REKLAMA

Kibice z Ciechanowa wsparli schronisko w Pawłowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z Ciechanowa przyłączyli się do akcji "Świąteczna paka dla psiaka" i przekazali 450 kilogramów suchej i mokrej karmy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie. "Dzięki zaangażowaniu członków Legijnego Ciechanowa przekazana karma przyczyni się do bieżącego dokarmiania zwierząt, wzbogacenia naszych zapasów oraz poprawy bytu bezdomnych psów, zamieszkujących Schronisko w Pawłowie" - podziękowali legionistom pracownicy schroniska.

Przypominamy, że w najbliższą środę, w godzinach 18-20 w Źródełku, prowadzona będzie kolejna zbiórka w ramach akcji "Są takie psy, którym należy pomóc". Zbierane będą karmy weterynaryjne, gastro, lecznicze, podkłady higieniczne, obroże, smycze, środki na kleszcze (Simparica, Bravecto), środki opatrunkowe, gaziki jałowe, sól fizjologiczna i posłania.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Witkacy - 16.12.2020 / 19:57, *.centertel.pl

Szacun Panowie Legioniści!!

odpowiedz
Kiwi - 16.12.2020 / 11:47, *.play-internet.pl

Brawo wielkie brawa.

odpowiedz
syrenka - 16.12.2020 / 09:38, *.orange.pl

Brawo chłopaki! Pozdrowienia z Konina

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.