REKLAMA

Są takie psy, którym należy pomóc: Zbiórka 16 grudnia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii organizują kolejną zbiórkę dla psów ze schronisk w ramach akcji "Są takie psy, którym należy pomóc". Zbiórka zostanie przeprowadzona w środę, 16 grudnia w godzinach 18-20 w Źródełku. Zbierane będą karmy weterynaryjne, gastro, lecznicze, podkłady higieniczne, obroże, smycze, środki na kleszcze (Simparica, Bravecto), środki opatrunkowe, gaziki jałowe, sól fizjologiczna i posłania.

Przy okazji, w tym samym terminie, Nieznani Sprawcy prowadzić będą sprzedaż kalendarzy na rok 2021 (35 zł), pirotechniki na Sylwestra oraz magnesów "Kapitalne miasto" (15).przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Zu(L)us - 11.12.2020 / 11:34, *.centertel.pl

Pawcio.1 klasa już rozpoczęła naukę zdalną. Zmień stronę

odpowiedz
Marian - 10.12.2020 / 19:01, *.play-internet.pl

Tytuł miażdży i ściska za gardło

odpowiedz
Pawcio - 10.12.2020 / 18:46, *.play-internet.pl

Co to znaczy? Wszystkim psom trzeba pomagać! Pomożesz Azorowi a Reksiowi już nie? Bo jest łaciaty?

odpowiedz
Marcel - 11.12.2020 / 21:46, *.t-mobile.pl

@Pawcio: Tobie i tak nikt już nie pomoże. Za późno.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.