Marina w Dubaju - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Zimowe zgrupowanie w Dubaju

Woytek, źródło: Legionisci.com

W styczniu Legia poleci na jeden zimowy obóz przed wznowieniem rozgrywek. Odbędzie się on w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a konkretnie w Dubaju. Po urlopach zawodnicy spotkają się 4 stycznia na badaniach.

- Wylot jest zaplanowany na 6 stycznia, będziemy mieli tam świetne warunki do pracy. Wszystko jest jeszcze dogrywane, a umowy są podpisywane. W najbliższym czasie wszystko zostanie sfinalizowane. To nowy kierunek, wiele ciekawych drużyn będzie w tym czasie przebywało w Dubaju i w okolicy, więc jest szansa zagrać z nimi gry kontrolne. Wszystko musi być poparte dokumentami, więc więcej na ten temat nie mogę powiedzieć - powiedział Czesław Michniewicz.

Legioniści spędzą w Dubaju ponad 2 tygodnie. Drugim kierunkiem, który rozważał klub pod kątem przygotowań była Turcja.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
Tomasz - 22.12.2020 / 21:05, *.143.249

Dla czego Konik nie leci?

odpowiedz
???????????? - 05.12.2020 / 22:21, *.vectranet.pl

Nie lepiej pod namiot do Grodziska ,

odpowiedz
Tymek - 05.12.2020 / 22:17, *.play-internet.pl

Czy aby Mioduski nie szykuje Legii do odsprzedaży

odpowiedz
Benson - 05.12.2020 / 21:37, *.bell.ca

Ja pier...e do Dubaju ???????????? selfi sobie robić .
Do Zakopanego w góry niech biegają ,biegają i biegają jak bedą dobrze przygotowani to na nasza extraklape wystarczy i mistrz zostanie w stolicy i moze cos w pucharach ugrają w Do Dubaju po co zwiedzać chyba jakaś nagroda za dobry sezon i bęcki od ogórków z Cypru i Azerbejdżanu

odpowiedz
xxc - 05.12.2020 / 19:14, *.vectranet.pl

biorac pod uwage osiagniecia pucharowe to moze lepiej na syberie...
po co do dubaju szlifowac technike skoro poza lige nosa nie wystawiamy? nie od dzisiaj wiadomo ze nasza eklapa traktowana jest jako liga fizyczna. wniosek: na syberie szlifowac fizycznosc, wytrzymałosc i charakter

odpowiedz
Normalny człowiek - 05.12.2020 / 18:13, *.chello.pl

Super pomysł! Tak samo jak wyjeździk na Florydę jakiś czas temu. Wrócą wytrenowani i naładowani energią. Na miejscu zero selfików i wygłupów, tylko ciężka praca i mecze.
Jak wrócą to ogolą wreszcie tego groźnego piasta. A po pół roku w el. uefa może nawet mistrza Mołdawi

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.12.2020 / 18:00, *.play-internet.pl

Wroca z 30 stopni a u nas akurat bedzie na minusie I takie to bedzie przygotowanie...

odpowiedz
155 - 05.12.2020 / 17:51, *.orange.pl

W Dubaju juz szczepia na COVID. Moze to ma zwiazek...

odpowiedz
Mat - 05.12.2020 / 15:12, *.tpnet.pl

Nie wiem o co te gadanie. Dla mnie mogą lecieć nawet na księżyc. Chciałbym by Legia równała do najlepszych, ale oczywiście wymagania sportowe od zawodników proporcjonalne, a nie tak: wykwintny dubajski ośrodek szkoleniowy, a po poduszką ta sama zwykła krajowa połówka co zwykle.

