracovii. Zawsze prezentowali się z dobrej strony, grali fajną piłkę. Teraz może grają nieco inaczej, ale jestem przekonany, że nasz sztab szkoleniowy przygotował dobrą analizę przeciwnika. Czekamy na ten mecz. Mam nadzieję, że pokażemy na boisku to, co trenujemy. Fajnie to wygląda i cały czas idziemy do przodu - mówi przed niedzielnym spotkaniem z Cracovią Filip Mladenović.

- To prawda, zagrałem 3 bardzo dobre spotkania w reprezentacji Serbii. Jestem bardzo zadowolony, moja forma rośnie i to jest najważniejsze. Szkoda, że nie awansowaliśmy na mistrzostwa Europy. Taki był nasz plan, więc pozostał niedosyt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.