fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Gierki, taktyka, strzały

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przygotowania do sobotniego starcia z Lechią Gdańsk wchodzą w ostatnią fazę. W czwartek zespół stawił się na murawie kilkanaście minut przed godziną 12. W zajęciach nie uczestniczyli Michał Karbownik i Kacper Kostorz. Indywidualnie ćwiczyli natomiast Mateusz Wieteska, Jose Kante i Vamara Sanogo. Sztab szkoleniowy miał do pełnej dyspozycji 27 piłkarzy, w tym czterech bramkarzy.

Fotoreportaż z treningu - 33 zdjęcia Woytka

Zajęciom z boku przyglądał się Alesio di Petrlillo. 53-letni Włoch ma zostać jednym z asystentów pierwszego trenera stołecznej drużyny.

Trening rozpoczął się od niezbyt długiej rozgrzewki. Następnie Czesław Michniewicz podzielił zawodników na dwie drużyny i zarządził grę w środku pola bez bramek. Drużyna trenuje wyraźnie podzielona na pierwszą jedenastkę, która ma największe szanse by wybiec na mecz z gdańszczanami i pozostałych. W składzie na sobotnie spotkanie nie powinny pojawić się żadne niespodzianki w porównaniu z ostatnimi występami.

Nie zabrakło schematów rozgrywania piłki od bramkarza oraz dośrodkowań z bocznych stref i rzutów rożnych. Trening zakończył się serią strzałów z okolic 16 metra, z którymi radzić musieli sobie Artur Boruc i Radosław Cierzniak.

W piątkowe przedpołudnie odbędzie się przedmeczowa konferencja prasowa Czesława Michniewicza, a zespół będzie trenował o godzinie 19 - zajęcia będą zamknięte dla mediów.

Fotoreportaż z treningu - 33 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
ASA - 04.12.2020 / 10:10, *.korbank.pl

Czesław jak jakiś biskup w tej czapce

odpowiedz
Armani - 04.12.2020 / 11:44, *.orange.pl

@ASA:
Gabarytowo pasuje.

odpowiedz
Dziadek46 - 04.12.2020 / 08:23, *.47.47

Jak zwykle na forum sami frustraci

odpowiedz
SEBO(L) - 04.12.2020 / 00:45, *.chello.pl

Kante podpisał listę, przyszedł na trening,nawet przebrany,może i jutro przyjdzie? W sobotę będzie miał wolne,to przyjdzie pewnie. Potem tydzień bez meczu,ze dwa treningi może zaliczy,jakiś nawrót urazu sprzed 4 latach/lub ławka z Wisłą (może ze 20 minut łaskawie zagra),rozbieganie, 2 dni wolne,2-3 treningi (w tym jeden to bieganie wokół boiska),trybuny ze Stalą i święta! O ile wcześniej nie wyjedzie z powodu urazu... Tak będą (?) wyglądały najbliższe dni Kante...

odpowiedz
Marcel - 04.12.2020 / 00:31, *.t-mobile.pl

Czyli po to Sagan odszedł, żeby jakiś Włoch przyszedł? Bez sensu.

odpowiedz
Arek - 04.12.2020 / 00:00, *.tpnet.pl

Myślałem, że ten Włoch, to chociaż coś w serie b potrenował. A tu proszę. Jak to można zaskoczyć człowieka.

odpowiedz
Wolfik - 04.12.2020 / 12:12, *.mm.pl

@Arek: Może się zgubił w Warszawie i pod stadion trafił. A że gadał po włosku to z pewnością zna się na piłce....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.