Przypomina mi to trochę (z zachowaniem proporcji) moją sytuację z lipca. Gramy w B-klasie a ja zorganizowałem 5-dniowy obóz treningowy nad morzem - treningi, sparing, konkursy, turnieje itd. Przysporzyło nam to tyle samo sympatii co nienawiści. Niektórzy z trybun krzyczeli prześmiewczo: "Na Majorkę ich wyślij!", i powiem Wam... wyzwanie przyjęte! Tylko nie w tym roku. Najlepiej siedzieć na tyłku i krytykować ;)

odpowiedz
magoo - 05.12.2020 / 14:00, *.chello.pl

Trzeba było zostać piłkarzem, a nie jojczyć.
Wkłady jadą gdzie im każą, a że Dubaj...
No chyba żaden z NaS by nie odmówił.
Większość z wypowiadających się (włącznie ze mną) nigdy tam nie pojedzie, a zazdro jest.
Życie jest za krótkie, żeby się takim gównami przejmować...
Oni niech jadą gdzie ich sponsor wyśle, a Legia to i tak MY...

odpowiedz
xxc - 05.12.2020 / 19:47, *.vectranet.pl

@magoo: masz racje - nikt by nie odmowil, ale to nie jest kwestia zazdro... to raczej zlosc gdy patrzy sie jak nagradzana jest przecietnosc.
w firmie jak zrobilismy wynik finansowy to prezio zabrał ponad 50 osob na bali - to byla nagroda. jakie wyniki - taka nagroda!
a biorac pod uwage wyniki naszych gwiazd to bardziej adekwatny bylby wyjazd na syberie.
marketingowo tez by bylo super bo pisały by o tym wszystkie media!

odpowiedz
Zibi - 05.12.2020 / 22:26, *.play-internet.pl

@magoo: serio wyjazd do Dubaju to aż taki koszt? Bez przesady, średnio zarabiający w Warszawie spokojnie może sobie odłożyć na taki wyjazd, chyba że zarabiasz 2 tys to faktycznie ciężko...

odpowiedz
Ropa(L) - 05.12.2020 / 13:40, *.meteor.ie

Panowie...mi to wygląda na desperacki akt Mioduskiego (A'la listy do klubów w sprawie transferu). Liczy chlopina ze jakiś bogaty szejk dostrzeże potencjał naszych "gwiaz" i zainwestuje sporą sumkę w postaci wykupienia klubu lub sponsoringu chociaż. Taki Ci to taktyk ten nasz prezesina. Tak mi się wydaję bynajmniej;-) pozdro

odpowiedz
TylkoFutbol - 05.12.2020 / 13:35, *.as13285.net

Dokładnie bieganie w górach po lasach itp. Takie przygotowanie zapewne da efekty, a nie relaks i wygrzewanie tych słabo ostatnio ruszających się d... k Dzisiaj 2-0 po dobrej grze inaczej nie widzę ⚽

odpowiedz
głodny piłki - 05.12.2020 / 12:54, *.net.pl

chore !!!!!
zamiast latac po gorach lasach gdzies w zaciszu to beda celebryci truchtac i opalac sie w sloncu Dubajskim co watpie ze da im zajebista kondyche i wytrzymałosc

odpowiedz
jan - 05.12.2020 / 11:58, *.metrointernet.pl

a moze do Książenic na zgrupownie?
Baza hotelowa jest, boiska sa czego chciec wiecej...

odpowiedz
J - 05.12.2020 / 11:15, *.129.62

Pewnie jada dorobic do pensji u szejkow jak te polskie modelki ktore popek wyjasnil w jednej piosence, a najwiekszego klocka opierdzieli miodulski hahahaha

odpowiedz
Cyk - 05.12.2020 / 22:05, *.centertel.pl

@J: zastanawiające są Twoje projekcje....

