fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Widzew - Legia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Widzew Łódź - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek spotkania o godzinie 17:40.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
WSL - 25.11.2020 / 19:33, *.tpnet.pl

Do Trenera: Co robi LEGIA na treningach albo jest ich za malo bo na boisku efektow brak odnosnie gry !!!

odpowiedz
ZGL - 25.11.2020 / 19:27, *.tpnet.pl

Taka gra LEGII nie przystoi !!!

odpowiedz
Młody - 25.11.2020 / 19:25, *.play-internet.pl

Drużyna Leszka Pisza wstając bezpośrednio od stołu wbiła by tym dzisiejszym koszulkom z 10 goli i nie 30 lat temu ale dzisiaj! Wstyd ze zakładają L -kę.

odpowiedz
Miki55 - 25.11.2020 / 19:21, *.chello.pl

WYŁCZYŁEM TELEWIZOR. PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU WUŁĄCZYŁEM TTELEWIZOR NA MECZU LEGII, A JESTEM KIBICEM OD SZEŹDZIESIĘCIU LAT. NIE DA SIĘ NA TO PATRZEĆ. PO PROSTU NIE DA SIĘ.

odpowiedz
atmosferic - 25.11.2020 / 19:24, *.orange.pl

@Miki55: Ja wylaczylem w 15 minucie... jak co mecz michniewicza

odpowiedz
Dor - 25.11.2020 / 20:01, *.mm.pl

@Miki55: Ja oglądałem do końca.

odpowiedz
WL - 25.11.2020 / 19:20, *.tpnet.pl

Graja na dowiezienie wyniku ale oby to sie nie zemscilo !!

odpowiedz
GL - 25.11.2020 / 19:17, *.tpnet.pl

Oby nie bylo dogrywki !!

odpowiedz
Miki55 - 25.11.2020 / 19:28, *.chello.pl

@GL: Będzie. Przegramy w rzutach karnych.

odpowiedz
Mietek - 25.11.2020 / 19:13, *.vectranet.pl

Mecz na poziomie okręgówki. Nie da się na to patrzeć bez napojów rozgrzewajacych.

odpowiedz
Młody - 25.11.2020 / 19:11, *.play-internet.pl

Ale ku...a paralitycy! Żenada to mało powiedziane. Kompletne beztalencia, bez umiejętności, pomysłu i zaangażowania. Dno dna.

odpowiedz
jo - 25.11.2020 / 19:09, *.tpnet.pl

Oczy krwawią...

odpowiedz
gLa - 25.11.2020 / 19:08, *.vectranet.pl

straszna padaka

odpowiedz
antek - 25.11.2020 / 19:02, *.play-internet.pl

ale padaka co

odpowiedz
SF - 25.11.2020 / 19:00, *.tpnet.pl

LEGIO jeszcze minimum jeden gol !!

odpowiedz
Diego hasta siempre - 25.11.2020 / 18:52, *.plus.pl

Diego hasta siempre River Plate Buenos Aires Argentyna.

odpowiedz
Yeti - 25.11.2020 / 18:49, *.vectranet.pl

Valencia i Lopes do zmiany. Reszta niewiele lepiej, grają na stojąco.

odpowiedz
Super Coach - 25.11.2020 / 18:48, *.amazonaws.com

45′ Początek drugiej połowy
45′ Zmiana Legia: Joel Valencia Paweł Wszołek
45′ Zmiana Legia: Michał Karbownik Bartosz Slisz

odpowiedz
Kaktus - 25.11.2020 / 18:44, *.tpnet.pl

Posiedzenie, że Valencja zabiera komuś miejsce w składzie jest eufemizmem.
Ten koleś to 5 kolumna... To 12 zawodnik drużyny przeciwnej...

odpowiedz
abc - 25.11.2020 / 18:39, *.plus.pl

Lopes ma taki grymas twarzy za każdym razem jakby miał zatwardzenie

odpowiedz
atmosferic - 25.11.2020 / 18:39, *.orange.pl

0-1 z 3 ligowcem - przeciez to komedia jest - mam nadzieje ze Papszun przyjdzie po sezonie. Drugi sa pinto przyszedl - minimalista...

odpowiedz
Jerry - 25.11.2020 / 18:47, *.com.pl

@atmosferic: Ty interesujesz sie trochę polska pilką czy pleciesz tu jakieś androny i swoje nocne marzenia? Papszun przedłużył kontrakt z Rakiwem.

odpowiedz
atmosferic - 25.11.2020 / 18:59, *.orange.pl

@Jerry: Interesuje sie doglabnie. Papszun Legii nie odmowi. Ma podobno zapis w kontrakcie ze gdyby Legia sie pytala to moze odejsc. Przeciez on jest fanem Legii od dziecka... Problem moze byc taki ze pudel nie bedzie go chcial i wezmie go Lech i na dlugo lige zdominuje.

odpowiedz
Jerry - 25.11.2020 / 19:24, *.com.pl

@atmosferic: " ma pdobno zapis" . Czlowieku, fakty!!! A nie Twoje domnienania i marzenia wynikajace tylko z tego, że Papszun jest kibicem Legii i w/g Ciebie dla tego powinien tu przyjść.

