fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Trwają przygotowania do meczu w Krakowie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Trwają przygotowania Legii do sobotniego meczu w Krakowie. W środę piłkarze rozpoczęli zajęcia na boisku w ośrodku treningowym o godzinie 11. Na boisku stawiło się 25 zawodników. Nieobecni byli Michał Karbownik i Walerian Gwilia, indywidualnie ćwiczył Jose Kante. Normalnie w treningu uczestniczył Bartosz Kapustka, który mocno ucierpiał w sobotnim starciu z Lechią. Pomocnik będzie do dyspozycji trenera w najbliższym spotkaniu.



Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

Motywem przewodnim treningu były gierki na pięciu wyznaczonych polach w obrębie całego boiska. Na głównym polu rywalizowały dwie jedenastki, a na pozostałych czterech zespoły "Żółtych" i "Różowych" były dzielone na pół. Gierki były wyrównane, a sztab szkoleniowy skrzętnie notował wszystkie gole, a po zajęciach na powtórkach rozpatrzy nawet czy któraś z bramek nie padła z pozycji spalonej.

Żółci: Boruc (Cierzniak) - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović - Wszołek, Andre Martins, Kapustka, Slisz, Luquinhas - Pekhart

Różowi: Miszta (Tobiasz) - Stolarski, Lewczuk, Hołownia, Luis Rocha - Skibicki, Antolić, Valencia, Cholewiak - Rafael Lopes, Rosołek

Z powyższych składów można wywnioskować najbardziej prawdopodobną jedenastkę na spotkanie z "Białą Gwiazdą", który odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00. Miejsce kontuzjowanego Karbownika zajmie Bartosz Slisz, a w miejsce pauzującego za żółte kartki Lewczuka zagra Mateusz Wieteska.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
jayjayPL - 10.12.2020 / 10:00, *.inetia.pl

kiedy Legia w koncu zacznie grac 3 z przodu? Ta liga nie jest od bronienia. Ona jest od permanentnego atakowania.

odpowiedz
Wolfik - 10.12.2020 / 12:40, *.mm.pl

@jayjayPL: No. Tylko nasza "myśl szkoleniowa" jakoś na to nie wpadła. Od 40 lat zresztą... A potem trzeba grać w Europie.

odpowiedz
SUPER COACH ,I kto zagra? - 09.12.2020 / 21:20, *.50.58

Żółci: Boruc (Cierzniak) - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk, Mladenović - Wszołek, Andre Martins, Kapustka, Slisz, Luquinhas - Pekhart

Różowi: Miszta (Tobiasz) - Stolarski, Lewczuk, Hołownia, Luis Rocha - Skibicki, Antolić, Valencia, Cholewiak - Rafael Lopes, Rosołek

odpowiedz
MARKUS - 09.12.2020 / 16:37, *.t-mobile.pl

dziwna historia z niektórymi pilkarzykami

odpowiedz
lob - 09.12.2020 / 16:37, *.chello.pl

Leni, obiboków, symulantów wywalić jak najszybciej !!!!!!!!

odpowiedz
SEBO(L) - 09.12.2020 / 14:05, *.chello.pl

Pan Kante oczywiście miał trening indywidualny,przez kilka dni oczywiście nie minęły powracające,STARE,dolegliwości,których zdiagnozować nie sposób,bo kontuzję mentalną ciężko wyleczyć. Oczywiście w sobotę będzie w miarę zdolny,by tym razem usiąść na rezerwie,dla niepoznaki,że mu się rzeczywiście nie chce,może nawet wejdzie na 10-15 minut. I od przyszłego tygodnia znowu udawanie piłkarza...aż do ostatniej kolejki. Potem wreszcie wolne i można jechać do domu. I szukać naiwnego,nowego, klubu...

odpowiedz
Wolfik - 09.12.2020 / 14:41, *.mm.pl

@SEBO(L) : Uparłeś się Kolego na tego Kante. Masz prawo. Zwracam jednak uwagę, że mamy w kadrze jeszcze Remy'ego, którego sytuacja wygląda podobnie. Nie zapominajmy również o Valencji.