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 05.12.2020 / 09:29, *.btcentralplus.com

Mioduski na koszt klubu zalatwil sobie luksusowy apartment w Dubaju. Oczywiscie praca, nie urlop.......

odpowiedz
LewLegia - 05.12.2020 / 08:39, *.net.pl

To prawda agencie 711 tylko tam zobaczysz drużyny z topu europejskiego, ale czy jedna z nich będzie chciała z wami zagrać to już takie pewne nie jest. Chyba, że rezerwami.
Ten wyjazd to pewnie psycholog podpowiedział, bo po takim Dubaju jak się wpadnie do np. Mielca to pany pełną gębą.

odpowiedz
Gregor - 05.12.2020 / 08:37, *.kabel-deutschland.de

Pi ch... im Dubaj? Wywlec ich w Bieszczady tam niech potyrają w lasach.

odpowiedz
Rafał - 05.12.2020 / 03:16, *.chello.pl

Powinni potrenować wspólnie z Rockym IV na zimowym pustkowiu, pobiegać po górach, albo popracować jak przeciętni ludzie. Po takim zahartowaniu będą nie do zdarcia i docenią pracę jaką mają.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 05.12.2020 / 01:40, *.chello.pl

Zamiast 2 tyg. byczenia się w Dubaju, naszym gwiazdeczkom przydałoby się 2 -3 tyg. zgrupowanie na gościnnej Ziemi Syberyjskiej (przynajmniej w strefie zachodniej). Świeże i zdrowe powietrze, klimat lekko zbliżony do polskiego /tj. w dn.: 31.01.21/ i nieograniczone możliwości do poprawiania tężyzny i kondycji fizycznej. Dodatkowo, aspekt finansowy - niemalże symboliczny w porównaniu z wyprawą na Pół. Arabskim.
Oczywiście, prezes dekady woli cieplejsze klimaty (vide: wcześniejsza wycieczka do USA) i pomimo prawdopodobnego sponsorowania przez PLUS 500 tej irracjonalnej eskapady postawi na swoim, walnie przyczyniając się do częściowego stracenia przez drużynę okresu przygotowawczego. Jestem bardzo ciekawy, czy nasi piłkarze - wycieczkowicze również postawią na swoim w postaci okazałej wygranej na inaugurację rundy wiosennej?
Ps.: będę o tym aspekcie pamiętał i ochoczo go przypomnę wieczorem, ostatniego dnia stycznia nowego roku. Samo dzierżawny włodarzu Legii - masz to jak w banku!

odpowiedz
LewLegia - 05.12.2020 / 08:54, *.net.pl

@Jerz z Potoku: ten wyjazd to układy, układziki byle pieniążki sie zgadzały :)
Treningi zostawmy słabszym.

odpowiedz
Hugon - 04.12.2020 / 23:50, *.vectranet.pl

Najgorsze jest to że tam 25 stopni ,jak przyjadą będzie 25 minus nie będą nadawać się do gry.A tego chyba nikt nie przewidział. Chociaż w Dubaju można trenować w śniegu tylko że na hali.

odpowiedz
krezus - 04.12.2020 / 22:19, *.chello.pl

heheh tam jak wyjda na ulice to beda najbiedniejsi nie wpuszcza ich do zandego klubu ;D eheh Miodek to ma leb :D

odpowiedz
Sochaczew (L) - 04.12.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

Czerczesow WRÓĆ!!!!!!!

odpowiedz
kibic - 04.12.2020 / 20:51, *.t-mobile.pl

W dupach i głowach się poprzewracało...zamiast na wakacje do roboty ich wysłać..najlepiej do magazynów i żeby pensje agencyjne mieli to by księżniczki zobaczyli co to za życie i by się wzięli za siebie!!

odpowiedz
Majkelo - 04.12.2020 / 23:37, *.mgk.pl

@kibic: skoro tak narzekasz, to dlaczego sam nie zostałeś piłkarzem? :)

odpowiedz
czesio... z włatcy móch - 05.12.2020 / 19:39, *.vectranet.pl

@Majkelo: (...) na mnie już za późno, ale widzisz... zastanawiam się, czy inwestować w edukacje syna, czy w to, by został kopaczem ;p
w tym kraju wykształcenie nie ma znaczenia, za to taki kopacz jeśli trafi choćby do takiej e-klapy źle już nie ma.