odpowiedz
Julon - 25.11.2020 / 18:39, *.timplus.net

Gra taka że oczy krwawią Valencia nie ma skali, Kapustka 1 ,Rocha 1,Lopes O,reszta nie wiele lepiej!

odpowiedz
Super Coach - 25.11.2020 / 18:34, *.amazonaws.com

Zmiany,zmiany,zmiany!Valencia?rezerwy!nie Czesiu Pogoń go!to Legia !

odpowiedz
Darek - 25.11.2020 / 18:34, *.t-ipconnect.de

Valencia porażka.Miszta fajnie uruchamia Lopesa szybkim wznowieniem gry ale Lopes nie umie opanować piłki.Rocha kryje na radar.Wieteska traci piłkę przy wyprowadzaniu.Dużo gry w poprzek i do tyłu.

odpowiedz
L - 25.11.2020 / 18:31, *.tpnet.pl

Gra valenci to jest skandal. Typowi odkąd przyjechał do Warszawy nie chce się biegać. Trenerzy tego nie widzą do ch..ja??? Dac szanse młodym a nie szrot zagraniczny i to jeszcze wypożyczony promujecie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.11.2020 / 18:34, *.chello.pl

@L: Ciekawe, czy można skrócić wypożyczenie Valencii. Pieniądze wyrzucone w błoto. Tylko demoralizuje chłopaków.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.11.2020 / 18:31, *.chello.pl

Poziom meczu mocno wstydliwy. Największe niebezpieczeństwo grozi nam ze strony Valencii i Kapustki. Nieprawdopodobna liczba strat. Rocha też cieniusi. Jak każda ekipa w ekstraklapie, nie mamy ławki.

odpowiedz
Jerry - 25.11.2020 / 18:26, *.com.pl

42 minuta a Valencia nie wygrał ani jednego pojedynku . Wszystko traci.

odpowiedz
Autor - 25.11.2020 / 18:25, *.virginm.net

Valencia hahahahaha o ja prdl hahaha

odpowiedz
OLechów - 25.11.2020 / 18:18, *.vectranet.pl

Dno i wodorosty, kiszony do rezerw!

odpowiedz
nie było lepszego - 25.11.2020 / 17:32, *.vectranet.pl

Maradona umarł

odpowiedz
Yomek - 25.11.2020 / 18:01, *.chello.pl

@nie było lepszego : Świeć Panie nad jego duszą

odpowiedz
Pusia - 25.11.2020 / 18:17, *.vectranet.pl

@nie było lepszego : i co z tego? Grał w Legii?

odpowiedz
Yomek - 25.11.2020 / 18:19, *.chello.pl

@Pusia: tak. Dwukrotnie ????

odpowiedz
Bum - 25.11.2020 / 18:27, *.virginm.net

@nie było lepszego : Jo umarł.... I co? Ćpał całe życie mógł dbać o siebie lepiej. Niech mu ziemia lekką będzie ale co my tu mamy nad nim płakać czy co? Pozdr

odpowiedz
nie było lepszego - 25.11.2020 / 19:08, *.vectranet.pl

@Bum: Nigdy nie zrozumiesz romantyzmu piłki nożnej lat 70-80.Teraz tylko kasa,kontrakty i i manekiny jak z playstation

odpowiedz
Bum - 25.11.2020 / 19:42, *.virginm.net

@nie było lepszego: Czego nie zrozumne? :) JA rozumiem jaki futbol byl kiedys i jak sie zmienil. Wiem kim jest Maradona czlowieku opanuj sie. Legenda i nikt mu tego nie odbierze tylko to ze niestety tez zwykly cpun ktory sie zatracil i zniszczyl to tez jest nie do podwazenia. Kazdy ma wybow mial hajs i chcial cpac to sie wykonczyl. Zobacz Pele sie trzyma bo ma leb na karku... Pozdrawiam

odpowiedz
Sss - 26.11.2020 / 04:41, *.t-mobile.pl

@Bum: Jak to mądrze o nim mówią " Grał jak chciał i żył jak chciał "

odpowiedz
Sss - 25.11.2020 / 17:32, *.t-mobile.pl

Gra wietes to obstawiam że Legia wygra bez czystego konta

odpowiedz
Legia powinna o niego powalczyć na nowy sezon . - 25.11.2020 / 17:29, *.com.pl

Ivi Lopez z Rakowa Częstochowa bez dwóch zdań to obecnie najlepszy napastnik w naszej ekstraklasie . Tego typu napastnika nam brakuje .

odpowiedz
1909 - 25.11.2020 / 17:10, *.media.pl

Wygramy bo wzmocnieni bez Gwilli

odpowiedz
CWKSiak - 25.11.2020 / 17:30, *.icpnet.pl

@1909:
Ale z Wieteską...

odpowiedz
Jerry - 25.11.2020 / 18:23, *.com.pl

@1909: ale Valencia jest.

odpowiedz
PITER (L) - 25.11.2020 / 16:53, *.chello.pl

http://strims.world/f1/ transmisja

odpowiedz
Szymon87 - 25.11.2020 / 16:47, *.69.47

ej wy też nie widzicie w IPLA tego meczu?

odpowiedz