Igor Lewczuk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Spoglądaliśmy na mecz Rakowa

Wiśnia, źródło: Legia.com

- To był dla nas trudny mecz. Lechia to zorganizowana drużyna, która dobrze atakowała nas pressingiem i podwajała krycie. Na początku meczu prezentowaliśmy się dobrze, ale potem czegoś zaczęło brakować. Pojawiły się straty i złe wybory, ale finalnie to my zdobyliśmy trzy punkty - powiedział po meczu z Lechią Igor Lewczuk.

Momentami z ławki rezerwowych słychać było głośne krzyki trenerów. - Kiedy nie ma na stadionie kibiców, słychać wszystkie krzyki i podpowiedzi trenerów, to może wydawać się, że temperatura spotkania jest wysoka. To są jednak elementy typowe dla każdego meczu - stwierdził obrońca.

- Wiadomym jest, że nie ucieknie się od ciągłej walki i oglądania na poczynania lidera. Teraz patrzyliśmy na Raków, a wcześniej podobnie było z Piastem. Sama pozycja lidera nie jest jednak dla nas dodatkową motywacją. W ten sposób byśmy się tylko niepotrzebnie nakręcali. Musimy grać tak samo zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Na murawie nie myślimy o tym, czy po tym meczu wskoczymy na pierwsze miejsce czy nie.

- Pod każdego przeciwnika mamy przygotowany indywidualny plan gry. W tygodniu ćwiczymy to, co jest słabszą stroną naszego rywala. Cały czas pracujemy jednak również nad tym, aby dobrze budować akcje od linii obrony. Musimy się na tym skupić, bo dzisiaj w rozegraniu pojawiły się straty.

- Podobało mi się dzisiaj to, że cały czas dążyliśmy do celu. Trener chciał żebyśmy grali swoje. Przełamanie defensywy Lechii, to też nasz sukces - zakończył zawodnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Boniek - 06.12.2020 / 07:22, *.virginm.net

Lewczuk SA zamulency do pobudki!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 06.12.2020 / 00:46, *.netfala.pl

Brawo. Gratulacje-dobry mecz!

odpowiedz
Tiger - 06.12.2020 / 08:00, *.kompex.pl

@wwwojtecky (L): tak szczególnie przyjęcie na 5 metrów gonienie piłki i faul. Typowy lewczuk.

odpowiedz
singspiel - 06.12.2020 / 08:23, *.centertel.pl

@wwwojtecky (L): akurat Igor zagrał kiepsko - dużo podań do rywali przy wyprowadzaniu piłki

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.