fot. Woytek / Legionisci.com

Wyniki 11. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Za nami 11. kolejki Ekstraklasy. W piątek Wisła Płock przegrała u siebie z Cracovią, a Górnik pokonał Pogoń. W sobotę Stal Mielec zdobyła trzy punkty i trzy gole w starciu z Jagiellonią, a Podbeskidzie przegrało u siebie ze Śląskiem. Także krakowska Wisła nie ugrała na własnym stadionie nawet punktu w meczu z Zagłębiem. Legia tylko zremisowała przy Łazienkowskiej z Piastem i straciła pozycję lidera tabeli. Kolejkę zakończył mecz pomiędzy Lechią i Lechem, który poznaniacy wygrali 1-0 po bramce z karnego.

11. kolejka:

Wisła Płock 0-1 Cracovia
Górnik Zabrze 2-1 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 3-1 Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-2 Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa 1-0 Warta Poznań
Legia Warszawa 2-2 Piast Gliwice
Lechia Gdańsk 0-1 Lech Poznań

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Gienek - 01.12.2020 / 10:00, *.netfala.pl

Lechia została okradziona z gola, ale spokojnie, tam nie grała Legia. Gdyby tak sędzia popełnił takiego babola na korzyść Legii to dopiero by było. Pół Polski by krzyczało jak to sędziowie pomagają Legii.

odpowiedz
Levinho.onet.pl - 01.12.2020 / 10:42, *.orange.pl

@Gienek: Nawet w Przegladzie Sportowym w sprawozdaniu z meczu Amici ani słowa o złodziejskim procederze,

odpowiedz
:) - 01.12.2020 / 17:25, *.chello.pl

@Levinho.onet.pl: pewnie dlatego że zasłużona. Zejdźcie na ziemię

odpowiedz
piotr_zabki - 01.12.2020 / 09:44, *.plus.pl

Media milczą. Dlaczego taka cisza w związku z OKRADZENIEM Lechii z 1 a może 3 pkt? Nic się k.... nie stało p. MARCINIAK?

odpowiedz
Hiszpan - 01.12.2020 / 05:38, *.play-internet.pl

Już zaczęli ciągnąć łacha do pucharów.

odpowiedz
miki - 30.11.2020 / 22:49, *.vectranet.pl

Szkoda 2 punktów, zwłaszcza że pyry pewna wygrana. Gdy zagrają zaległy mecz włączą się do walki o majstra.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.12.2020 / 07:07, *.chello.pl

@miki: Jaka pogoda w Poznaniu?

odpowiedz
Pawcio - 30.11.2020 / 13:21, *.play-internet.pl

Spokojnie, dzisiaj łach dostanie w pape w Gdańsku i nam poprawi humory :-)

odpowiedz
Lacha wygrala zadowolony? - 30.11.2020 / 20:19, *.151.248

@Pawcio: tworzy sie mocna amica posen ,nic szegulnego...

odpowiedz
jo - 30.11.2020 / 06:29, *.tpnet.pl

Tabela ogórkowej ligi wypłaszcza się ...Cóż za emocje. Każdy może wygrać z każdym. Mistrz sprzed dwóch lat broni się przed spadkiem, wciągający po sezonie przejściowym łach ma punkt przewagi nad ostatnim miejscem. Liderem jest zespół, który miał nie dostać licencji bo nie ma stadionu a w środku stawki plasuje się zespół, który miał ujemne punkty za korupcję...

odpowiedz
Klakier - 01.12.2020 / 08:37, *.chello.pl

@jo: świetnie to ująłeś, tak wygląda ta liga amatorska

odpowiedz
SF - 29.11.2020 / 20:40, *.tpnet.pl

Miszta na bramke !!!!

odpowiedz
Wolfik - 29.11.2020 / 17:09, *.mm.pl

Akcja i bramka Lubinian na 2:1 w meczu z krakusami rzadkiej urody.

odpowiedz
GL - 29.11.2020 / 15:14, *.tpnet.pl

Czas przelamac zla passe !!

odpowiedz
SF - 29.11.2020 / 11:51, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy od pierwszej do ostatniej minuty ! LEGIA 2-0 Piast !!! "L" !

odpowiedz
syrenka - 28.11.2020 / 22:00, *.orange.pl

Czesiu prowadź Legię do Mistrzostwa Polski! Pozdrowienia z Konina!
Biegać po Warszawie z frajerami, którzy mają napisane na szalikach ..dziękuję tato, że nie urodziłem się w Warszawie.....nie pojmuję, no nie jednak pojmuję, jestem już za stary....Każdy Warszawski klub jest mi bliższy niż frajerzy, którzy przez cały rok obrażają...już nawet nie Legię, ale Warszawę...i potem razem 1. sierpnia i 11. listopada ramię w ramię? ......Panie Czesławie niech Pan prowadzi Legię do mistrzostwa! Pozdrawienia z Konina!

odpowiedz
SEBO(L) - 27.11.2020 / 16:07, *.centertel.pl

Leszek to nawet nie Amica,to Lech Najman...

odpowiedz
:) - 27.11.2020 / 09:46, *.chello.pl

Chcemy? To jest was więcej takich mądrali? Odstaw już te dopalacze...

odpowiedz
Pawełek - 27.11.2020 / 09:26, *.netfala.pl

Chcemy trenera a nie poznańskiego frajera!

To hasło niech nam wszystkim przyświeca na ten weekend, bo gramy kompletną żenadę. Z widzewem wygrana z furą szczęścia, wcześniej z amiką podobnie. Ciekawe jak będzie z Piastem, ale jeśli wymęczymy jakiś remis to będzie dobrze. Czesiek to piąta kolumna, sabotażysta, człowiek łacha w Legii. Wsadzony przez Rutkowskiego do Legii, żeby ją rozsadzić od środka, żeby łach nie miał największego konkurenta w Polsce. A głupi Mioduski dał się na to nabrać. To jest poznański układ Rutkowskich razem z Bońkiem, który też maczał palce we wsadzeniu Cześka do Legii. Ale Legia już nie z takich depresji wychodziła. I teraz też wyjdzie, mówię wam! Zaśpiewajmy razem: Ole ole ole ole nie damy sie!

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.11.2020 / 09:46, *.vectranet.pl

@Pawełek: No to rzeczywiście plan Rutkowskiemu wypalił - my wygrywamy a oni sięgają po kolejne słoiczki z wiadomą maścią... Przestań bredzić i wracaj do zdalnej nauki!

odpowiedz
Arek - 27.11.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

@Pawełek: mam wrażenie, że czajnik nie dojechał. Gdzie Ty tam widziałeś furę szczęścia typie? Na resztę wypowiedzi szkoda czasu nawet.

odpowiedz