fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Niegroźny uraz Kapustki

Woytek

W ostatnich minutach sobotniego meczu z Lechią Gdańsk Bartosz Kapustka został brutalnie sfaulowany przez Tomasza Makowskiego. Piłkarz od razu opuścił boisko, a trener "Wojskowych" na konferencji pomeczowej powiedział, że "wyglądało to bardzo brzydko, piszczel był mocno zbity, zrobiła mu się dziura w nodze".



Na szczęście szczegółowe poniedziałkowe badania nie wykazały poważnego urazu. - W ciągu kilku dni powinien dołączyć do treningu z zespołem - poinformowała Izabela Kruk, rzecznik prasowa Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
(L)eszek - 09.12.2020 / 22:41, *.chello.pl

3 kolejki zawieszenia za faul

odpowiedz
Trampek - 08.12.2020 / 12:07, *.125.111

Dożywotnia dyskwalifikacja ostudziła by zapewne "rzeźników" a jednocześnie zwiększyłaby "bezpieczeństwo" piłkarzy,zwłaszcza tych , którzy zaczynają karierę piłkarską. Media nie informują ,ilu piłkarzy musiało zakończyć przed wcześnie swoją karierę zawodniczą - na wskutek działań wspomnianych " rzeźników" .

odpowiedz
Semper Fi - 09.12.2020 / 19:56, *.play-internet.pl

@Trampek: dorzwotnia dyskwalifikacja?
zmniejsz dawki.
albo wez sobie szczepionke na covida i swiec sie imie twoje.

odpowiedz
Goclaw - 07.12.2020 / 18:37, *.centertel.pl

Panie Bartoszu cieszę się ze nic poważnego. Martwię sie czy na skisła wyzdrowiejesz.. Pozdrawiam.

odpowiedz
Hiszpan - 07.12.2020 / 18:22, *.play-internet.pl

Ciekawe ile ten rzeźnik dostanie kary?

odpowiedz
Ogryzek - 08.12.2020 / 09:20, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Uważam że PZPN powinien się temu poważnie przyjrzeć, ale znając życie dostanie max 2-3 kolejki pauzy. Pamiętam jak 2 sezony temu Peszkin dostał 3 miesiące pauzy za podobny wjazd uważam że ten rzeźnik z Gdańska również powinien tyle dostać.

odpowiedz
Pawełek - 07.12.2020 / 17:36, *.netfala.pl

Dobra wiadomość. Kapuście rośnie forma i szkoda byłoby to zaprzepaścić.

odpowiedz
Wiem co mówię - 07.12.2020 / 17:34, *.chello.pl

Może i niegroźny ale bolało

odpowiedz
MARKUS - 07.12.2020 / 17:00, *.t-mobile.pl

makowski pomylił FUTBOL z rugby kara adekwatna do chamskiego wejścia czyli najwyższa

odpowiedz
Hakon - 08.12.2020 / 19:02, *.plus.pl

@MARKUS : nie widziałem nigdy takiego wejścia w rugby ????. To sport dużo bardziej fair od kopanej.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 07.12.2020 / 15:42, *.landirenzo.pl

Niemoc tych pajacy z gdańska tak się właśnie objawia . Zresztą , cracovia gra jeszcze gorzej .. faulują , strzelą jeden ochłap i cofają się na 30 metr. ,, taktyka ,, probieża ... No i oczywiście oni zawsze najciężej pokrzywdzeni biedactwa .
Makowski powinien mieć wolne na 5 meczy .

odpowiedz
L - 07.12.2020 / 16:11, *.tpnet.pl

@Robert Szenfeld : Masz 100% racji, dodam jeszcze, że taką "taktyką" ci goście zabijają poziom piłkarski w naszej lidze. Chciałbym mieć możliwość wykrzyczenia im prosto w ryj, że w piłce nożnej chodzi o strzelanie goli a nie o kopanie po nogach.

odpowiedz
Pacho - 07.12.2020 / 17:45, *.chello.pl

@L: też się zgadzam. Sprostował bym jedynie "poziom piłkarski" naszej ligi. Pewnie chodziło o "resztki poziomu piłkarskiego" naszej ligi albo poziom europejski z przed 20 lat?

odpowiedz
manufaktura - 07.12.2020 / 15:30, *.vectranet.pl

No to ulga bo fajnie zagrał i jestem ciekawy czy pójdzie za ciosem w następnych meczach

odpowiedz
Bolek - 07.12.2020 / 15:29, *.telenor.se

Krw... Kilku dni chlopak w gazie wielka szkoda.. Ale dobrze ze tak sie skonczylo. Mam nadzieje ze formę utrzyma i zagra z skisla w krakowie

odpowiedz