fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hyballa: Przerwać serię zwycięstw Legii

Woytek, źródło: wisla.krakow.pl

- Zawsze oczekiwania są bardzo wysokie, gdy pojawia się nowy trener. Na razie pracowaliśmy razem tylko przez tydzień, ale widzę, że zespół jest bardzo zmotywowany. Zawodnicy chcą współpracować, przyjmują pozytywnie nowego trenera, nowy styl trenerski i myślę, że to zaowocuje. W profesjonalnej piłce nożnej nie ma dużo czasu. Oczywiście, pełną perfekcję zobaczymy dopiero za kilka tygodni, miesięcy, natomiast na pewno te zalążki nowego stylu będą widoczne już w sobotę oraz za tydzień w Poznaniu, bo przecież chodzi też o to, by coś pokazać - mówi szkoleniowiec Wisły Kraków Peter Hyballa.

- Mieliśmy teraz trochę czasu, by zaimplementować pewne procesy jeśli chodzi o grę ofensywną, defensywną, stałe fragmenty gry czy ogólny stan fizyczny zespołu. Trzeba przyznać, że z Cracovią po godzinie spotkania graliśmy w „10” – to oczywiste, że w pewnym momencie zaczyna się gra bardziej defensywna. Teraz jednak mieliśmy treningi i czas, by poznać się lepiej i jestem dobrej myśli. Naprawdę dużo pracowaliśmy, miałem trochę czasu, by lepiej poznać cały zespół i jestem generalnie bardzo zadowolony. Jakub Błaszczykowski nie będzie jeszcze mógł grać albo są bardzo niewielkie szanse na jego pojawienie się na ławce, dodatkowo Nikola ma kontuzję barku. Zaś jeśli chodzi o Aleksandra Buksę to jest w tej chwili kontuzjowany, ma trening indywidualny. Szanse, by mógł wystąpić w sobotę to pół na pół – dodał trener.

- Każda seria kiedyś musi się skończyć i mamy nadzieję, że to my będziemy tym zespołem, który przerwie serię zwycięstw Legii. Oczywiście, zawsze gdy pojawia się nowy trener, są nowe nastroje, nowy flow i wszyscy zawodnicy mają wielką motywację. Wszystko mi jedno, kto zdobędzie tytuł. Dla mnie ważne jest, byśmy my jako Wisła zdobywali punkty. Legia jest zawsze jednym z faworytów, jedną z najlepszych drużyn w Polsce, ale jest też kilka innych zespołów, które mogą zapunktować. Mnie jednak w tym sezonie naprawdę nie interesuje, kto zdobędzie tytuł – interesuje mnie, ile punktów my zdobędziemy - zakończył Hyballa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
dejne3 - 12.12.2020 / 08:34, *.vectranet.pl

Juz się o Legii nasłuchał, że ten mecz trzeba wygrać, gdyż jest to swięto dwa razy w sezonie ,przyjeżdża znienawidzona Legia

odpowiedz
Hiszpan - 12.12.2020 / 08:13, *.telnaptelecom.pl

Wisła z uja....

odpowiedz
Mojo jojo - 12.12.2020 / 05:29, *.t-mobile.pl

jazda z k*&^%$#!Tylko Legia!

odpowiedz
Marek Skwarek - 12.12.2020 / 01:01, *.play-internet.pl

Dla Niemca jeden mecz to już seria! Ambitny!!! ;-)

odpowiedz
będziedobrze - 13.12.2020 / 00:45, *.t-mobile.pl

@Marek Skwarek: Może miał na myśli serię wygranych na wyjazdach, a może to kwestia tłumaczenia i chodzi o serię bez porażki?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.12.2020 / 22:27, *.orange.pl

Wisła będzie bardzo niewygodnym rywalem dla Legii. Raczej spodziewałbym się 4 - 0 niż 0 - 7.

odpowiedz
dejne3 - 11.12.2020 / 19:49, *.vectranet.pl

Będą fiLmy ? A jakie Chgw Zaśpiwajmy więc piosenkę albo dwie GTS to Zwisełka k....... jest

odpowiedz
Jasio - 11.12.2020 / 16:54, *.edu.pl

Łaaał, ale seria. 1 mecz!

odpowiedz
Ogryzek - 11.12.2020 / 16:18, *.tpnet.pl

Widać że facet ma wiedzę o obecnej sytuacji w Ekstraklasie na olbrzymim poziomie. Jaka seria zwycięstw??? 1 zwycięstwo z rzędu oj bywało więcej.

odpowiedz
Wwa - 11.12.2020 / 16:11, *.centertel.pl

Ty lepiej przerwij serię bez zwycięstwa od półtora miesiąca ale to nie w sobotę a nie martw się Legia

odpowiedz
Hubi40 - 11.12.2020 / 14:43, *.amazonaws.com

P.....l się !!!! Wygramy 1:0 !!!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.