fot. PZPN
REKLAMA

Losowanie

ŁKS Łódź rywalem Legii w 1/8 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com

We wtorek w siedzibie PZPN odbyło się losowanie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek Legia Warszawa zmierzy się z ŁKS-em Łódź. Spotkanie odbędzie się w Łodzi. Mecze 1/8 finału zaplanowano na 9-11 lutego.

Pary 1/8 finału Pucharu Polski
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Lubin
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Górnik Łęczna
Warta Poznań - Cracovia
Radomiak Radom - Lech Poznań
ŁKS Łódź - Legia Warszawa

Puchar Polski 2020/2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
tomiacab - 10.12.2020 / 19:21, *.144.180

Co wy mnie tu z tej Łodzi przywieźliście? Jakies marne 1:0? Wracać tam i dokończyć robotę. Tylko porządnie ;)

odpowiedz
Zły Krasnolud - 09.12.2020 / 18:24, *.virginm.net

kosimy całe te wiochę, nie tylko polowę

odpowiedz
TL - 09.12.2020 / 14:37, *.tom-net.pl

zakładać kapcie i przed tv

odpowiedz
Zdzicho - 09.12.2020 / 14:00, *.tpnet.pl

Trzyliterowa łodzka sportowa ;)

odpowiedz
Micha(L) - 09.12.2020 / 01:14, *.chello.pl

dla mniej "spostrzegawczych";) Radomiak - Lech.....

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 09.12.2020 / 13:08, *.2.89

@Micha(L): ales ty bystrzak!

odpowiedz
Robert.. - 08.12.2020 / 21:38, *.chello.pl

Arek Malarz Lubi to...

odpowiedz
(L) - 08.12.2020 / 20:42, *.vectranet.pl

blisko i fajnie

odpowiedz
1993 - 08.12.2020 / 20:13, *.chello.pl

A jak zaszkodzi,to drugi

odpowiedz
Olo - 08.12.2020 / 19:40, *.chello.pl

Czemu my zawsze losujemy najsłabszych rywali w PP? Ale to dosłownie zawsze.

odpowiedz
Kamień - 08.12.2020 / 20:25, *.chello.pl

@Olo:
są przynajmniej 4 drużyny słabsze

odpowiedz
JWR - 08.12.2020 / 22:55, *.orange.pl

@Olo: Obiektywnie patrząc od ŁKSu znacznie słabsza jest Chojniczanka i minimalnie słabszy piłkarsko jest Radomiak. Podsumowując nie mamy najsłabszych przeciwników w stawce, mamy słabych ale nie najsłabszych.

odpowiedz
CULT CULT CULT - 08.12.2020 / 18:54, *.amazonaws.com

LELELELELEEEEEEGIIIIAAAAAAAAA!

odpowiedz
Arek - 08.12.2020 / 16:40, *.tpnet.pl

Wolfik i kibicL: tak, macie rację. Jakoś wyleciał mi ten mecz. Ale wtedy też mecze rewanżowe były.

odpowiedz
Szemrany - 08.12.2020 / 15:22, *.centertel.pl

Z racji tego że Legia jest mistrzem Polski to z kim by nie grała to zawsze będzie grać na wyjeździe.
P. S. To wiadomość dla tych "kibiców" sukcesu bo ręce aż opadają.

odpowiedz
wrt - 08.12.2020 / 17:42, *.play-internet.pl

@Szemrany: kiedy oba zespoły są z tej samej ligi gospodarz jest losowany

odpowiedz
Rado - 08.12.2020 / 23:20, *.com.pl

@wrt : nie pisz bzdur jak się nie znasz. Gospodarzem jest zespół, który odpadł we wcześniejszej rundzie PP poprzedniego sezonu. I tak jest już od kilku sezonów.

odpowiedz
mi - 09.12.2020 / 08:41, *.chello.pl

@Szemrany: gospodarzem jest zawsze zespół z niższej klasy rozgrywkowej. Jeżeli oba są z tej samej gospodarzem jest klub który został pierwszy wylosowany w danej parze.