odpowiedz
Lfan - 04.12.2020 / 20:11, *.chello.pl

W Dubaju alkohol drogi i nie tak łatwo dostępny zatem będą mogli skupić się na grze. I słusznie!

odpowiedz
Rytm - 04.12.2020 / 20:14, *.centertel.pl

@Lfan: to się już zmieniło. Alko w Dubaju jest już dla każdego dostępne.

odpowiedz
Darek - 04.12.2020 / 19:36, *.t-ipconnect.de

Już za Jozaka podbijaliśmy Floryde.
Teraz Dubaj. Remy już się zapewne nie może doczekać.

odpowiedz
bep - 04.12.2020 / 18:42, *.t-mobile.pl

No w Dupaju to na pewno będą chłopaki myśleć o treningu...

odpowiedz
Witek S - 04.12.2020 / 18:26, *.play-internet.pl

Stasiek Czerczesow i syberia dla tych psełdo pikarzy.

odpowiedz
Witek S - 04.12.2020 / 18:30, *.play-internet.pl

@Witek S: Przepraszam psełdo ale oni nie zasługują na pseudo.

odpowiedz
Wsciek(L) y - 04.12.2020 / 18:07, *.mm.pl

Ku..,a bogato

odpowiedz
He - 04.12.2020 / 17:29, *.vectranet.pl

Wrocimy z obozu bedzie potrzebna aklimatyzacja i znowu mecze beda ciezkie w Polskich warunkach taki Rakow zaliczy oboz w PL i objada naszych wczasowiczow i bedziemy znowu gonic reszte....

odpowiedz
Elquatro - 04.12.2020 / 17:27, *.chello.pl

Zasłużyli

odpowiedz
zdzicho - 04.12.2020 / 20:20, *.tpnet.pl

@Elquatro: zwłaszcza za te piękne mecze w europucharach. taki wynik trzeba docenić....

odpowiedz
Kuchy King - 04.12.2020 / 17:23, *.vectranet.pl

To oznacza dwie rzeczy. 1. jakiś szejk myśli o zainwestowaniu w Legię. 2. zapomnijmy o mistrzostwie.

odpowiedz
Zz - 04.12.2020 / 19:26, *.chello.pl

@Kuchy King: szejka to sobie możesz w McDonald's kupić co najwyżej.
Wskazano że to pomysł jednego ze sponsorów. Ponadto musi być znacznie taniej jak zwykle bo turystyka stoi przez wirusa.
Moim zdaniem to błąd. Od razu się USA i niesławne zgrupowanie tam przypomina. Tu będzie jeszcze gorzej, bo klimat zupełnie inny i rozrywek znacznie więcej w Dubaju... Będą ganiać za babami zamiast trenować.

odpowiedz
oLaf - 04.12.2020 / 20:17, *.vectranet.pl

@Zz: Errata: nie za babami (w muzułmańskim kraju to szybko się za to baty na plery dostaje!) tylko za torebkami w wielkich galeriach handlowych! ; )

A z szejkiem to poleciałeś ... 10/10 ; )))

odpowiedz
Marian - 04.12.2020 / 16:33, *.play-internet.pl

Lot pierwszą klasą czy turystyczna?

odpowiedz
ding - 04.12.2020 / 15:59, *.chello.pl

Fraza "Zakupione z 500+" pasuje jak nigdy dotąd :-D

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 04.12.2020 / 15:10, *.amazonaws.com

Jesteśmy ! zawsze!tam!gdzie!nasza!Legia!gra!

odpowiedz
Arek - 04.12.2020 / 14:47, *.tpnet.pl

Fajne wakacje. W Stanach kiedyś też było miło:)

odpowiedz
Mj - 04.12.2020 / 14:14, *.tmodns.net

Chlopakom pozazdroscic. A wam mniej jadu i narzekania

odpowiedz
Pepe - 04.12.2020 / 13:58, *.t-mobile.pl

A nie w Damaszku?