odpowiedz
Pio - 09.12.2020 / 14:52, *.plus.pl

@Wolfik: Valencię i remy to trzeba traktować jakby juz ich nie było a z kante to rzeczywiście dziwna historia

odpowiedz
Żmija - 09.12.2020 / 17:43, *.vectranet.pl

@Pio: cała trójka powinna dostać kosiarki i strzyc murawę w LTC - przynajmniej tyle by wnieśli...

odpowiedz
Luk - 09.12.2020 / 18:45, *.eurotel.cz

@Żmija : W zime strzyc trawe????? Nie pij tyle.

odpowiedz
SEBO(L) - 09.12.2020 / 19:32, *.chello.pl

@Wolfik: Remy'ego nie ma co rozpatrywać jako zawodnika tej drużyny. Angielskiego nie zna,po polsku wiadomo,i sam się zdefiniował ostatnio,a wcześniej niejednokrotnie wracał z sylwetką wagi ciężkiej. Jest dla kontraktu.A Kante od czasu sprawy koszulkowej głównie kontuzjowany-wracający-nieobecny... O Valencii pisałem po transferze,w skrócie brzmiało to "po co?". Ostatnio...aa...dajmy mu już spokojnie odejść. A Kante przyglądam się z uwagą,wręcz nadzwyczajną. Może ktoś ...Tak,tak,wyciągnie wnioski z takich transferów jak on czy Remy...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.12.2020 / 19:53, *.247.11

@Luk: Zieleń miejska jest jeszcze strzyżona. Nie piłem, widziałem ;-)

odpowiedz
Rado - 10.12.2020 / 09:36, *.play-internet.pl

@Wolfik: jest jedna cecha, która łączy tych trzech, przypadek...?

odpowiedz
Wolfik - 10.12.2020 / 12:39, *.mm.pl

@Rado: Domyślam się o czym mówisz. Uważam, że przypadek. Niedawno mieliśmy jeszcze jednego "Loch Nessa" w kadrze. Nazywał się Obradović. Człowiek - widmo. Nie pasował do wymienionych wg tych kryteriów.

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.12.2020 / 12:39, *.vectranet.pl

@Rado: a do tego byli jeszcze tacy wirtuozi jak Berto, Langil, Suley czy wcześniej Eresaba, Mudoh... Sparwdzili się tylko VOO, Dixie i Zeigbo. Lepiej wzmocnień szukać na Bałkanach. Ale póki co cała czwórka będzie czarować nas do czerwca :(

odpowiedz
Autor - 10.12.2020 / 13:17, *.virginm.net

@Rado: Dobre... chcialem to samo wrzucic ale odpuscilem sobie hehe. Jeszcze byl chupa chups nie zapominajmy hehe

odpowiedz
Mm - 10.12.2020 / 13:47, *.tmodns.net

@Autor: A o Sanogo zapomnieliscie? Ech rasisci z nas ;-)

odpowiedz
SEBO(L) - 10.12.2020 / 14:47, *.chello.pl

@Mm: O Sanogo jeszcze nie mam nic do powiedzenia :) przyszedł znikąd,6 lat temu był w rezerwach Metz,był w niższych ligach angielskich,potem Zagłębie...niczego nie oczekiwałem, dano mu szansę,co prawda niepotrzebnie,ale trudno.Jeśli niewiele zarabia,to może coś będzie z niego,gdy wyleczy poważną bądź co bądź kontuzję. Ale Kante był w Górniku,Wiśle Płock i można było sobie wyrobić jakąś opinię. Moja,na podstawie przypadkowo obejrzanych meczów ww drużyn i skrótów była taka- jest nieskuteczny,dochodzi do sytuacji,walczy,ale nie jest gwarantem goli.Dwa, co najwyżej,przyzwoite strzelecko sezony w Płocku nie powinny być przepustką do takiego klubu. To jest max piłkarz na naszą ławkę rezerwowych, ale nie za ponad 300 € rocznie! Można by go ustawić w jednym szeregu pod względem umiejętności piłkarskich i strzeleckich z takimi napastnikami jak Nikolic, Prijovic,Niezgoda ? Można, w gabinecie figur woskowych...

odpowiedz