odpowiedz
oLaf - 09.12.2020 / 13:47, *.vectranet.pl

@mi: weźcie się, k..., zdecydujcie i niech ktoś wstawi linka do konkretnego zapisu bo pzpn tak co roku miesza że ja już sam nie wiem... : (

odpowiedz
Legionisci.com - 09.12.2020 / 13:55, *.Legionisci.com

@oLaf: Przepisy od kilku lat są takie same - gospodarzem meczu zawsze jest zespół, który w momencie losowania występuje w niższej klasie rozgrywkowej. W przypadku drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzem jest ta, która została wylosowana jako pierwsza. Ostatnio Legia często grała z zespołami z niższych lig, stąd mecze na wyjeździe.

odpowiedz
mi - 09.12.2020 / 21:27, *.chello.pl

@oLaf: https://www.pzpn.pl/public/system/files/site_content/635/3571-Regulamin%20Fortuna%20Puchar%20Polski%202020.2021.pdf

odpowiedz
mi - 09.12.2020 / 23:04, *.chello.pl

@Rado: ty to dopiero znasz się, skąd taką wiedzę czerpiesz. to co piszesz to nie bzdury tylko banialuki. Po co się odzywasz jak pojęcia nie masz. poczytaj sobie tutaj : https://www.pzpn.pl/public/system/files/site_content/635/3571-Regulamin%20Fortuna%20Puchar%20Polski%202020.2021.pdf

odpowiedz
Bartosz83 - 08.12.2020 / 14:43, *.lukman.pl

ŁKS ostatnio ma kłopoty, zatem na dziś bezproblemowy awans , natomiast w lutym może być trudniej. A tak to liczyłem na Lecha , Cracovie bądź Raków u siebie.

odpowiedz
Wolfik - 08.12.2020 / 14:31, *.mm.pl

Losowanie dobre, nie powinniśmy mieć problemów z awansem, zwłaszcza że "Rodowici" muszą pilnować ligi.

odpowiedz
SF - 08.12.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

Jak nie Widzew to LKS !!

odpowiedz
Arek - 08.12.2020 / 14:20, *.tpnet.pl

Czy ktoś pamięta, kiedy my ostatnio graliśmy u siebie w pp? Mnie się zdaje, że to była Bytovia i 4:2. Szkoda, że nie mongoły z profesurem na czele. Marzył mi się taki meczyk u siebie i ich śmieszne oświadczenie. No szkoda.

odpowiedz
Wolfik - 08.12.2020 / 14:33, *.mm.pl

@Arek: A nie z Górnikiem? I bramka Pazdana w ostatniej minucie?

odpowiedz
Kibic L - 08.12.2020 / 16:13, *.tpnet.pl

@Arek:chyba z górnikiem, u nas 2-1. Gołe Kucharczyk z wolnego i w ostatniej akcji meczu Ja ro sław!!!

odpowiedz
Michał - 09.12.2020 / 20:51, *.tpnet.pl

@Arek:
O ile się orientuje to jeżeli wylosowano drużyny z różnych lig, to gospodarzem jest ta ze słabszej. Jeżeli z tej samej to ta, która została wylosowana pierwsza.
Ostatnio trafiamy z reguły pierwszoligowcow, stad to wrażenie ;)

odpowiedz
Michal - 08.12.2020 / 14:19, *.chello.pl

A jak zaszkodzi.....

odpowiedz
Michal - 08.12.2020 / 14:19, *.chello.pl

A jak zaszkodzi.....

odpowiedz
WP - 08.12.2020 / 14:15, *.com.pl

Radomiak był blisko. Szkoda

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 08.12.2020 / 14:14, *.centertel.pl

Który to już mecz w PP gdzie Legia gra na wyjeździe?

odpowiedz
M - 08.12.2020 / 14:19, *.jmdi.pl

@(L)egiunia Fanatic(L): Taki jest przepis że drużyna z niższej ligi jest gospodarzem

odpowiedz