REKLAMA

Zimowe nowości w sklepie Żyleta i Legia FanStore

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sklepie Żyleta pojawiły się kibicowskie nowości, które z pewnością przydadzą się chłodniejsze dni. Do sprzedaży trafiły czapki zimowe - sześć wzorów (40 zł), rękawiczki polarowe (35), kominy (40), chusty (25), nowa świąteczna koszulka (70) oraz legijne bluzy z kapturem (170). Sklep Żyleta jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 oraz w soboty od 11 do 16, a dokonując w nim zakupów, wspierasz legijnych ruch kibicowski. Przy zakupach za minimum 200 złotych, przesyłka gratis. Nowości z Żylety znajdziecie tutaj.

Z kolei w oficjalnym sklepie Legii wśród nowości pojawiły się nowe wzory bluz męskich z kapturem (od 180 do 200 zł) i bez kaptura (160 zł). W sklepie pojawiło się również osiem nowych wzorów t-shirtów, które kosztują 70 i 80 złotych. Karneciarze mogą liczyć na 10-procentową zniżkę. W sprzedaży są również dwa zestawy bombek choinkowych (40 i 50 zł), świąteczne skarpetki (20), szalik zimowy (60), pięć wzorów czapek (60) oraz rękawiczki (60 i 70).

Nowości ze sklepu Żyleta:




Nowości w Legia FanStore:



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Marcel - 11.12.2020 / 01:29, *.t-mobile.pl

Śliczna jest ta pani.

odpowiedz
CULT CULT CULT - 09.12.2020 / 21:36, *.50.58

LELELELELEEEEEGIIIIAAAAAAA!!!!!!!!KOLEKCJA COOL!

odpowiedz
L - 09.12.2020 / 20:21, *.virginm.net

Ta w szarej czapce z Legia FanStore to corka Miodulskiego jakby ktos nie wiedzial..

odpowiedz
Sputnik 44 - 09.12.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

@L: jedyne co mu się udało ;)

odpowiedz
Lisek - 11.12.2020 / 00:03, *.chello.pl

@L: Ta w szarej czapce z kominem czaszka i bluza żyleta ? Nie wiem co ty w niej widzisz ...

odpowiedz
L - 09.12.2020 / 18:22, *.netcom.no

Piękna niewiasta

odpowiedz
Murarz - 09.12.2020 / 15:51, *.tpnet.pl

ŻMIJA stary byku żony pilnuj.do zobaczenia na 207# Legijnych Świąt

odpowiedz
Żmija - 09.12.2020 / 17:30, *.vectranet.pl

@Murarz : jedno z drugim się nie kłoci hehehe... Oby jak najszybciej do zobaczenia na Estadio WP!

odpowiedz
Żmija - 09.12.2020 / 13:28, *.vectranet.pl

Obie dziewczyny śliczne jak obrazek!!!

odpowiedz
Lolo - 09.12.2020 / 15:00, *.225.252

@Żmija : Tym bardziej, że na obu obrazkach, to ta sama śliczna dziewczyna ;-)

odpowiedz
Lolo - 09.12.2020 / 15:03, *.225.252

@Lolo: tzn. są trzy zdjęcia, na których są dwie śliczne dziewczyny ;-)

odpowiedz