Piłkarze Widzew przed meczem z Legią - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Dobi: Graliśmy jak równy z równym

Wiśnia, źródło: Widzew TV

Enkeleid Dobi (trener Widzewa): Mecz można podsumować bardzo krótko - Legia była po prostu od nas lepsza o jednego gola. Nie powinniśmy w tak prosty sposób tracić bramek. Dzisiaj pokazaliśmy się z dobrej strony, chociaż Legia szybko wyszła na prowadzenie. Stworzyliśmy sobie lepsze sytuacje niż Legia. Możemy być dumni z tego, jak się zaprezentowaliśmy.

W ostatnim ligowym meczu przegraliśmy, dlatego dzisiaj mieliśmy szansę dobrze zareagować na tamten niekorzystny wynik. Mierzyliśmy się jednak z mistrzami Polski, a my graliśmy z nimi jak równy z równym. Brakowało nam momentami postawienia tej "kropki nad i" i sfinalizowania akcji dobrą decyzją. Widzieliśmy jednak determinację Widzewa i gdyby było w nas więcej wiary, to na pewno wszystko potoczyłoby się inaczej.

Nie zabrakło nam dużo, żeby awansować. Dzisiaj zagrały ze sobą drużyny, które chciały grać w piłkę. Graliśmy otwarty futbol, nie baliśmy się pomimo tego, że naszym rywalem była Legia. W takich meczach jedna akcja może przesądzić o losach dalszej gry w pucharze. Nasi przeciwnicy byli od nas lepsi o jednego gola, chociaż jeśli chodzi o samą mecz, to graliśmy na podobnym poziomie. Żałować można jedynie, że sytuacji, którą miał Kosakiewicz nie udało się wykorzystać.

Nasz pomysł był taki, żeby grać wysoko, co kosztowało nas dużo zdrowia. Szkoda, że na stadionie nie było kibiców. Gdyby nas wspierali, to cała atmosfera na pewno napędzałaby naszych piłkarzy do jeszcze lepszej gry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Narkoman - 26.11.2020 / 08:56, *.tpnet.pl

Ten Dobi to narkoman chrzanu przemycanego przez Albanie

odpowiedz
Marcin z Sochaczewa - 26.11.2020 / 06:51, *.tpnet.pl

Gratulacje dla Legii za wygraną ! O stylu nie warto pisać, ale w PP chodzi przecież o to nie, żeby grać jak "(...) równy z równym (...)", tylko awansować do następnej rundy.

Dobiemu pali się grunt pod nogami dlatego wygaduje takie głupoty. Niedługo mają bardzo ważny mecz z Arką. Muszą go wygrać. Spadek do II ligi im nie grozi, ale w przypadku porażki z Arką tracą punkty do strefy barażowej o wejście do Ekstraklasy.

odpowiedz
Gienek - 25.11.2020 / 23:45, *.vectranet.pl

Co ten pajac bredzi? Nie rozumie tego, że w meczu PP nie chodzi o wygranie 5:0 tylko o wygranie meczu jak najmniejszym nakładem sił, zwłaszcza jeśli ma się w perspektywie mecz ligowy za 4 dni. Czy on naprawdę mysli, że Legia grała w najmocniejszym składzie i na 100%? Co za głąb.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 25.11.2020 / 23:44, *.centertel.pl

To chyba innym mecz oglądaliśmy albo jesteś debilem panie albaniec.

odpowiedz
Arek - 25.11.2020 / 23:29, *.tpnet.pl

Ten Albaniec to chyba jakiegoś koksu się na niuchał, bo co on wygadywał na tej konferencji to się nie dzieje. Dobi, nie ćpaj tyle. Na cały mecz jedną sytuację mieli, a dalej nawet nie wiedzieli jak pod bramkę podejść. Nasi, owszem, zagrali beznadziejnie. A i tak wygrali bez najmniejszego wysiłku. Że nie chcieli się zbytnio przemęczać, świadczy podchodzenie Kapustki do rogów.

odpowiedz
Hugon - 25.11.2020 / 23:16, *.vectranet.pl

Dobi.Nie brakowało wam wiary tylko jeszcze z 10 zawodników wtedy jak by można było grać w 20 to byście może zagrali jak równy z równym.

odpowiedz
Szymon - 25.11.2020 / 22:22, *.chello.pl

Narkus i tyle

odpowiedz
jaca - 25.11.2020 / 21:32, *.vectranet.pl

Mecz mea slaby,,,padaka,,,,szkoda,ze takie cos trzeba ogladc....Valencia,,,Stolar,,LOpes!!!...wogle kazdy,,dramat,,,ale trener widzewa,,,ogladał inny mecz,,,,masakra,,,nie umila zabtac srodka pola,,,,,,mizga,,

odpowiedz
Borubar - 26.11.2020 / 06:59, *.orange.pl

@jaca: ....co...?

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.11.2020 / 14:33, *.vectranet.pl

@jaca: szkoda, że niektórzy mają w takiej pogardzie ojczysty język...

odpowiedz
Kamień - 25.11.2020 / 20:57, *.chello.pl

Też nie wiem co on ma w diecie. Kto chciał grać w piłkę? Lepsze sytuacje? Jak równy z równym może i się zgodzę - czyli beznadziejnie.

odpowiedz
P. - 25.11.2020 / 20:49, *.tpnet.pl

Ale odlot. Ciekawe co on bierze?

odpowiedz
chemik - 25.11.2020 / 20:46, *.chello.pl

ale marzyciel xd

odpowiedz
młody scout z B-klasy - 25.11.2020 / 20:30, *.plus.pl

"Dzisiaj zagrały ze sobą drużyny, które chciały grać w piłkę"

no chyba nie

odpowiedz