fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

We wtorek losowanie kolejnej rundy Pucharu Polski

Woytek

We wtorek o godzinie 14 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie par 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Do tego etapu awansowało 10 drużyn Ekstraklasy, 5 pierwszoligowców i 1 ekipa z II ligi.



W losowaniu wezmą udział następujące drużyny: Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Lech Poznań, Górnik Zabrze, Piast Gliwice, Cracovia, Raków Częstochowa, Zagłębie Lubin, Warta Poznań, Puszcza Niepołomice, Arka Gdynia, ŁKS Łódź, Radomiak Radom, Górnik Łęczna i Chojniczanka Chojnice.

Mecze 1/8 finału odbędą się 10 lutego 2021 roku.

Puchar Polski 2020/21

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
XX(L) - 08.12.2020 / 06:09, *.centertel.pl

Do redakcji.. Gdzie bedzie transmisja i ktora godzina.

odpowiedz
Jano - 07.12.2020 / 16:16, *.orange.pl

A jak chciałbym Amicę z siedzibą w Poznaniu

odpowiedz
SF - 07.12.2020 / 13:54, *.tpnet.pl

LEGIA - Radomiak R.! Oby sie spelnilo !!!

odpowiedz
Juri - 07.12.2020 / 08:22, *.centertel.pl

Arkę.

odpowiedz
Pusia - 07.12.2020 / 07:36, *.vectranet.pl

Puszczę dawać!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.12.2020 / 01:33, *.centertel.pl

Bedzie Piast Gliwice na Lazienkowskiej. Czas sie przelamac.

odpowiedz
Wolfik - 07.12.2020 / 19:37, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Będzie Chojniczanka :).

odpowiedz
Arek - 06.12.2020 / 23:10, *.tpnet.pl

A ja bym chciał buracovię pewnego profesura na Ł3.

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.12.2020 / 21:59, *.vectranet.pl

Może Radomiak! Oby!

odpowiedz
Piasek - 07.12.2020 / 11:10, *.inetia.pl

@Sputnik 44: Radomiak oby w finale. :)

odpowiedz
Kolos - 06.12.2020 / 20:35, *.play-internet.pl

Radomiak czy Malarz?

odpowiedz
Siema - 07.12.2020 / 06:35, *.plus.pl

@Hg: po co taka głupia odpowiedź kolega normalnie zapytał a ty z takimi kompleksami wyjeżdżasz powiało posraniem bądź inna lodzia

odpowiedz