odpowiedz
Klakier - 04.12.2020 / 13:51, *.forcepoint.net

temperatura oscylująca w okolicach 25 stopni, świetna sprawa, też bym z przyjemnością się wybrał trochę poćwiczył na świeżym powietrzu i powygrzewał się na słońcu

odpowiedz
erbgo - 04.12.2020 / 13:42, *.net.pl

Ech...tak samo głupi pomysł jak ten ze zgrupowaniem w USA.
Byłem na Florydzie to teraz pojadę do Dubaju! westchnął cicho nasz Matołek i znów poszedł biedaczysko po szerokim szukać świecie tego co jest bardzo blisko.

odpowiedz
leon - 04.12.2020 / 13:09, *.tpnet.pl

ja bym im zrobił zgrupowanie na syberii.

odpowiedz
dino - 04.12.2020 / 13:36, *.vtelecom.pl

@leon:
Z Czerczesowem przebranym za niedźwiedzia żeby ich gonił

odpowiedz
rdzenny - 04.12.2020 / 12:32, *.net.pl

przynajmniej wódy nigdzie nie dostaną ...

odpowiedz
Marmik - 04.12.2020 / 12:52, *.centertel.pl

@rdzenny: to chyba w Dubaju nie byłeś :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.12.2020 / 14:09, *.t-mobile.pl

@rdzenny: byłem i gwarantuję Ci, że nie ma z tym żadnego problemu :)

odpowiedz
tgk - 04.12.2020 / 14:31, *.play-internet.pl

@rdzenny: w hotelu Moskwa kupisz mądralo

odpowiedz
pnk - 04.12.2020 / 15:23, *.chello.pl

@tgk: Od jakiegoś czasu nawet w niektórych sklepach obcokrajowcy mogą kupić. Wystarczy paszport i podpisanie jakiegoś papieru, że się będzie przestrzegać prawa itp.

odpowiedz
Rozbinator - 04.12.2020 / 12:19, *.chello.pl

Super pomysł.
W tym okresie przebywa tam masa klasowych drużyn z którymi można rozegrać sparingi, a nie jakieś ogórki z Mołdawii....
Wartość drużyny podnosi się zdecydowanie, kiedy mierzysz się z klasowymi rywalami.
Dużo drożej pewnie tam nie jest niż w Turcji, covid w tym przypadku to plus

odpowiedz
Jack(L) - 05.12.2020 / 02:36, *.cyfrowypolsat.pl

@Rozbinator: Te klasowe drużyny wyjeżdżają tam żeby nie kopać się z ogórkami np.z Polski. *-). Zaproszono chyba ich żeby elita na własne oczy zobaczyła profesjonalnego Właściciela klubu i jego małpeczki. Już słyszę te głosy ,, oo to Ci co ich armatorzy z Luksemburga pojechali "

odpowiedz
Wolfik - 04.12.2020 / 12:16, *.mm.pl

Świeta, Sylwester, Dubaj....życie jest piękne.

odpowiedz
Alf - 04.12.2020 / 12:15, *.plus.pl

Te obozy to niezłe marnotrawienie pieniędzy. Do gry w lutym/marcu na polskich klepiskach będziemy się szykować w Dubaju. Bo w Legia Training Center ten obóz nie mógłby się odbyć... No ale skoro w naszym nowym ośrodku jest tylko jedno podgrzewane boisko? Też dziwne. Jechać na drugi koniec świata szykować się na Stal Mielec i Cracovię. Jaja.

odpowiedz
Johny - 04.12.2020 / 14:41, *.chello.pl

@Alf: podobno to sponsoruje plus500. Legia grosza nie wydaje.

odpowiedz
jarekk - 04.12.2020 / 11:58, *.metrointernet.pl

No pieknie, jak nie floryda to dubaj. Tylko efekty mizerne.

odpowiedz
Zawisza - 04.12.2020 / 15:11, *.orange.pl

@jarekk: no. Powinno być mistrzostwo galaktyki

odpowiedz